PDA

View Full Version : Cer !!!!!!!!!!!



AnOnIm
20-10-2013, 11:05 AM
Vreau sa i se scoata imunitatea lui Pitiku ,sau chiar de tot accesul. M-am saturat sa sufere la mine un copil inapt ,m-am saturat sa-l aud cum imi da jumate de server codat ,chiar si pe aia cu wac sa pierd eu timpul uitandu-ma aiurea ,m-am saturat sa-l vad pe spec mult timp si sa nu-i pot da kick ,m-am saturat de el!
Postez pe forum sa vada ca nu ma ascund de el si ii pot spune verde-n fata ca trebuie sa se maturizeze si ca nu-l sufar ,atat eu ...cat si multi altii.
Eu am luat initiativa asta ,daca nu primeste nici o pedeapsa ,ma jur ca nu mai intru cu admin sau nu mai intru deloc ! AM ZIS ,ma adus la disperare !!!
NUMAI BINE ! CINE MA SUSTINE SA POSTEZE CINE NU,NASPA !

costica34
20-10-2013, 11:19 AM
Te sustin , An0nIm !!!

al3x@ro
20-10-2013, 11:29 AM
N-am acces dar e cam inervant.

pitiku
20-10-2013, 11:38 AM
Scoate`mi ma amaratu ala de slot de pe server ... crezi ca joc pentru adminu ala ... anonime oricate posturi ai scrie aici pe tine nu te voi suferi niciodata ... ai o atitudine de ,, Vai eu sunt mister perfect " si zici ca in jurul tau se invarte toata lumea ... Xela scoate-mi adminu .

AnOnIm
20-10-2013, 11:44 AM
1. In comparatie cu tine sunt perfect !
2. Mi se rupe de tine
3. Nu-mi pasa pentru ce joci tu
4. Cer scoaterea imunitatii pentru ca nu pot aplica comanda pe tine
5. Toata lumea se invarte in jurul meu.
6. BINE.PA!
7. Sufar grav!

pitiku
20-10-2013, 12:28 PM
Ce cuvinte mari ... chiar ma emotionez ... si asa pentru mine ramai un anonim .... in adevaratu sens al cuvantului.

wLady-Maya
20-10-2013, 06:27 PM
Sa i se taie cap..etele! Vorbesc in cunostinta de cauza si afirm ca ceea ce spune Anonim e adevarat.Nu o data mi s-a intamplat de cand ai pierdut adminul sa anunti aproape tot serverul din 30 in 30 de secunde desi da,aveau WAC on si chiar playeri vechi nu doar noi veniti.Cat timp erai admin,tot pe noi ne puneai sa facem ss si demo-uri si chiar si acum,nu ai pierdut obiceiul asta.Consider ca acel super-slot nu iti corespunde,si ca ar fi mult mai usor daca ai fi pedepsit comform regulamentului cand continui cu niste aberatii.

mZq
20-10-2013, 06:36 PM
Sa i se taie cap..etele! Vorbesc in cunostinta de cauza si afirm ca ceea ce spune Anonim e adevarat.Nu o data mi s-a intamplat de cand ai pierdut adminul sa anunti aproape tot serverul din 30 in 30 de secunde desi da,aveau WAC on si chiar playeri vechi nu doar noi veniti.Cat timp erai admin,tot pe noi ne puneai sa facem ss si demo-uri si chiar si acum,nu ai pierdut obiceiul asta.Consider ca acel super-slot nu iti corespunde,si ca ar fi mult mai usor daca ai fi pedepsit comform regulamentului cand continui cu niste aberatii.

subscriu

ruby on rails
20-10-2013, 06:54 PM
Copil, imatur, fara cei 7 ani de acasa, figuri, prostie..mai are rost sa continui ? Remove complet.

P.S vezi ca m-ai deranjat si cu Oana de pe server, sau ce nick de tipa avea, player de gen masculin pe care tu l-ai dus, fiind coleg cu tine la scoala sau ceva de genu asta ca ai si zis pe server, care face figuri si vrea slot fara sa aiba chef sa faca 30 de ore, ca il cunoaste pe Pitiku ( si aici e citat ). Si in acea situatie continuai sa minti ca e fata , poate asa o obtine ceva, chiar daca imi daduse add pe steam si a spus ca e baiat :).

Deedee
20-10-2013, 07:50 PM
Sustin cele spuse de celalti admini.

Kitty
20-10-2013, 08:02 PM
Eu nu mai zic nimic, am avut o cearta cu Pitiku acum cateva luni pe server (cand inca era admin) pe motivul orelor facute stand spectator . Din cate mi-aduc eu aminte nu a primit nicio sanctiune . Oricat le-ai spune tu lor, in orice limba ca playerul X are WAC activ, ei tot pe a lor o tin si ca sa le demonstrezi acest lucru stai si pierzi 75% din harta spectator facand poze aiurea . Cateodata iti vine sa-ti bagi p**a in el de admin cand vezi atatia buti .

