PDA

View Full Version : Bye Bye



cristina
17-02-2011, 02:00 PM
Incep prin a spune ca mi-a facut o deosebita placere sa "cresc" printre voi.
Am cunoscut o gramada de persoane cu care poti avea orice fel de discutie, m-am atasat atat de server cat si de comunitatea Warlords.
Dar(pt ca intotdeauna exista un dar) cu parere de rau trebuie sa imi scoate-ti adminul....
De pe data de 02.03.2011 eu nu voi mai fi in tara, steamul il voi pastra si bineinteles daca voi putea intra pe server fara sa am un lag exagerat de mare voi juca cu cea mai mare placere.
Adminul il mai pastrez maxim o saptamana.=((
O sa imi fie dor sa ma mai enerveze cate un stres precum Chelu:)):))sau sa ma certe Max ca am dat ban permanent pt o injuratura:))))
Daca am facut cererea asta acum nu insemna ca nu o sa mai intru deloc sau ca nu o sa mai bag pe nimeni in seama....
Intradevar plec dar revin curand...Dracusorii mereu revin acolo unde s-au simtit bine>:)
Sa fiti cuminti bai:)
Si sa auzim numai de bine atunci cand voi revenii:)
O zi Fumoasa tuturor!!

Rapid1923
17-02-2011, 02:35 PM
Si cui ii lasi pe baietii care tanjesc dupa tine?

-=MaX=-
17-02-2011, 03:21 PM
Am auzit ca o sa pleci, eu o sa iti las adminul ca dupa cum ti-am spus si inainte nu incurca pe nimeni... pana revii caut eu pe cineva sa mai cert din cand in cand :))

PS: stiu ca revii ca nimeni nu a plecat de pe wargods fara sa se intoarca, odata ce ai petrecut atata timp aici nu poti sa pleci definitiv :)

FragNSTein
17-02-2011, 05:00 PM
Si pe Gloaba cui o lasi?:))
Cine mai zice stf boo? :))) HF!

cristina
17-02-2011, 05:06 PM
Si cui ii lasi pe baietii care tanjesc dupa tine?

:)):)) tii las tie:)) sa ai grija de ei:))))))

cristina
17-02-2011, 05:09 PM
Ai dreptate Max
Funny ca de obicei domnule 1 metru si-un snitel:)):)):)):))(adica Boo) daca vrei o sa rog pe cineva dupa server sa iti zica de fiecare data cand il omori "STF"(sa te felicit)Boo:)):)):)):))

gbz
17-02-2011, 07:40 PM
atunci bft :D

cristina
17-02-2011, 07:48 PM
atunci bft :D

Multumesc!

IRB | Walles
17-02-2011, 07:48 PM
distractie placuta cristina acolo unde pleci si te asteptam cu mare drag:*:*

Sky
17-02-2011, 08:07 PM
Si pe Gloaba cui o lasi?:)) HF!

Ma lasa pe [sorry dar fara reclame de genul :)] pe mine ;)
Pe curand buturuga mea mica!

-=Paul=-
17-02-2011, 08:08 PM
distractie placuta unde pleci , si speram sa revi cat mai repede , numai bine ;)

Sky
17-02-2011, 08:14 PM
"""

Sanchez
17-02-2011, 08:49 PM
Pamela iti urez sedere usoara,placuta si mult noroc.Ca sfat pt o domnisoara ca tine care pleaca in occident sa-si caute norocu' spune-i lu' sora'ta sa-ti cumpere un talisman de cum ai ajuns acolo,fregona se numeste,poarta noroc sa-ti gasesti rpd de munca si se potriveste de minune cu visul fiecarie romance care pleaca peste hotare.

