PDA

View Full Version : Wow..



xenon
03-12-2013, 06:40 PM
Buna seara!
Sa va zic o mica intamplare de astazi. Ma hotarasc sa ma apuc iar de cs dupa aproximativ un an in care nu cred ca am jucat mai mult de 5-6 ore adunate la un loc. Intru pe niste servere cu fy_snow sa imi intru in mana cat de cat, codati peste codati, ma enervez si ies :)) Uitandu-ma in lista de favorite, vad GunGame.wargods.ro. Zic opa ia sa vedem ce mai e pe serverul meu de suflet. Intru pe server, ma joc 2 minute, ma scoate de pe server cu mesajul "...NU AI WAC-UL ACTIVAT!...". Eram ceva de genu ce naiba ma, au bagat wac-ul pentru toti playerii, ciudat. Intru pe site, iau wac-ul, il instalez si intru in joc (asta dupa ce mi-a dat ce vreo 10 ori o eroare dar in fine merge acum), verific wac-ul si era activ. Bag in consola amx_who, nu facea nimic... Mai incerc 2 comenzi, tot nimic. Scriu /admins vad acolo XeNoN [Bradut], zic ba o fi slot, na nu merge nici o comanda. Eram fericit asa ca aveam slotul ala acolo pus deoparte pentru mine. Mai joc ce mai joc si incerc iar amx_who si raman asa cu gura cascata ceva timp cand vad gradele si nu slotul la care ma asteptam.Se are ca abia atunci imi incarcase privilegiile :|
Tin sa va felicit pentru ce faceti din acest joc si aceasta comunitate si sa va multumesc ca nu ati uitat de mine pentru cate am facut pe aici si cate plecari si reveniri am avut, anuntate si neanuntate.
In speranta ca ma voi apuca iar de CS cum jucam odata, o sa fac tot posibilul sa ajut comunitatea si serverele care trebuie. Am vazut ca nu prea exista admini pe GG, dar nici playeri prea multi. Cand am intrat eu erau vreo 4-5 playeri, dupa ce am inceput sa jucam, ne-am strans peste 10-12.

RedLine
03-12-2013, 06:59 PM
Wellcome Back ... oricand esti bine venit .
Nu prea sunt admini pe GG ca facem curatenie la ei . Sunt foarte multi care au facut cererei au primit gradul dorit si dupa ... zici ca i-au inghitit pamantul .
DIn ...20 de gradati ... doar eu si inca 2 -3 intram sa tinem serveru "curat".
S-au cam facut ca si pe classic aceeasi playeri ... doar ca fiecare are problema lui si nu poa` sa intre zilnic .
Esti bine veit oricand :) sa joci la noi . Bafta!

xenon
03-12-2013, 07:14 PM
Am prins deja 2 codati intr-o ora si ceva de cand joc.. Unu ma injura de familie si cica vrea sa ia admin pe server.

mZq
03-12-2013, 10:19 PM
Wb.

-=MaX=-
04-12-2013, 03:16 PM
In sfarsit ti-ai revenit :)
Adminul tau si a multora au ramas neatinse din cauza ca nu am avut timp sa facem curatenie intre admini. Pe scurt ai picat la fix ca deja planuisem sa stergem adminele celor care nu intra :)
Sa speram ca de data asta ramai pe server si nu mai dezertezi :))

xenon
05-12-2013, 12:04 PM
Hehe :D
Vezi ca ti-am trimis un PM, Max.