PDA

View Full Version : Unban happiness



Happiness
06-12-2013, 04:21 PM
NUME: 666*HappiNess -
IP: 89.47.209.196
VARSTA: 17
DATA: 06.12.2013
ORA: 16:00
HARTA: de_mjolby6
ADMIN: mZq
MOTIV: nu stiu .. l-am luat cu grenada
MARTORI: 666*pain 666*bloorigard
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

se vede cat de smecher e ca nici poze nu stie sa faca ..(P.S. aveam wac activat)

mZq
06-12-2013, 04:45 PM
te-am pus spec , si am zis ovy_pistru2007 ai 2 minute sa-ti fac testu cu wCD-ul deoarece wac-ul era on ai iesit , asa ca eu sunt :contra: unban

Happiness
06-12-2013, 04:49 PM
nu am iesit m-am dus la ct si + sunt nou pe sv nu am de unde sa stiu ca verifici wac`ul

mZq
06-12-2013, 05:01 PM
ai iesit ;) pentru ca ip tau aparea la amx_last
P.S: Stiu sa fac poze dar eu am vrut sa te verific cu wCD deci tot :contra: sunt

Deedee
06-12-2013, 05:11 PM
Refuzul verificarii cu WCD duce la ban! Contra unban

Kitty
06-12-2013, 05:34 PM
Refuzul verificarii cu WCD duce la ban! Contra unban
+1

Happiness
06-12-2013, 05:48 PM
fratilor nu am refuzat sa mi se verifice wac ... si nu am iesit m-am dus ct .. daca e pt contra unban sa fie

wLady-Maya
06-12-2013, 05:51 PM
Apăi no,dacă mzq a dat amx_last și apăreai ca și fugar de pe server eu sunt Contra.

Happiness
06-12-2013, 06:06 PM
eu nu prea cred ca a dat amx_last da in fine .. asta e daca sunteti contra caut alt server

Kitty
06-12-2013, 06:21 PM
Daca esti atat de "curat" pe cat sari in sus aici nu mai ziceai ca iti cauti alt server. Eu cand stiu ca am dreptate apoi ma cert cu toata lumea pana demonstrez ca nu vorbesc aiurea . O seara buna !

Happiness
06-12-2013, 06:23 PM
pai frate ce sa fac sa astept pana ma debanati ..asta nu se va intampla sunt deja 2 contra ..

Happiness
06-12-2013, 06:33 PM
daca nu eram curat crezi ca as mai fi facut cerere?

[696]`vLad
06-12-2013, 06:39 PM
Prietene nu face pe victima , mereu exista câte o soluție .
M-am uitat ”și în sânga și in dreapta” și treaba stă cam așa.. tu ai avut WAC activ când ți s-a cerut să fii verificat cu WCD .
Nu știu cum se procedează în astfel de situații dar luând-o logic , îți meriți banul atâta timp cât ai ieșit de pe server (asta se interpretează ca ai refuzat verificarea cu WCD și aveai ceva de ascuns ) .
De la mine ai <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) unban .

Dacă nu îți este scos banul ,nu-i sfârșitul lumii , așa cum am zis mereu exista o soluție și anume trebuie să plătești taxa (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) pe unban dacă mai dorești sa joci pe acest server .

costica34
06-12-2013, 06:46 PM
`vLad;51409']Prietene nu face pe victima , mereu exista câte o soluție .
M-am uitat ”și în sânga și in dreapta” și treaba stă cam așa.. tu ai avut WAC activ când ți s-a cerut să fii verificat cu WCD .
Nu știu cum se procedează în astfel de situații dar luând-o logic , îți meriți banul atâta timp cât ai ieșit de pe server (asta se interpretează ca ai refuzat verificarea cu WCD și aveai ceva de ascuns ) .
De la mine ai <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) unban .

Dacă nu îți este scos banul ,nu-i sfârșitul lumii , așa cum am zis mereu exista o soluție și anume trebuie să plătești taxa (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) pe unban dacă mai dorești sa joci pe acest server .
Adevarat , :contra: unban

Happiness
06-12-2013, 06:58 PM
Pai chestia sta cam asa ..m-a pus spectator si eu am intrat la ct crezand ca a fost o greseala ..adevarat ca adminu a scris id lui da nu a zis ce sa fac ..poate ca vorbea cu altcinvea ca nu eram singurul care a fost pus la spec deoarece in acel timp un membru din 666 era afk

mZq
06-12-2013, 07:28 PM
Bruneta era pe sv o sa-i spun sa traga un ochi poate era atenta cand te-am bagat spec ;)ti-am dat id ovy_pistru2007 ai 2 minute

Happiness
06-12-2013, 07:36 PM
frate 2 minute pentru ce? eu sunt de 2 zile maxim pe sv ca intru doar in weekend ..de unde sa stiu ca vrei sa ma verifici cu wcd ..am crezut ca daca bag wac nu mi se mai face poze

mZq
06-12-2013, 07:55 PM
De obicei cand ti se face poze se poate face cu amx_screen si nu-ti apara gen: poza facuta jucatorul cutare de adminul cutare , si te baga spec si iti cere sa-i dai add la un id asta nu inseamna ca trebuie sa iesi de pe sv :) si nu mai facem atatea off-topicuri eu mi-am spus punctu de vedere :)

Happiness
06-12-2013, 08:02 PM
da frate nu am iesit m-am pus la ct ..hai sa incheiem cu vorba am primit numai contra ..inchide topicu si asta e

Deedee
06-12-2013, 10:46 PM
Haha :)) azi si alea 2 zile se pare ca sunt in timpul sapt caci azi nu e weekend e vineri toata ziua. Daca nu ai fi pus acolo in afurisita aia de cerere cuvinte de lauda ptr unul din admini poate eram si noi draguti si intelegatori si toate cele doar e luna cadourilor dar dupa cum se stie cui pe cui se scoate! Ai fost pus spec, daca erau mai multi de 666 nu te punea pune spec dupa 666 ca ii dadea eroare deci uita de scuza asta. Cand esti pui spec este normal sa ii pui un semn de intrebare nu sa intri imed la alta echipa si sa zici "ai pai domne sunt atat de aiurit incat a fost greseala si nu am vazut ca a dat id si eu eram idiotu de a fost pus spec deci ptr mine era" a trebui sa presupui ca adminul a gresit, adminul mereu gresete.




ps: wow cat am putut sa scriu

XeLa
08-12-2013, 10:19 AM
Nu tolerez asa ceva.
Ban`ul ramane!