Rapid1923
20-10-2013, 11:07 PM
Invocand alt dictong si anume " Cand 2 iti spun ca esti beat, du-te si te culca", cum raspunzi pitikule la acuzatiile asupra-ti? Si cel mai important, ai de gand sa schimbi aceste lucruri ce-ti sunt imputate?

AnOnIm
20-10-2013, 11:13 PM
Nu cred in schimbari ! NU CRED ! Daca el ramane cu imunitate ,nu mai am nevoie de admin ! Nu e prima data cand i se atrage atentia ,cand se vorbeste cu el . Tind sa cred ca e cu adevarat prost si imi asum orice cuvant il scriu aici !

ruby on rails
20-10-2013, 11:15 PM
Eu propun sa te calmezi Anonim si sa ii acordam si lui Pitiku dreptul la replica, chiar daca si din punctu meu de vedere el si-a spus deja replica cerand, cum este si normal de altfel, remove.

pitiku
21-10-2013, 10:37 AM
Invocand alt dictong si anume " Cand 2 iti spun ca esti beat, du-te si te culca", cum raspunzi pitikule la acuzatiile asupra-ti? Si cel mai important, ai de gand sa schimbi aceste lucruri ce-ti sunt imputate?
Ceea ce trebuia scris . Am inteles la ce ai batut tu apropo rapid . Si voi tine cont . Rog un owner sa dea remove sa il calmam pe anonim cu apa rece pentru ca are prea multa ketamina in el .

AnOnIm
21-10-2013, 11:24 AM
Vad ca nu renunti la ironiile tale ...nu-i nici o problema ,o rezolvam !

Deedee
21-10-2013, 11:35 AM
Poate daca ai avea alta atitudine si noi am privi lucrurile altfel dar tu la 15-16 ani ai ajuns sa ne obosesti pe toti. Nu este prima data cand ti se atrage atentia si nu suntem singuri care zicem asta, acum este doar oficial. Daca cineva trage mai ciudat o runda nu inseamna ca e codat omule. Am intrat acum 2 zile si nici nu am ales daca sa intru spec sau echipa ca deja imi ziceai sa fac curatenie si anuntai oameni,ai tinut lista cu 1-2 persoane pe runda.

FragNSTein
21-10-2013, 02:21 PM
Sustin Rosia Montanta..aaa..pardon, Sustin cererea lui Anonim!
Reamintesc celor de aici, ca prima data cand a intrat Pitiku pe server m-a luat la cuc pe motiv ca este prietenul lui Anonim (ceea ce categoric era fals).
De asemenea, in decursul orelor petrecute pe server am observat la pitiku faptul ca, cum il omoara un player, cum zbang: tipa pe admin chat: X-ulescu are cod. AIM, wall, etc..faceti poze, faceti demo. Bullshit. Mai exista alte asemenea specimene pe server, gen cosmin, Speed, etc. M-am saturat sa stau spectator 90% din harta uitandu-ma dupa cai verzi pe pereti, asta ca sa se joace ei linistiti. Eu propun sa aiba admin, fara imunitate, iar in cazul in care mai este prins comentand aiurea sau daca nu-si face treaba de admin (stand spectator si uitandu-se pe playeri) sa zboare definitiv de pe acest server.
O alta solutie adoptata de mine pe server, pentru a scapa de specimenele identificate anterior, a fost de a le spune sa se puna spectatori si dupa ce (in acceptiunea lor) sunt convinsi ca acei playeri au cod sa ma notifice. In caz contrar...they can go and........
The end.

P.S. Eu nu-l sufar de la inceput! :))

seight
21-10-2013, 02:46 PM
Nu mi se pare normal sa anunti un codat pe u@ daca nu esti sigur de ceea ce spui.Eu cand joc pe alte servere daca mi se pare un jucator suspect mai intai ma pun spec si ma uit cateva runde sa fiu sigur daca are cod sau nu. ASTA VA SFATUIESC SA FACETI TOTI CARE ANUNTATI AIUREA PE U@ ,pe viitor sa nu se mai intample chestii de genul.

XeLa
21-10-2013, 04:31 PM
Neavand timp sa mai joc in ultima saptamana nu am mai putut sa vad exact ce s`a mai intamplat.Dar la cererea voastra si mergand pe increderea voastra Pitikul a ramas fara imunitate, nu e la prima abatere oricum , asta fiind motivul pentru care va cred si fara sa imi aratati o dovada.
Kitty nu uita ca aici e un forum, nu suntem printre cocenii de porumb si nu intram sa ne batem joc, daca vrei sa scrii ceva, fa`o frumos, daca crezi ca nu esti in stare , nu mai scrie deloc.
Oricum sunt dezamagit de atitudinea unor admini si de mentalitatea lor.Haideti sa nu ne ridicam cu pretentii si amenintari ca nu mai avem 12 ani.

Rapid1923
21-10-2013, 09:35 PM
Ceea ce vroia xela sa spuna e ca nu toleram santajele emotionale. Spuneti ce va deranjeaza si rezumati-va la asta (anonime, mesaje private, discernem si concluzionam). Nu mai fortati mana aiurea ca nu ajungem nicaieri.