PDA

View Full Version : Abuz...AnOnIm



AhOi
24-10-2013, 10:33 AM
Domnu anonim nu e la prima abatere de genu asta..asupra mea...nu mai zic nimik...va uitati clar in dovada...pt ca dupa aceasta am cerut explicatie pt motivul gagu-lui si nam primit nimik...Domnu admin in cauza mai are si zile proaste cand ..intra pe sv..si zice de la unceput pe amx_tsay cik..."vedeti cum vb ca am o stare naspa.."..si pe orma cine zice ceva ce nui convine lui..ba gag ba kick si tot asa...eu zic ca daca esti nervos nu vii si te razbuni pe playeri de pe sv...ca asa ti se pare tie..eu am tacut ..dar acum pt mine a intrecut masura..

Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnOnIm
24-10-2013, 11:01 AM
Da ,ce sa spun ...frumos scris ! Dupa cum se vede in printul facut de tine ,walles va rugat sa terminati vorbaria pe baza regulamentului . Incercati sa-i explicati lui Mafiia ca in regulament e inflitrata treaba cu ursul. Atunci tu te-ai trezit vorbind "walles taci frate si joaca acolo" ,pentru a stopa viitoarele comentarii pe langa ce-ai spus tu,am hotarat sa-ti dau gag ,presimteam un viitor conflict. Chiar am spus "calm walles ca tace" . Nu vad un abuz in asta ,iar dand dovada de mare maturitate ai facut reclamatie pentru un gag de 5 minute ,BUNA TREABA !
Nu m-am complicat sa fac print la ce a urmat din partea ta : "afirmatii de genul ,m-am saturat de tine si chestii dastea" ,pe baza lor iti puteam da pauza nu numai la vorbire ;) .de aici rezulta ca nu sunt chiar asa jegos precum ma vezi . ;)
Adevarat ,am spus pe server ,aveti grija cum vorbiti ca am o stare naspa ,de ce am spus asta? Ca un player sa intelegea ca daca sunt eu pe server si vorbeste ca pe camp ,penalizariile sunt putin mai dure . ;)
Da sunt zile cand sunt prost dispus ,dar asta nu inseamna ca impart sanctiuni aiurea ! ;) Dupa cum vezi nu am multe reclamatii si de obicei actionez corect. BINE.PA !

p.s: As comenta si cum te-ai batut cu limba romana ,dar facem topicul prea mare si nu are rost la o tampenie de genul .

Deedee
24-10-2013, 11:08 AM
Eram pe server si consider ca Anonim a procedat corect. Si eu mai am zile negre si anunt din timp ca nu am chef de copilarisme si sanctiunile cresc direct proportional cu cat se insista pe ele.
Era oricum clar ca Walles ar fi continuat sa ii raspunda in aceeasi maniera lui Ahoi si asa mai departe...Uneori e mai bn sa accepti o sanctiune scurta decat sa comentezi iar si iar. Sau macar dupa ce a vazut ca i sa raspuns ca a luat gag pentru a aplana un conflict sa zica ca a inteles si sa roage sa i se scoata gag-ul dar nu suntem maturi si ne place sa amenintam.

FragNSTein
24-10-2013, 11:11 AM
Reclamatie puerila si elefantila (cu urechi de elefant = a se traduce infantila). :))
Ano, adevarul ca 5 min era cam mult..puteai sa-i dai zici odata sa nu se bage in discutie si pe urma deabia 2-3 min gag de relax. Sigur se linistea. Oricum, presupun ca ce a postat el nu este toata discutia, asa ca probabil la momentul respectiv decizia ta a fost cea corecta.
Apropo..Ano nu cred ca face abuz de admin..poate doar de alcool, dar asta este o alta discutie! :))
In alta ordine de idei, Ahoi, pentru a te relaxa iti recomand un tratament de 30 sec cu semnatura mea! :D

P.S. Ce-mi place de Deedee cand vorbeste ca un om mare! :D Mereu are cate-o vorba buna, pilda, istorioara, etc:D Te propun in functia de "inteleapta forum-ului"!>:D<

