PDA

View Full Version : Problema cu red!!!!!!!!!



cosmin98
10-02-2011, 07:00 PM
Azi cand am vrut sa deskid red hopa eroare:((:((:((:(( care ma puteti ajuta:(((

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
cn ma poate ajuta:((:((:((:((

AnGeL | Pro (W_^)
10-02-2011, 07:54 PM
pff nush ce sa zic :|

cosmin98
10-02-2011, 08:46 PM
ok am sa incerc sa ii dau update la win sa vad poate nu mai face fite:|

mda nu merge Daniele cautama la id starkiller9833

Tiger
10-02-2011, 09:45 PM
ok am sa incerc sa ii dau update la win sa vad poate nu mai face fite:|

mda nu merge Daniele cautama la id starkiller9833

nu cumva ai instalat un amarat de pack care sa iti transforme windows-ul in vista sau 7 si ti-a ramas niste fisiere corupte de akolo?

PS: incearca un CCleaner sau mai bun: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
10-02-2011, 10:01 PM
Ma ideea e ca din cauza unui update s-a dus... deci tu trebuie sa inversezi procesul adica sa dezinstalezi updateul respectiv. Si da e si posibilitatea lui Tiger..chiar foarte mare. Dar din cate am vazut nu au fost mari modificari la win

din poza se vede ca si-a instalat ceva, ma gandesc ca ii Viglance superbar pentru xp, iar apoi si la dezinstalat si cu ocazia asta, a uitat sa isi remodifice registri pe care i-a modificat odata cu programul...

Daca nici idea mea nu merge, incearca si un System Restore (iti va da sistemul "inapoi" si iti va recupera aproape toate fisierele, inclusiv modificarile anterioare)... pentru system restore il dai inapoi incepand de dinainte sa iti faca tie probleme...

cosmin98
11-02-2011, 07:34 PM
nu:)) aia nui path e o tema simpla pt xp:)

Tiger
11-02-2011, 07:37 PM
nu:)) aia nui path e o tema simpla pt xp:)

nu-i o tema ;)... aia de la taskbar, ma refeream...ferestrele mimizate par cam inguste, nu crezi? , inseamna ca ai facut u ceva!

Treci si fa ce ti-am spus noi!

cosmin98
11-02-2011, 08:06 PM
nu ma:)) a fost varul meu si ala a pus o tema de win vista pe pc:| iar eu acum am observat am sters aia si si-a revenit aa si taskbarul l-am modificat eu asta nui problema:D

Tiger
11-02-2011, 08:12 PM
nu ma:)) a fost varul meu si ala a pus o tema de win vista pe pc:| iar eu acum am observat am sters aia si si-a revenit aa si taskbarul l-am modificat eu asta nui problema:D

ehe, ce spuneam eu si daniel ... pe viitor nu iti mai instala porcarii daca nu sti in ce te bagi ;)