PDA

View Full Version : Cerere unban Adi



AdiS
27-10-2013, 10:08 PM
NUME: Adi
IP: 93.120.75.115
VARSTA: 20
ID DE STEAM: _svf
DATA: 27.10.2013
ORA: 21:40
HARTA: de_dust2
ADMIN: Nu stiu(nu apare)
MOTIV: "JET"
MARTORI: wargods Xela,daca nu ma insel (poate ca el m-a si banat)
DOVEZI <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Joc cs de ani de zile...am administrat N servere si comunitati..si asa ceva nu am intalnit :) Am primit ban AIUREA,fara fel de dovada..pe motivul "JET". Doresc unban,sau macar o dovada CLARA (demo,poze) pentru care am fost banat. Joc in weekend pe serverul vostru si poate nu-mi e simtita lipsa,dar daca faceti asa cu toti jucatorii..probabil peste o luna,doua nu o sa mai aveti serverul atat de plin cum este acum :) Va recomand sa gasiti niste admini mai competenti,nu tot felul de copii care sa abuzeze de acest post,sa taie si sa spanzure ca asa "li se scoala lor". Luati tot ce v-am zis ca pe un sfat..si,eventual..astept acel UNBAN :) O seara placuta

mZq
27-10-2013, 10:20 PM
Daca stau eu bine sa ma gandesc la ora aia Brunnetta <3 XeLa era on , nici de cum xela , si daca ti-a dat ban are un motiv si o dovada noi o asteptam
P.S: Nu-i mai fa copii ca's mai in varsta ca tn :)

ruby on rails
27-10-2013, 10:23 PM
1. Era Brunette on si a vazut si ea aim-ul tau.
2. Eu ti-am dat ban, am scris la motiv ce mi-a venit in minte.
3. Datorita lagului nu am putut face demo si vezi ca aim-ul nu iese in poze.
4. Hai las-o moarta cu replicile de gradinita ca am o varsta mai inaintata fata de a ta si nu iti permit sa imi zici "copil de gradinita". M-ai inteles pustiulica ? Contra UNBAN din partea mea, eu stiu clar ceea ce am vazut dupa 2 runde spec pe el.

P.S : ai administrat 'n' comunitati dar nu stii cum sa vezi adminii care sunt on ? ohh really, now who's the kid here.

AdiS
27-10-2013, 10:28 PM
Prietene :) pentru ce ai facut chiar ai dat dovada de un comportament copilaresc ..si nu e vina mea ca ai tu lag si nu mi-ai putut face demo..trebuie sa aiba cineva un demo dintre toti care erati acolo(la admini ma refer) si eu chiar il astept.Chiar imi pare rau ca nu am avut eu unul..si da,am adminat comunitati precum PlayZeek..si stiu comenzile pentru a vedea adminii..doar ca nu-mi mergea niciuna..d-asta am si intrebat :P eu astept dovada..banuiesc ca sunteti destul de seriosi,ca am vazut ca merge bine serverul :)

AdiS
27-10-2013, 10:29 PM
Ah..si daca aveai lag..cum mi-ai putut vedea aim-ul? :P eu stiu ca atunci cand ai lag iti merge in frame-uri

ruby on rails
27-10-2013, 10:34 PM
Iti sare tinta fix pe om si am dat dovada de comportament copilaresc ? Sincer sa fiu ma faci sa rad, si raman in continuare la opinia mea de contra. Te-as ruga frumos totusi daca spui de comportament copilaresc sau de seriozitate sa nu minti pe fata, caci nu ai administrat playzeek, sau comunitati similare cu playzeek in toata Romania nefiind ceva similar cu playzeek. Din punctul de vedere ti-ai sapat propriul mormant prin aberatiile care le spui aici.

L.E 1. esti but si nu stii sa apezi butonul de Edit si faci double Post.
2. In prima runda clar nu iti poti da seama, motiv pentru care am mai stat pe tine. lagul, in cazul nu stii este cauzat de pachetele ce se trimit catre server si dinspre server. Fiind la o anumita distanta de server si avand o anumita conexiune catre acesta, lagul poate sari pe etape, 10 pt 1-2 min, 100 pt alte 1-2 min. This is just for your personal "good to know".

AdiS
27-10-2013, 10:42 PM
Nu te inteleg la faza cu PlayZeek-ul..e imposibil sa fi administrat pentru ca nu exista ceva similar cu acea platforma in Romania ? Da,acum nu mai e pentru ca,din x motive a fost inchisa...dar te asigur ca am avut admin acolo(si nu ultimul rang) si ca exista si pentru RO platforma,nu doar pentru straini.Ma rog...nu asta e ideea,nu conteaza ce experienta am eu in ale cs-ului,ca sa zic asa..tot ce conteaza e ca tu m-ai banat fara motiv..si e normal ca tu sa-ti pastrezi parerea,pentru ca oricum nu poti da inapoi dupa ce ai facut o greseala(de care probabil esti constient).Eu astept totusi un raspuns de la cineva mai de sus..nu are rost sa ma cert cu tine,ca nu ajungem la niciun consens :) o seara placuta.

XeLa
27-10-2013, 11:03 PM
Ban`ul ramane domnule jucator.