PDA

View Full Version : Reclamatie mzq



GAbY
23-10-2013, 02:20 PM
As vrea sa stiu si eu domnu "arfe" mzq sau cum te cheama ,de ce dai tu kick? pentru asta? SCRIE IN REGULAMENT CA NU AM VOIE?

* GabrieLLL l-a provocat pe Dau Si Fug :) la un duel in cutite.
* Dau Si Fug :) a refuzat duelul in cutite!
* GabrieLLL l-a provocat pe Dau Si Fug :) la un duel in cutite.
Dau Si Fug :) has left the game
??????? da si recunosc,am mai dat vreo 3 si el le a refuzat.pt simplu fapt ca eu pazeam bomba mai erau 10 secunde sii el era departe,nici sa ma omoare nu avea cand!. i am zis dece si el cica pt ca am dat dueluri intru-na frate,daca omu` nu a zis nimic,de ce sari tu? dupa imi dai ban 120 minute? Esti prea de tot!
Nu se poate asa ceva.oricum stiu ca nu se va lua nici o masura,o sa-mi cautati mie acuzatii.spuneti-le NU MA INTERESEAZA>DAR e prea de tot am cerut remove ca sa am joc si eu linistit si sa nu mai bag pe nimeni in seama.inainte luam kick cand eram admin sii mai vorbeam etc etc.acum iau ca dau provocare la duel,maine pentru ce oi lua? O zii buna

mZq
23-10-2013, 03:25 PM
ai dat de 5 ori poate nu stii numara :) trebuia sa faci ss la consola , si clar ca odata daca omu te-a refuzat odata , de 2 ori , de 3 ori , a 4 omul na vrut lama trebuia sa intelegi cand a dat refuz a 5 oara , si ti-am dat kick , ai intrat ca de ce kick mai jucatorule , ti-am zis daca omu a refuzat de ce ai mai dat ? dau de cate ori vreau eu rasp tau . asa ca ti-am dat ban 120 min sa te calmezi

XeLa
23-10-2013, 03:44 PM
O reclamatie puerila , tipic lui Gabi , imaturitate completa.