ByOnIc
17-02-2011, 09:10 PM
te pupa fragu tau si ai grija de tn..s'auzim de bine..;)

GAbY
17-02-2011, 10:38 PM
Incep prin a spune ca mi-a facut o deosebita placere sa "cresc" printre voi.
Am cunoscut o gramada de persoane cu care poti avea orice fel de discutie, m-am atasat atat de server cat si de comunitatea Warlords.
Dar(pt ca intotdeauna exista un dar) cu parere de rau trebuie sa imi scoate-ti adminul....
De pe data de 02.03.2011 eu nu voi mai fi in tara, steamul il voi pastra si bineinteles daca voi putea intra pe server fara sa am un lag exagerat de mare voi juca cu cea mai mare placere.
Adminul il mai pastrez maxim o saptamana.=((
O sa imi fie dor sa ma mai enerveze cate un stres precum Chelu:)):))sau sa ma certe Max ca am dat ban permanent pt o injuratura:))))
Daca am facut cererea asta acum nu insemna ca nu o sa mai intru deloc sau ca nu o sa mai bag pe nimeni in seama....
Intradevar plec dar revin curand...Dracusorii mereu revin acolo unde s-au simtit bine>:)
Sa fiti cuminti bai:)
Si sa auzim numai de bine atunci cand voi revenii:)
O zi Fumoasa tuturor!!

off cine`mi mai da mie gag si zice ca`s prea mic:)) aoleu sa te intorci repede :))

MaDDoX
17-02-2011, 10:53 PM
Pa bai dudăNstein si sper sa te intorci sa continuam ce am inceput aici...... colaborarea noastra in clan! :)):-*

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

XaeLa
17-02-2011, 11:15 PM
Pitt adica Gloaba..cum sa fii lasat pe [alt server]?:)) te primesc nu de alta..dar esti sigur ca am grija de tine asa cum ar trebui?:))sa nu patesti cv :))
Cristina imi pare bine ca te-am cunoscut,esti o fata deosebita>:D<:*:* sa ai grija de tine si sunt sigura ca o sa ne mai auzim.Distractie placuta in Spania si totul o sa fie bine.Te pup>D:<:*:*



sorry, i-am editat si lui Sky... nimic personal, doar evitam reclamele ;)
-=MaX=-

cristina
18-02-2011, 12:02 AM
@walles-multumesc
@Gaby- ma intorc sa te terorizez stai linistit micutule:*
@Pitziponc- asa o sa fac.
@Rain- pe curand(noroc cu mine ca ti-a dat melodica ca tu nici macar nu stiai de ea:)):)) )
@Xaela - si mie mi-a facut placere sa te cunosc, normal ca mai tinem legatura>:D<>:D<pup:*

cristina
18-02-2011, 12:04 AM
te pupa fragu tau si ai grija de tn..s'auzim de bine..;)

si eu te pup frag....o sa am grija de mine...si tu sa ai de tine si mai invata cs ca sa nu te mai bat data viitoare la 1vs1:)):))

P.S Ms Paul... iti doresc la fel si tie

IRB | 1rRy
18-02-2011, 12:10 AM
sedere placuta dragutzo si sa auzim numai de bn . multa multa bafta :*:*

cristina
18-02-2011, 12:11 AM
Pa bai dudăNstein si sper sa te intorci sa continuam ce am inceput aici...... colaborarea noastra in clan! :)):-*

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Javra tot javra ramane:)):)):))
Foarte tare melodia:*:*:*
:x>:d<

Sky
18-02-2011, 12:45 AM
pe curand(noroc cu mine ca ti-a dat melodica ca tu nici macar nu stiai de ea:)):)) )

@Fata de vis..sau din vis : Marshmallows ;)
@Alexa: cu siguranta vei avea grija de mine :*:*

XeLa
18-02-2011, 12:48 AM
Ce sa zic...
Imi pare rau ca pleci...sa auzim numai de bine...sa ai grija de tine...
XaeLa daca nu ai grija de "gloaba" ai de a face cu mine :))...in rest...casa de piatra si copii de ipsos alaturi de RaIN(Sky) :))

