PDA

View Full Version : slot



AnOnIm______=D
26-10-2013, 01:23 PM
GRADUL: Slot
NICK: AnOnIm______=D
VARSTA: 22
ID DE STEAM: Nu am
STEAM ID:
ID MESSENGER: bulyy_alex
EXPERIENTA: 3ani
TIMP JUCAT: 50 cred
PERIOADA: seara in general dp 16:30
MOTIV: Vreau sa am nickname unic si mi.se mai intampla sa nu am loc uneori fiind multi playeri pe sv!
CUNOSTIINTE: amx_mod
PROMOVARE: reclama/mess-facebook
CULOAREA URSULUUI: Verde

WarGods | RbN
26-10-2013, 02:02 PM
Nu de mult ti-a fost respinsa o cerere.Desigur acum sti culoarea ursului dupa ce ti-a fost atrasa atentia.Chiar azi te-am vazut injurand!Te-ai certat cu "geo" si ai folosit si injuraturi!Degeaba imi spui ca "el a inceput" ca daca tu ia-i zis inapoi si mai frumos,e si vina ta.Controleaza-te daca vrei un grad anume pe server!:contra:

RaZz0R
27-10-2013, 08:44 AM
mda, eu tot CONTRA iti dau, deoarece ti-a fost respinsa o cerere de cateva zile, cererile nu se fac pe banda rulanta:) + global a spus k te-a vazut jignind, deci in concluzie: CONTRA

fzr_forzarapid_heavenboy
27-10-2013, 03:42 PM
baiete...vezi ca ceai facut tu inseamna Nesimtire Curata!deja sti raspunsul meu deci n-am ce comenta

AnOnIm______=D
27-10-2013, 05:09 PM
Bine!Contra si de la mn!Nu ma face un slot,stii era doar asa o chestie!Nu mai vreau :-)) o sa joc si fara slot nu va mai ambalati atat,cerere dp cerere limbaj nu stiu de care,pe banda sau pe scara :-)) comentarii inutile!Gj

AnOnIm______=D
27-10-2013, 05:12 PM
baiete...vezi ca ceai facut tu inseamna Nesimtire Curata!deja sti raspunsul meu deci n-am ce comenta
Iti dai seama ce am facut!Stii ce s.a intamplat nu?sfarsitu pamantului,l.am intrebat pe 'silvester' cum sa fac a fost sfatul lui sa citesc regulamentu' si sa fac alta cerere asa k nu te agita!nesimtire auzi :-))) nesimtire :-)) aveam o replica pt asta dar ma rezerv!

AnOnIm______=D
27-10-2013, 05:15 PM
Si vezi k "sti" se scrie cu doi de i adik "stii" hai sa ne dam in spectacol dar totusi sa scriem corect!;-) ce zici STII acum cum sa formulezi?

AnOnIm______=D
27-10-2013, 05:17 PM
baiete...vezi ca ceai facut tu inseamna Nesimtire Curata!deja sti raspunsul meu deci n-am ce comenta la fel de agramat ai scris si "ceai" ceai de ce de menta de tei? Sau ai vrut sa apui "ce am?" Daca ai vrut sa scrii ce am facut se scrie ce-ai ;-)

WarGods | RbN
27-10-2013, 05:57 PM
Anonime,daca nu te potolesti,ai mare sanse la un ban frumusel pe forum.Daca zici ca nu vrei slotul,atunci mai bine taci.Si comentarii inutile au fost cele lasate de tine!

WarGods | AbySs
28-10-2013, 01:12 AM
Frumos din partea ta Anonime, degeaba ai varsta asta ca te comporti ca un copil.

Cerere respinsa.