PDA

View Full Version : Admin Sanchez



Sanchez
04-02-2011, 09:50 PM
NICK: Sanchez, wLords | 888, le coq
VARSTA: destul de mare pt majoritatea dintre voi
ID DE STEAM: canalia888
ID DE MESSENGER: sanchez_888
EXPERIENTA: Cat de cat.
TIMP JUCAT: 2 ani (pe-acolo)
PERIOADA: Din cand in cand...
MOTIV: Max mi-a dat o idee.Voturile voastre pro sau contra vor fi salutate cu respect,vrem sa stim daca mai "merita" sa am admin,daca nu Maxe sa te pregatesti sa-mi dai de baut la vara,sa-mi treaca supararea.
REDIRECTE: Da sau Nu,mai mult nu,descurajat de dropurile putine aduse pe principal.

Tiger
04-02-2011, 10:09 PM
:pro: admin :D

AnGeL | Pro (W_^)
04-02-2011, 10:15 PM
Pro

VaSy
04-02-2011, 10:30 PM
pro:D

KuZcO
04-02-2011, 11:22 PM
PRO fara comentari nu am dece sa comentez :pro: :pro: :pro: :D:D:D:D:D

M.J
05-02-2011, 12:36 AM
Spre deosebire de toti pupincuristii de aici:))... care zic doar "pro" poate poate se pun bine cu tine,
De la mine ai PRO, Mare PRO . Motivul?
te-am vazut pe principal si pe zm, o singura data:)).. "taci si faci" :D nu ai aere, nu ameninti , nu suferi k esti nepotu lu max... sau "a lu' fane ciZMarul" , (exemplu:)) )
Doar o problema am..? tu cum de scapi de redirecte?:))

godless
05-02-2011, 12:44 AM
te-am spart cu redirectele:)))) ca sa numaiz ic de croco:)) ala e nebunie curata:)) si asta cu pro sau contra e o gluma nu? poi avand in vedere ca mai toti care jucam zi de zi suntem destul de buni prieteni cel [utin virtuali..nu vad de ce ti-ai face probeleme sau tocmai pe asta te-ai bazat cand ai decis sa faci sondaju?:D bagabntule:)) pro fratimiu;)

godless
05-02-2011, 12:46 AM
cu toata ca m-ati lucrat la concurs si tu si fragu..dar las ca imi vine mie randu:)) si "pre multi am sa raspopesc":))

speedman
05-02-2011, 12:47 AM
pro

WarGods | AbySs
05-02-2011, 03:22 AM
Nici nu se pune problema.... CONTRA >:P. Glumesc. Fai da baga redirecte ca eu unul, vorba lu Max, "las-o mai usor" adica de la un timp sunt al dreaq :)).... daca vrei Pro sa te vad ca ti redirecte :))
Meriti ma Adminul in continuare stai linistit ;) PRO >:D<
P.S. Sanchez nu ai uitat cumva sa pui un nume?(Numele de vedeta) :))

Sanchez
05-02-2011, 03:49 AM
Spre deosebire de toti pupincuristii de aici:))... care zic doar "pro" poate poate se pun bine cu tine,
De la mine ai PRO, Mare PRO . Motivul?
te-am vazut pe principal si pe zm, o singura data:)).. "taci si faci" :D nu ai aere, nu ameninti , nu suferi k esti nepotu lu max... sau "a lu' fane ciZMarul" , (exemplu:)) )
Doar o problema am..? tu cum de scapi de redirecte?:))
Multumesc pt Pro atat tie cat si celorlalti care au votat.In legatura cu rediretctele am o explicatie clara,nu de putin timp am ramas fara pc,acum joc pe calculatorul fratelui meu care ramane aprins numai cand joc sau cand eventual am treaba pe el.Mai am un avataj sper care ajuta faptul ca am ceva timp de cand sunt in comunitate si pe langa prezenta pe sv mai ajut comunitatea si pe langa sv,un steam la concurs,il mai adun pe owner din carciuma si-l duc acasa pe banii mei,etc...Iar de suferit crede'ma mai "sufar", nu sunt nepotul lui Max si nici a lu' cizmaru sunt frate lu' Regele Mihai 1 :)) Asta asa pt fun.
-(el gordo) Nu te-am lucrat ciuma,ti-am promis votul pe sv dar am zis sa nu fim tigani in decizie ca ce rost mai are votul,pt mine ala mic spike merita.Te stiu baiat descurcaret, nu te fofilezi tu cu un steam.....
-(AbysS) wLady| GaGa ramane vie nu ca decedata aia care tot primeste laude pe la tv...