Sky
18-02-2011, 12:53 AM
Bai porcule :))) Nu mai vorbi prostii in topic-ul asta

CRocoDiL
18-02-2011, 12:55 AM
si mie mi.a facut placere sa te cunosc...ai grija de tine :* (...pierdem piesa principala .."regina" :| ..lasa ca incercam noi sa ne descurcam doar cu "nebunii,caii,turnurile..." :D )

cristina
18-02-2011, 01:02 AM
si mie mi.a facut placere sa te cunosc...ai grija de tine :* (...pierdem piesa principala .."regina" :| ..lasa ca incercam noi sa ne descurcam doar cu "nebunii,caii,turnurile..." :D )

Lasa Croco ca revin eu si promit ca o sa invat cs ca sa te pot bate:)):)):)) :*:*
@Xela Multumesc de urari

Ce discutii de la un simplu " Ramas bun":))=))

GAbY
18-02-2011, 01:29 AM
aoleeu sper ca acuma nu vi un fel de xela 2 de acolo:))

-=Giulia=-
18-02-2011, 01:30 AM
Sper sa revii curand pe server!:-*>:D<

-=MaX=-
18-02-2011, 01:41 AM
Ma nu mai faceti reclama ca va bat! :))

PS: a dezertat Crsitina din wLady cand intentionam sa-l punem la punct, intentionam sa-i "dam contur" si sa dea meciuri si wLady :P chiar lucrasem la o sigla a clanunului destul de draguta ;)

Sky
18-02-2011, 03:00 AM
Eu sunt omul Alexei infiltrat de pe [fara alte servere ma] ostatec ;)) , lasati-mi fata in pace

Ostatic sa te frec cu zapada nu mai fa reclama :))

iRBWAllABieSs
18-02-2011, 06:58 AM
sedere placuta dragutzo si sa auzim numai de bn . multa multa bafta :*:*
1rRy, tu n-ai voie cu astfel de reverente, nu de alta, dar sa nu se supere Irinuca ta. ;))
Cat despre tine Cristina, iti urez drum bun, toate cele bune acolo si te asteptam cu drag inapoi. :-*

TnT | Profesional*
18-02-2011, 09:15 AM
drum bun cristina >:D< sa ai grija de tine :P

cristina
18-02-2011, 01:02 PM
Multumesc mult tuturor. Si voi aveti grija de voi:*:*
@Max- mereu voi fi o wLady mai ales daca e vb de meciuri:):*

negrutzu
18-02-2011, 02:12 PM
Cristina eu iti doresc tot binele din lume...si cand ajungi acolo sa realizezi tot ce ai in cap..sau chiar in visele...tale :D bafta sa ne auzim cu bine si te asteptam cu drag pe warlords :*:* te pupam:D

wt3
18-02-2011, 02:24 PM
Drum Bun..sa ai grija de tine si sa te intorci cu bine...

cristina
18-02-2011, 02:57 PM
Cristina eu iti doresc tot binele din lume...si cand ajungi acolo sa realizezi tot ce ai in cap..sau chiar in visele...tale :D bafta sa ne auzim cu bine si te asteptam cu drag pe warlords :*:* te pupam:D

Multumesc vecine:) si sa nu mai bei...da??:))=)))) si eu va pup:*
@Wt3 multumesc. si tu sa ai grija de tine:*

GAbY
18-02-2011, 05:05 PM
xD

GAbY
18-02-2011, 05:06 PM
calatorie placuta criss numai bft si impliniri iti ureaza stresuu taw nr 1 b-) sper sa`i bateti si pe supremi voi clanul wlady in frunte cu wlady gaga:))
savi repede cris ca dejea iti ducem doru`
`

cristina
18-02-2011, 05:37 PM
calatorie placuta criss numai bft si impliniri iti ureaza stresuu taw nr 1 b-) sper sa`i bateti si pe supremi voi clanul wlady in frunte cu wlady gaga:))
savi repede cris ca dejea iti ducem doru`
`

Multumesc Gaby dar nu o sa fie un meci intre SupremE si wLady... si oricum eu nu as putea sa joc in meciul ala pt ca apartin de clanul SupremE