AhOi
24-10-2013, 11:14 AM
Am facut reclamatia pentru a afla si eu motivul gagu-lui si pe deasupra era frumos daca tot ai zis ca voiai sa aplanezi un "viitor conflict"...trebuia sai dai gag si lui dupa cum vezi in print scrie clar cum si el "ma alinta"..intr-un fel specific astora de la "oras"...si in plus chiar te-as ruga sa aduci dovezi cand eu as zice ca mam saturat de tine....asa ca te rog frumos...data vitoare da gag sau orce alta comanda stupida pe motive intemeiate..dupa cate stii eu nus genu care sa injur sau sa ma manifest eroic pe sv..cum fac altii eu joc in patratica mea acolo..si gata.., dar atat timp cand noi incercam sai explicam copilului ala de 12 ani un lucru se baga si ala ca....in ....intelegi..adik serios vb daca tot esti "Razboinicu Lumini"...macar aplica "legile" in mod egal...si legat de scris fiecare se exprima cum vrea;) Salut o zi buna T>C

AnOnIm
24-10-2013, 11:21 AM
O sa incetez sa mai citesc ce scrii ...imi este tare greu sa inteleg .Nu sunt "Razboinicul Luminii" ,dar walles are imunitate ;) deci cam ce comanda sa folosesc eu? Fac print la copilarisme de genul asta ? ca m-ai amenintat tu ca imi faci reclamatie pentru un gag ,ca te-ai saturat de mine si ce-ai mai zis tu pe acolo ...crezi ca pierd timpul cu prostii dastea? Zici ca te exprimi cum vrei ,corect ...dar e un forum totusi ,trebuie sa inteleaga si altii . ;)

Deedee
24-10-2013, 11:22 AM
In imagine se vede cum "Razboinicul" ii zice "Oraseanului" sa fie calm ca nici u nu mai zici nimic.

PS: "Luke, I am your father" :)) nu ma pot abtine, numai la asta m-am gandit dupa faza cu Razboinicul Luminii :))

FragNSTein
24-10-2013, 11:38 AM
Cred ca ar fi trebuit inceputa postarea lui Ano cu faptul ca Walles e unul din vechii playeri de pe serveri, care a avut admin si care a ramas la grad de slot nu datorita problemelor avute pe server ci doar datorita timpului pe care il mai are disponibil.
Deedee vezi ca incurci, respectiv Razboinicul Luminii = bai hahalerelor care sunteti hahalere! daca nu taceeeeti, eu, Razboinicul Lumiiiii, va dau gaaag la toooti! Behehehehehehehe!
Pe de alta parte, Luke I'm your father (gen father = ala mic si negru care respira greu) = Darth Vader (huuuuuu, huuuuuuu, huuuuu = a se interpreta respiratie greoaie!):)) Vai ce capacitati regizorale am:))

Deedee
24-10-2013, 11:50 AM
Nu sunt fana aluia care vede doar oi rosi/albastre cu stele :)) asa ca nu ma bag aici.

Sper ca am nimerit personajul.

AnOnIm
24-10-2013, 12:02 PM
Pot sa fiu rau ? DA,POT. La cum a scris si odata cu comparatia pe care mi-a atribuit-o ,tind sa cred ca e CEL MAI MARE FAN BECALI ! BEHEEEHEEE :))

FragNSTein
24-10-2013, 12:02 PM
Pai nu l-ai nimerit:))

P.S. Imi cer scuze ca fac offtopic pe reclamatia lui Ahoi, dar ma plictisesc teribil, neavand azi nici un chef de munca (si gandindu-ma ca azi e joi si maine e vineri!:D)

AhOi
24-10-2013, 02:13 PM
Hai ca sa te lamuresc Sunt un Caine pur Sange nu ma uit dupa "Stele"..

Rapid1923
24-10-2013, 03:41 PM
Serios? Mi-am pierdut 5 minute din timp sa citesc topicul asta inutil. Closed.