gbz
05-02-2011, 08:34 AM
:pro:

Prince
05-02-2011, 11:45 AM
pro

luys
05-02-2011, 12:47 PM
EU SUNT DE ACORD SA IEI ADMIN DESI TU NU ESTI DE ACORD CA EU SA IAU DAR ORICUM MERCI PENTRU RASPUNSURI:D
DAR EU SUNT DE ACORD CA ESTI DE TREABA :pro:

:friends:

cosmin98
05-02-2011, 01:41 PM
prooooo fara indoiala:D

XP'Ombladon
05-02-2011, 02:10 PM
PRO la unchiu':-* Cu respect! de la flacau.

*.cLo.*cancel
05-02-2011, 02:17 PM
:pro: De treaba omul :)

FragNSTein
05-02-2011, 03:22 PM
N-ai nici slot si vrei admin? Nu se poate asa ceva. Ia-o pas cu pas flacau:))))))))

WarGods | AbySs
05-02-2011, 04:15 PM
N-ai nici slot si vrei admin? Nu se poate asa ceva. Ia-o pas cu pas flacau:))))))))

Are dar vrea sa vada daca inca il mai merita :))

petryca
05-02-2011, 06:16 PM
De ce sa-ti dau PRo??? Dc uh meriti?? De fiecare data cand aveam o problema nu ma ajutai ...halal om...vreau sa divortezz!!!
Glumeam. Deci un om mai de treaba ca tn nu exista . Orice te-am intrebat mi-ai raspuns
Ai pro ca esti... "fratele meu mai mare",,
PRO:pro:

petryca nu mai fa ma abuz de pro imagine ca iti dau ban pe forum!
-=MaX=-

godless
05-02-2011, 10:03 PM
oricum te tin minte prales;)..din pomu de craciun din 20 d ebomboane ti-am luat 2..numai merg treburile ma de nici o culoare...:| sunt praf din toate punctele de vedere..sunt mai multe chestii nu ti le pot spune aici..si pe langa asta stii cum e totdeauna mai frumos cand castigi ceva;)

M.J
05-02-2011, 10:23 PM
EU SUNT DE ACORD SA IEI ADMIN DESI TU NU ESTI DE ACORD CA EU SA IAU DAR ORICUM MERCI PENTRU RASPUNSURI:D
DAR EU SUNT DE ACORD CA ESTI DE TREABA :pro:

:pro::pro::pro::pro::friends:


PRO la unchiu':-* Cu respect! de la flacau.

E clar...de maine se deschide noul fan Club SancheZ...=))

WarGods | AbySs
05-02-2011, 10:27 PM
E clar...de maine se deschide noul fan Club SancheZ...=))
Fan Club sa deschizi tu ma, noi infiintam fratia Sanchez :)))

M.J
05-02-2011, 10:37 PM
Fan Club sa deschizi tu ma, noi infiintam fratia Sanchez :)))
Eu radeam de kti pupincuristi pot fi aici=))=))=))=)) ...
Si fratie..? cine...tu cu max si el... si restu sunt catei..=))=))...
Tipic Romanesc...=)).... Nu mai pot de ras=))

godless
06-02-2011, 12:55 AM
cel mai tare ma distrez pe seama lu MJ asta:)) el e printre cei mai mari pupincuristi si vine el sa critice pe altii:))

-=MaX=-
06-02-2011, 11:35 AM
MJ cine te-a pus in masura sa critici lumea? ai uitat ca pe baza pro-urilor lor ai luat admin? asa cum sunt ei deocamdata fac parte din staff, nici tu nu esti mai bun asa ca termina cu de-astea, daca ai probleme rezolva-le pe privat!

M.J
06-02-2011, 12:23 PM
cel mai tare ma distrez pe seama lu MJ asta:)) el e printre cei mai mari pupincuristi si vine el sa critice pe altii:))
Cred ca ma confunzi..:D..te asigur..
Max..?.. Radeam si eu=))...