XaeLa
18-02-2011, 05:40 PM
Ce sa zic...
Imi pare rau ca pleci...sa auzim numai de bine...sa ai grija de tine...
XaeLa daca nu ai grija de "gloaba" ai de a face cu mine :))...in rest...casa de piatra si copii de ipsos alaturi de RaIN(Sky) :))


:O casa de piatra auzi B-) ,de abia o cladim stai si tu cuminte XeLo :))scz domnu' Max pt reclama , Rain e de vina:));;)
Cristina >:D< :-*:-*:-* sa fii cuminte :D

cristina
18-02-2011, 05:55 PM
:O casa de piatra auzi B-) ,de abia o cladim stai si tu cuminte XeLo :))scz domnu' Max pt reclama , Rain e de vina:));;)
Cristina >:D< :-*:-*:-* sa fii cuminte :D

Mereu sunt!!:*:*:*>:D<

Sky
18-02-2011, 07:06 PM
:O casa de piatra auzi B-) ,de abia o cladim stai si tu cuminte XeLo :))scz domnu' Max pt reclama , Rain e de vina:));;)
Cristina >:D< :-*:-*:-* sa fii cuminte :D

Alexa nu vreau casa de piatra, vreau buncar anti-atomic :))) , cat despre Fata Din Vis, mereu a fost cuminte ;) ...mai putin atunci cand a fost neastamparata

*.cLo.*cancel
18-02-2011, 07:11 PM
Multa bafta si noroc ...
Asteptam sa te intorci sanatoasa si mult mai buna la counter-strike

Te pupa cancel :-*

cristina
18-02-2011, 07:13 PM
Alexa nu vreau casa de piatra, vreau buncar anti-atomic :))) , cat despre Fata Din Vis, mereu a fost cuminte ;) ...mai putin atunci cand a fost neastamparata

ha ha ha ha ha ai dat edit:)):)):)):)):))ca sa poti scrie partea cu "neastamparata":))=))):))))=))))) bafta la Fundatie, temelie, pardoseala, stalpi de rezistenta, ziduri, pereti, placi si altele:)):)):)):)):)):))

valeriu
18-02-2011, 07:13 PM
succes maxim in tot ce iti doresti. Bine.PA :P vorba unei Gloabe

cristina
18-02-2011, 07:14 PM
Multa bafta si noroc ...
Asteptam sa te intorci sanatoasa si mult mai buna la counter-strike

Te pupa cancel :-*

Multumesc mult Cancel...sper sa ne revedem cu bine:):*si eu te pup pustiule

Sky
18-02-2011, 07:15 PM
Nop am dat edit ca sa scriu "Alexa" in loc de "Alex" :))) ca se intelegea ca ma refer la Xela nu la Xaela ;)

cristina
18-02-2011, 07:15 PM
succes maxim in tot ce iti doresti. Bine.PA :P vorba unei Gloabe

Multumesc Vali... Ai grija de tine....

Sky
18-02-2011, 07:16 PM
succes maxim in tot ce iti doresti. Bine.PA :P vorba unei Gloabe

Care Gloaba ma? Nu mai exista "Gloaba" in mentalul colectiv :))

cristina
18-02-2011, 07:16 PM
Nop am dat edit ca sa scriu "Alexa" in loc de "Alex" :))) ca se intelegea ca ma refer la Xela nu la Xaela ;)

:)):)):)) si cum dracu se face ca in primul post nu scria"neastamparata"?:)):)):)):)):)):)):)):)):P lasa-o asa:))))

Sky
18-02-2011, 07:24 PM
In care "primul post"? Dovedeste dracule!! :)))

cristina
18-02-2011, 07:27 PM
nu este nevoie sa dovedesc nimic:)):))):))) stiu bine ce am vazut...iar tu stii foarte bine sa te scoti:))=))

valeriu
18-02-2011, 07:40 PM
Care Gloaba ma? Nu mai exista "Gloaba" in mentalul colectiv :))

