PDA

View Full Version : Cerere moderator by -=killer=-



-=killer=-
18-11-2013, 12:50 PM
Nick: -=killer=-
varsta: aproape 15 ani
id de messenger: amx_k@yahoo.com
motiv: stiu ca ati uitat de mine pentru ca am fost banat de catre tiger si ii multumesc mult ca mam experimentat mai mult si acum ca am scapat de ban as vrea sa ajut comunitatea....
-=MaX=- ? Stiu ca nam mai tinut legatura dar as vrea sa comunicam mai mult , chiar si cu alti as vrea sa comunic mai mult, ieri am intrat pe dr.wargods.ro si era un codat, cu aim si speed , ca sa stiti voi de la dr.wargods.ro! Admini sa fie mai activi ca daca nu sunteti serverul dr.wargods.ro ar sa fie plin de codati , asa ca multa bafta celor de la dr.wargods.ro. , astept parerea voastra si al lui -=MaX=- ;)

pitiku
18-11-2013, 08:04 PM
:contra:

-=killer=-
18-11-2013, 11:07 PM
Da pentru ce miai dat contra? Doar nu decizi tu... Pitikule? Tu dai contra la toti. Eu ku ceam gresit de miai dat contra?... Eu daka am zis ka vreau sa ajut comunitatea , vreau sa ajut comunitatea cu toata inima mea =))

Inuyasha
20-11-2013, 05:22 PM
:contra: ai fost banat pe un motiv anume,de asta din partea mea nu meriti sa primesti moderator
P.S. : nu face post aiurea daca cineva iti da pro sau contra

Sesshomaru
20-11-2013, 08:08 PM
:contra: Fara motiv. ce zici acum?=))

-=killer=-
20-11-2013, 09:40 PM
Imi bag **** in voi , eu daka vreau moderator , ce **** mea vreti voi ?

bLLue
20-11-2013, 09:43 PM
-=killer=- limbaju nene nu esti pe tarla aici si cum vr tu sa iei moderator cand tu injuri pe toti de la mine ai un mare :contra:

Tiger
20-11-2013, 10:27 PM
Nu avem nevoie de astfel de specimene un comunitate.

Cerere respinsa + ban pe forum.