PDA

View Full Version : Help?



seight
25-11-2013, 08:28 PM
Am o problema,la unele harti se incarca jumate si apoi imi iese din joc si imi da eroarea:


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Am mai primit dupa alta eroare:

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Are cineva vreo idee de la ce o fi? Sau rezolvari?

XeLa
25-11-2013, 10:26 PM
Acelasi lucru il patesc si eu de 2-3 zile.

RedLine
25-11-2013, 10:33 PM
eu patesc la mapa : nuj primele 2 litere _tundra . Imi iese din joc si tot asa FATAL ERROR ;)

-=MaX=-
26-11-2013, 01:22 AM
eu patesc la mapa : nuj primele 2 litere _tundra . Imi iese din joc si tot asa FATAL ERROR ;)

La as_tundra e posibil sa fie vorba de un fisier *.wad sau *.mdl, nu cred ca e aceeasi problema ca la Seight...

Tiger
26-11-2013, 07:57 AM
Pe ce harta s-a intamplat asta? Este posibil sa le fi dat si altora aceasta eroare. Daca este vorba de o harta buguita, trebuie neaparat scoasa. Tot la fel este posibil sa ai deja fisierele corupte descarcate din alta parte si sa iti faca probleme aici (reinstalarea cs ar trebui sa rezolve acest lucru).

In general aceste erori apar din cauza unor greseli in textura tga sau in textura hartii. PS: fisiere corupte.

La Redline rezolvarea problemei e simpla, deoarece exista o harta care se foloseste de fisiere .wad si nu face precache pentru ele (nu le ofera jucatorilor fisierele necesare hartii spre download).

pitiku
26-11-2013, 07:58 AM
Si eu am aceleasi probleme .

seight
26-11-2013, 02:48 PM
Pai am patit la mai multe harti dar stiu sigur ca la awp_bycastor.
Tiger,e posibil sa fie din cauza pgl gui-ului?

ruby on rails
26-11-2013, 03:35 PM
La seight nu este eroare de mapa, cei care ziceti ca aveti la fel, ei bine nu aveti la fel ci alta eroare ( pariu pe 1 bere ca am dreptate :) ). Problema la Seight este de la placa video ( vedeti partea finala la eroare ). Exista 2 solutii mari si late :

Update/reinstall driver placa video.
Schimbati pc-ul ca e praf :)):)).

seight
26-11-2013, 04:29 PM
Nu m-a ajutat cu nimic treaba cu reinstalatul placii video.
Am gasit alta soltuie si mie cel putin mi-a mers (awp_bycastor).
Aprop este doar pentru cei cu steam.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Apoi cs-ul isi va downloada niste fisiere .
Sper sa mearga si la altii.