PDA

View Full Version : Reclamatie TnT | Jack



>Le3T
11-02-2011, 09:17 PM
TnT | Jack da voturi aiurea la harti (Harti care s-au jucat cu 20 de minute inainte)

Era harta zm_infantry, angel a dat vot si a iesit zm_2010 apoi a intrat Jack si a dat vot zm_dust2 si zm_dust2_final si inca cateva harti, iese zm_dust2, bun, accepta, se schimba apoi fara nici un motiv Jack schimba harta in zm_infantry, fara vot, fara nimic

Dovezi nu am pentru ca am iesit din cs ca sa pot posta pe forum si acuma nu pot face print la consola (EXISTA LOGURI) Data 11/02/2011 Ora: 21:05 cam asa

Sunt martori toti cei de pe server: Angel, ZEUS, emyl si restu'

AnGeL | Pro (W_^)
11-02-2011, 09:25 PM
vreau eu cum e in a 2 imaginea cu numele EZEL plz daca ai putea sa-mi faci..

Caddy
11-02-2011, 09:26 PM
In primul rand nu am dat nicio data vot cu d2 si d2 final odat.
In al doilea rand eu schimb cand mai sunt 5min-1min.
In al treilea rand toti vreau sa schimb in afara de tine.

Caddy
11-02-2011, 09:28 PM
Si nu inteleg de ce te superi pentru ca toti vreau sa schimb :);)

>Le3T
11-02-2011, 09:30 PM
Da ma schimbi dar nu FARA VOT, SI NU BAGI O HARTA CARE A FOST CU 20 DE MINUTE IN URMA FARA SA INTREBI MACAR PLAYERII CE HARTA VOR SI EI

3n3mY
11-02-2011, 09:37 PM
Dominus nu este cazul sa faci o reclamatie pentru asa ceva, TnT isi face bine treaba ca admin, dar iti spun si eu( am fost martor) Jack a procedat bine cand a schimbat harta, mai toti au fost de acord.
Ps: poate nu ai fost atent cand a dat la vot....

Caddy
11-02-2011, 09:39 PM
Am dat vot cu infantry d2 final si esise infantry !

KuZcO
11-02-2011, 11:30 PM
# Inainte de a schimba harta sau de a da harti la vot scrieti /lastmaps. Evitati repetarea hartilor care apar acolo, exceptand cazurile cand e vorba de harti mici si harta e strict necesara!
# Hartile se schimba:

1. In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;
2. De comun acord cu jucatorii nemultumini de harta curenta, prin vot;
3. Cu sau fara vot atunci cand nu e alt admin pe server si este necesar;
4. Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
5. Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare.

3n3mY te contrazic deci citeste ce-i ami sus scris de mine adica BAGAT DIN REGULAMNTUL DE ZM.....Max zice clar ca nu e voie ca ADMINUL sa repete mapele care au mai fost acum 20-40-60-80 min...Deci cat de cat in dau dreptate lui DominuS eu sincer :)

>Le3T
11-02-2011, 11:47 PM
Eu sincer ma saturase-m de Infantry si NU CRED CA ERAM SINGURUL IN MOMENTUL ACELA..


Noi ne chinuim cu redirecte si tu bagi aceasi harta din 20 in 20 de minute sa iasa playerii... Nu inteleg ce rost avea infantry atunci cand serverul de zombie are O MULTIME DE HARTI...

Ps: Problema nu era ca a schimbat harta (AU CERUT-O PLAYERII) Problema era ca a bagat aceasi harta de doua ori in aproximativ 20 de minute...

Prince
12-02-2011, 09:54 AM
Sincer, daca are dreptate Dominus eu ii dau pro, pt. ca asa scrie in regulament (nu bagati harti care sau jucat in urma cu 20,40,60,80 min)

3n3mY
12-02-2011, 10:53 AM
Da Dominus ai si tu dreptate asa scrie in regulament corect? Dar daca i-a cerut-o playeri nu trebuia sa o bage? Pe urma spune playeri ca TnT baga ce vrea el ca nu asculta si parerea lor, corect? Angel intreba playeri ce harta sa bage, acolo nu sa mai tinut cont ca harta a fost inainte? Spunea un player ce harta ii placea aia o punea la vot?

Caddy
12-02-2011, 11:21 AM
Oke imi cer scuze pentru neintelegerea cu mapele :D
O sa bag ce vreti voi deacum inainte ;)

>Le3T
12-02-2011, 01:25 PM
Da Dominus ai si tu dreptate asa scrie in regulament corect? Dar daca i-a cerut-o playeri nu trebuia sa o bage? Pe urma spune playeri ca TnT baga ce vrea el ca nu asculta si parerea lor, corect? Angel intreba playeri ce harta sa bage, acolo nu sa mai tinut cont ca harta a fost inainte? Spunea un player ce harta ii placea aia o punea la vot?

Nu ai inteles... Playerii au cerut SA SCHIMBE HARTA nu au cerut SA BAGE INFANTRY...


Jack, nu neaparat sa ne intrebi pe noi dar poti da si tu macar un /lastmaps sa nu le mai repeti...

gbz
12-02-2011, 04:58 PM
de ce va certati numai pt o harta ? :(

Caddy
12-02-2011, 07:41 PM
Deci sa fie clar ..
Caddy nu e Jack !
Jack este fratele meu care are cont dar a uitat parola , cat despre motivul topicului ..nu ma bag.

>Le3T
12-02-2011, 09:00 PM
Deci sa fie clar ..
Caddy nu e Jack !
Jack este fratele meu care are cont dar a uitat parola , cat despre motivul topicului ..nu ma bag.


Nu am nici o treaba cu "CaddY" am treaba cu "Jack"...

M.J
13-02-2011, 01:07 PM
Mda, am mai intalnit si eu playeri d'astia.. tot srv spune schimba si se trezeste unu NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ca nu VREAU EU HARTA AIA...!!!!!!!!!!!!! :))
Se pare mai nou k adminii sunt pusi la perete k isi fac datoria..
Cat despre Jack subscriu la un mesaj de mai sus. Jack isi face bine datoria de admin. chiar daca e adevarat incidentul asta, sunt convins k era in necunostinta de cauza.:)

>Le3T
13-02-2011, 02:49 PM
Nici tu nu ai inteles.... TOTI AU SPUS SA SCHIMBE HARTA(SI EU ZICEAM SA SCHIMBE).... NICI UNUL NU A SPUS SA BAGE INFANTRY


Harta trebuia schimbata pentru ca a cerut schimbarea hartii TOT SERVERUL
Si eu am cerut sa schimbe nu inteleg rolul tau aici judoka cu urmatoarele cuvinte
tot srv spune schimba si se trezeste unu NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

M.J
13-02-2011, 09:31 PM
Sunt de acord cu tine:)
A vazut discutia despre harta si am fost offtopic;).
Nu cred k m-am legat in vr'un fel de tine. Calmeaza-te, stresul inbatraneste.. Cu toate k ti-ar prinde bine, te-ar maturiza mai repede..:))

VaSy
13-02-2011, 09:39 PM
ma....a murit cineva daca a schimbat harta:|...da-o-n masa ca te faci admin si tot schimbi la ele...nu te mai plange las-o naibi de harta ca asa is toti cum zice m.j.:|...

>Le3T
14-02-2011, 08:52 PM
Iar faceti o tragedie dintr-o reclamatie ma? =)) eu doar vroiam sa ii atrag atentia nu sa fac o tragedie si voi.. AOLEOOO, A SCHIMBAT HARTA =)) :))

Dati TC ca nu mai are rost...