PDA

View Full Version : Reclamatie Dj'



NeStY
27-11-2013, 11:20 PM
Domnu Dj' nu are nici o treaba cu adminatu inafar ca face poze cand playeru are aim si nu demo,imi da gag motiv "a" pentru presupusele injuraturi.Inafar de o mica contrazicere cu un player, bine inteles acela nu a primit gag decat eu, nu am injurat. Adica pentru ca am zis"da sta la x ce dracu" sau "stau dracu aici sa ma cert cu toti boracii" nu am folosit nici o alta injuratura. Desigur sunt eu mai nesimtit si intreb de ce gag si i'am zis ca e vai de el imi da si llama. Daca voi considerati ca acest admin stie 10% sa admineze imi pare rau sa v'o spun dar gresiti.
Desigur am si dovezi
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si eu mai gresesc nu zic nu, dar nciodata nu o sa ma vedeti ca injur cu"***""mm" sau altele. Zic foarte des wtf= pt mine semnifica what the ****, in rest sunt destul de linistit.

AnOnIm
28-11-2013, 06:16 AM
Mda ,faci reclamatie pentru un gag? Nici nu stiam ca Dj are admin ...calmeaza-te ca nu are rost ...mai sunt si alti admini care nu au nici o treaba cu adminul ,sa nu te mire ! ;) Treci peste detalii si joaca linistit !

mZq
28-11-2013, 12:22 PM
Mda ,faci reclamatie pentru un gag? Nici nu stiam ca Dj are admin ...calmeaza-te ca nu are rost ...mai sunt si alti admini care nu au nici o treaba cu adminul ,sa nu te mire ! ;) Treci peste detalii si joaca linistit !

Subscriu si mai adaug mai bine te pui si faci un demo in loc sa te certi cu el daca nu vrea sa-i faca nimic:)

Deedee
28-11-2013, 12:27 PM
Pe langa asta este nou, sa fim putin indulgenti ca toti gresim. Si ptr cei cu experienta nu cred ca e atat de greu sa ii zica asa da si asa nu.

NeStY
28-11-2013, 01:34 PM
Nu ma mira, pentru ca nu e primul admin incepator de care dau, nu aici pe server pe altele. Dar trebuie sa stie sa faca un demo si sa ii ia ip-u parerea mea. In caz de nu stia putea sa intrebe eu sunt dispus sa il ajut in caz de uita vreo comanda sau vrea o parere. Voi face si demo,de obicei fac cand nu sunt admini pe server si il uploadez sau il trimit lu' deedee. In fine a fost o mica neintelegere si reclamatia am facut-o la nervi, dar chiar trebuie sa mai invete. Bafta sa aveti o zi buna.

SoCool
28-11-2013, 02:38 PM
Ai primit gag pentru asta in special "stau dracu aici sa ma cert cu toti boracii" (am si eu printurile .. ) Cat despre llama , nu ti-am dat eu , am dat doar gag pentru 5 minute .. motiv: a (Aici am vrut sa scriu inj. dar ma certam cu fratele meu si am apasat la intamplare pe tastatura si a dat enter .. ) . Oricum dupa mine nu conteaza motivul scris , se subintelege cand vezi ca ai injurat .. mai imi faci si reclamatie dupa ce ca tu te certi cu ala iar daca te uiti mai bine am scris pe undeva pe acolo "calmati-va" ... spre deosebire de tine , el nu a avut un limbaj asa de vulgar .. "stau dracu aici sa ma cert cu toti boracii". Deci v-am spus sa va calmati si tu ai inceput si mai tare..
Iar in legatura cu demo-ul .. eu am considerat ca are wall deoarece statea exact cu tinta pe unde intrau adversari si de aceea i-am facut poze.

NeStY
28-11-2013, 03:36 PM
Mai invata sa adminezi, asta e un sfat prietenesc. Diferenta dintre wall si aim este foarte mare, nu zic ca ala nu avea wall dar aimu lui era foarte vizibil. Daca tu crezi ca ala a fost un limbaj foarte vulgar, atunci te rog sa te uiti la toti playerii cum vorbesc. Din punctul meu de vedere atata timp cat nu i-am adresat o jignire foarte dura "boracii", sau vreo injuratura, nu vad in asta un limbaj vulgar, in fine. Un TC va rog frumos.

Rapid1923
28-11-2013, 03:40 PM
Bine bine, am inteles, tu stii sa faci demo, poze etc, ai merita mai mult tu admin decat Dj, sau cel putin iti faci lobby.
A luat admin pe merit si cu asta basta. Va invata usor usor. Pana la urma in ce a constat reclamatia, fiindca eu am vazut un gag aplicat corect?!

ruby on rails
28-11-2013, 05:31 PM
Auzi mah boracule ( nesty )...am citit tot si m-am plictisit :)):)).. Iti place sa iti zic ca esti borac sau ti-ar placea sa primesc acum gag ? E o vorba din batraneti, ce tie nu iti place nici altui nu-i face ! Nu se tolereaza limbajul indecent, deci gag corect , si eu ti-as fi dat 10 minute ca din printurile alea nu prea vad ca iti tacea gura orice ti s-a zis. Cat despre wall, aim, poze, demo...care ma rog este problema aici ? A luat decizia sa faca poze. Cand i-a pozele pe mess, poate il si scaneaza cu WCD, dar la asta nu te-ai gandit ca ai sarit cu gura la inaintare. Acum se vede lipsa ta de experienta in adminat, chiar daca spui ca o ai, insa te-ai gandit doar la un singur caz, si nu la toate optiunile existente.

wLady-Maya
28-11-2013, 05:43 PM
5 minute răpite din viață...5.
Deja v-a zis o dată să vă calmați și ai decis să continui,păstrand atitudinea de om "matur" ,nu te "cerți tu cu toti boracii" īnsă continui la amplificarea conflictului ca să treci apoi la jignirea adminului. Nu știu cāți admini acceptă să i se zică "vai de tine" fără repecursiuni.Să fim onești.
Consider că a procedat corect,a oprit un conflict īn derular, iar tu să faci reclamație pentru un gag(și ăla motivat)....