PDA

View Full Version : Abuz Anonim 2...



AhOi
01-11-2013, 09:43 AM
Domnul cu pricina..>:)...se baga intr-o discutie de a mea cu un player..de pe sv..si o face ca de obicei cu fraze de genu..."ahoi stai linistit ca orcum scapi de mine"...si eu i-am zis atat "ma te rog frumos sa nu te mai bagi aiurea ca eu vb cu omu"...si ma trezesc cu ban 100 de min pe motivu "jet"...Acest motiv eu nul gasesc in regulament..dar omu are ciuda pe mine de cand i-am facut reclamatie si de atunci pana in momentu de fatza numai in sictir si cu spatele ma trateaza..eu miam vazut de joc si nu lam bagat in seama dar acum..eu zic ca a sarit calul Again!
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnOnIm
01-11-2013, 10:51 AM
Ba cum puneti voi ce va convine dintr-o consola .Ghice ce...de data asta ,am facut si eu print . Atunci cand tu mi te adresezi cu "ba taci odata" ca la prosti ,provacandu-ma sa folosesc o comanda ,asta primesti .
NU CAUTA ANTURAJ CU MINE ,CA TE ARZI ...CAND Ma VEZI PE SERVER TACI DIN GURA ! NU MAI SUFERII LA MINE CA AI GRESIT TOTAL PERSOANA !
INCETEAZA SA MAI FACI POSTURI DASTEA PE FORUM ,CA IMI PIERD TIMP CHINUINDU-MA SA CITESC.

BINE.PA !


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AhOi
01-11-2013, 11:00 AM
Ba da ia stai un pic ca deja devii impertient si un mare "smecher din fatza tastaturii"....ces cu frazele astea gen "NU CAUTA ANTURAJ CU MINE ,CA TE ARZI " da cine esti tu ma? pana la urma ..cumva suferi de prea mare bagare in seama sau ce? eu vreau sa stiu motivu pt care miai dat tu mie ban 100 de minute ..."ti se pare ca team ofensat asa tare zicandu-ti "ba taci"..da cine esti tu ma Regele Mihai?? sa ma adresez cu Sir sau Mister...cam suferi de tine domnu...asa ca iti dau un sfat mai iesi din casa amice si descarcati hormonii;)

AnOnIm
01-11-2013, 11:06 AM
Da buna asta....scuza-ma nenicule m-ai luat tare,promit ca o sa ies din casa .
Asa...mie a inceput sa mi se rupa grav de tine ...respect prea mult comunitatea asta si nu ma injosesc sa te injur . De ce ti-am dat ban? Ca asa am vrut eu ! Ceva probleme ? Sunt smecher din fata pc-ului....asta-i scutul meu,unde e problema? Atat timp cat eu respect lumea ,chiar daca e player sau admin ,iar tu ma iei pe mine cu "ba mai taci din gura" ,e ghici ce. ..tu cine esti sa tac din gura ...SI GHICI CE? eu am admin ,tu nu !

@edit: Explicatia pentru owneri ...i-am dat ban pentru 100 de minute ,de ce? Pentru ca daca ma contrariam cu el in vorbe ,ajungeam la ban permanent ! Nu ma respecta ,continui !

Rapid1923
01-11-2013, 03:35 PM
Ahoi, din ce reiese inca o reclamatie in defavoarea ta. Mie daca-mi ziceai "ba taci odata" iti dadeam shock direct. Nu conteaza motivul invocat de tine, sub nici o forma nu te adresezi asa unui admin. Te crezi nedreptatit de atitudinea unui admin, maltratat "cibernetic", inhibat sau ce vrei tu, atunci faci reclamatie. Tu-ti faci singur dreptate sfidand un admin, ceea ce nu e deloc ok. Daca mai vad astfel de reclamatii fara fundament iti voi restrictiona accesul pe forum pe o perioada determinata. Merci.