PDA

View Full Version : Nu stiu ce s-a intamplat .



pitiku
30-10-2013, 09:57 AM
NUME: Pitiku
IP: Dinamic
VARSTA: 15
ID DE STEAM: IgoreEdw
DATA: 29.10.2013
ORA: -
HARTA: -
ADMIN: Nu este vorba de un admin , cred .
MOTIV: Nu stiu .
MARTORI: -
DOVEZI: O poza in consola <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI : De duminica dupa masa nu mai pot intra pe server , si nu stiu daca este vorba de ban de la wac sau ban de la un admin

mZq
30-10-2013, 10:01 AM
=)))))ghinion=))

AnOnIm
30-10-2013, 12:25 PM
Imi pare atat de rau ..incat imi vine sa plang :(

Tiger
30-10-2013, 03:55 PM
As spune bot, cu majuscule, dar tot n-ar fi descrierea perfecta pentru ceea ce te descrie. Asa se intampla cand omul vrea sa-si arate talentul de "pegelist" incercand noi cfg-uri, care mai de care, si altele.

PS: Ai primit ban in mod automat de la noul sistem de ban pentru codatii cu ip dinamic. Sa-i scoata cineva banul, butului.
PS2: Sper sa fi multumit Pitikule, din cauza ispravei tale acum pot intra pe server 2 codati care reintra pe server dupa fiecare ban luat.

AlieN
30-10-2013, 05:37 PM
Aceeasi chestie si la mine...de luni nu mai merge si nici nu mai apare server-ul la favorite...deci am nevoie de unban?:))
ip dinamic romtelecom...

Ahead
30-10-2013, 06:51 PM
Nu stiu piik naspa :(

pitiku
30-10-2013, 09:15 PM
Nu joc cu cfg :| am pus doar binduri de mouse function si bind f1 f2 f3 hegren deagle si arma :| .

Tiger
30-10-2013, 09:35 PM
Nu joc cu cfg :| am pus doar binduri de mouse function si bind f1 f2 f3 hegren deagle si arma :| .

Ceva tot ai facut tu. Este imposibil sa nu fi primit ban pe 27.10 (duminica) cand am adaugat ultima semnatura si de abia azi sa primesti ban, nu ti se pare putin straniu?


Aceeasi chestie si la mine...de luni nu mai merge si nici nu mai apare server-ul la favorite...deci am nevoie de unban?:))
ip dinamic romtelecom...

Si daca ai vazut ca erau probleme, de ce nu le-ai semnalat?

mZq
30-10-2013, 09:45 PM
Aceeasi chestie si la mine...de luni nu mai merge si nici nu mai apare server-ul la favorite...deci am nevoie de unban?:))
ip dinamic romtelecom...
Off-Topic: Vezi vezi? ce ti-am zis ca daca o sa ma mai omori mult o sa primesti ban ....dar tu batman batman:))))

AlieN
30-10-2013, 10:46 PM
Pai m-am gandit ca e de la pc si am zis ca o sa-si revina, dar se pare ca nu e asa:D, chiar ma gandeam sa va spun sau sa intreb pe cineva, pana am vazut la pitick aceeasi problema, sau ma rog ce e:))Care e rezolvarea?
off topic: ehee mzq, de nu ti-oi burdusi eu fundul ala de gloante...:)):D

pitiku
31-10-2013, 09:44 AM
La mine s-a rezolvat ... joc pe server din nou .