Posibil. Dar exista in dictionarul romanesc. :D

AlieN
18-02-2011, 07:58 PM
poiii ce sa zic:D, multa bafta si sa ti se indeplineasca toate visele si tot ceea ce ti-ai propus sa realizezi:), si nu uita ca te asteptam cu bratele deschise>:D<
in rest toate cele bune:)

cristina
18-02-2011, 08:53 PM
poiii ce sa zic:D, multa bafta si sa ti se indeplineasca toate visele si tot ceea ce ti-ai propus sa realizezi:), si nu uita ca te asteptam cu bratele deschise>:D<
in rest toate cele bune:)

Multumesc mult Alien.La fel si tie:*

GAbY
18-02-2011, 09:53 PM
vorbim,vorbim si cristina nu mai pleaca:))
scrieti si voi mai mult sa nu mai plece

cristina
19-02-2011, 11:05 AM
vorbim,vorbim si cristina nu mai pleaca:))
scrieti si voi mai mult sa nu mai plece

Gaby am si zis in primul post ca pe data de 2 Martie plec:))) =)))

godless
27-02-2011, 12:52 AM
nu-i panica cristina..daca o sa-ti fie asa tare dor de mine si implicit de strsatu meu:D ... da-mi un tel si o sa vin in zbor:D! ti-am mai zis pentru tine orice!:D mad no ofence just jocking:D! chiar rma intrebam zzilele astea 2 cand am intrat ce o fii cu tine si pe unde mai esti... ca acum la mine cu sexiune(LE) si mai greu cu cs.. ce sa-ti zic ?..toate cele bune ai grija de tine si sper sa nu ti se faca prea repede dor de mine nu de alta dar macar asteapta si tu sa treaca criza:D... nu ma pune la chesltuiala:P daca o sa stai mult pe acolo... probabil o sa te scot la un cico:P..ca in curand os a vin si io pe acolo poate cu vrun program de master:P :*:*::* hmm asta cu ai grija de tine a zis-o deja prea multa lume::P..deci numai meerge...hmmm nu stiu cu ceilalti cum e dar io chiar o sa-ti l simt lipsa..desi ma gandesc sa-mi schimb serveru....

emperor
27-02-2011, 04:00 PM
pa marmotex. :*:*:*:*::*

cristina
28-02-2011, 03:07 PM
nu-i panica cristina..daca o sa-ti fie asa tare dor de mine si implicit de strsatu meu:D ... da-mi un tel si o sa vin in zbor:D! ti-am mai zis pentru tine orice!:D mad no ofence just jocking:D! chiar rma intrebam zzilele astea 2 cand am intrat ce o fii cu tine si pe unde mai esti... ca acum la mine cu sexiune(LE) si mai greu cu cs.. ce sa-ti zic ?..toate cele bune ai grija de tine si sper sa nu ti se faca prea repede dor de mine nu de alta dar macar asteapta si tu sa treaca criza:D... nu ma pune la chesltuiala:P daca o sa stai mult pe acolo... probabil o sa te scot la un cico:P..ca in curand os a vin si io pe acolo poate cu vrun program de master:P :*:*::* hmm asta cu ai grija de tine a zis-o deja prea multa lume::P..deci numai meerge...hmmm nu stiu cu ceilalti cum e dar io chiar o sa-ti l simt lipsa..desi ma gandesc sa-mi schimb serveru....
:))):)))):)))Ce sa-i ceri lui Chelu?:)):)):)):)):)) Multumesc pt oferta dar te refuz iar:))nu vreau nr de tel, nu vreau cico..nu vreau nimic de la tine....am mai intrat pe server...dar mai rar..oricum...Miercuri dimineata plec...asa ca...cine stie poate iti mai dau un head 2 pana plec:))

cristina
28-02-2011, 03:07 PM
pa marmotex. :*:*:*:*::*

bye bye marmotex:)):*