XP'Ombladon
06-02-2011, 07:09 PM
Eu radeam de kti pupincuristi pot fi aici=))=))=))=)) ...
Si fratie..? cine...tu cu max si el... si restu sunt catei..=))=))...
Tipic Romanesc...=)).... Nu mai pot de ras=))

ba fata palida cum de iti permiti sa vorbesti asa? si sa sti k nu sunt pupincurist. cred k tu esti acela si cred k nu stii ce inseamna acela Respect;) tu fiind un mucos ar trebuie sa ai respect fata de admini mai ales de cei mai mari decat tine si sa nu uitam de cei mai vechi

PS: Mucles !

3n3mY
08-02-2011, 01:50 PM
Cand recunosti ca un om isi face bine treaba nu poti sa spui ca "te dai bine" pe langa acel om, daca un om este mai slab si tu il faci erou atunci poti sa spui ca te dai bine sau cum ai sp tu (pupincuristi).
Tot respectul pentru SANCHEZ, :pro:

Sanchez
08-02-2011, 02:44 PM
Domul M.J vezi-ti de treaba,urmareste cu atentie fiecare coment in parte si ai sa intelegi probabil ca nu-i vb de pupincurizm, la prima sanctiune pe care ai s-o primesti si din cererea ta reiese cumva un "te rog " sau "iarta-ma" ai putea lasa impresia ca faci ceva matanii sa reprimesti atentia pierduta...din asta te poti integra f usor in grupul pupaciosilor de buca. Te previn ca pe viitor sa ai un comportament mai civilizat. Daca eu imi permit sa-i zic Ombladon "nepotu" asta nu lasa impresia ca-i calc demnitatea ci pur si simplu avem o relatie de amicitie , valabil pt fiecare in parte care pe langa acel pro a lasat un coment.
P.S.- Sper sa am ocazia pe viitor sa ne cunoastem mai bine si de pe acum iti promit ca am sa te poreclesc cu "pupa buca" ,asa pt fun.

WarGods | AbySs
08-02-2011, 02:48 PM
P.S.- Sper sa am ocazia pe viitor sa ne cunoastem mai bine si de pe acum iti promit ca am sa te poreclesc cu "pupa buca" ,asa pt fun.
Super tare =))))))))) Nu mai pot de burtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))

|SupremE| dezbracatu
08-02-2011, 08:21 PM
PrO...BrO

*Sisu*
08-02-2011, 10:13 PM
de la Tiganu ptr romanu..ptr fratele lui..da dat un mare PRO....asta'i dedicatie daia tiganeasca=))

*Sisu*
08-02-2011, 10:14 PM
de la Tiganu ptr romanu..ptr fratele lui..sa dat un mare PRO....asta'i dedicatie daia tiganeasca=))

*Sisu*
08-02-2011, 10:15 PM
"pupa buca" =))

AnGeL | Pro (W_^)
08-02-2011, 10:39 PM
Sisu cate posturi faci frate?:-w,sti si u k n-ai voie dublu post,u ai fkt triplu post>:D<,ai citit si u regulile alea la forumu asta?:reguli:

XP'Ombladon
09-02-2011, 09:16 AM
Daca eu imi permit sa-i zic Ombladon "nepotu" .

sa stii k mi-ai dat o idee asta cu nepotul :P

Sanchez
09-02-2011, 09:44 PM
Ombladon nepotu' nu merge prietene :))...

WarGods | AbySs
09-02-2011, 10:48 PM
Dar Sanchez 1q merge :> :))

XP'Ombladon
10-02-2011, 11:13 AM
Ombladon nepotu' nu merge prietene :))...

e nu:))

Sanchez
11-02-2011, 09:38 AM
Dar Sanchez 1q merge :> :))

|:)) 1 q sa ai tu Abyss ...Imi place nick'ul lu' unchiul lui Max,ala-i interesant "Un' Q "..cred ca am sa-l folosesc si eu :))

-=MaX=-
11-02-2011, 05:29 PM
da :)) l-am bagat pe unciul meu pe cs si nu stia ce nume sa-si puna asa ca i-am sugerat Un-q... si si-a pus si -=Un-q=- sa fie ca mine si -=Paul=- :P