PDA

View Full Version : Reclamatie tiger



Commy
18-10-2013, 03:41 PM
Adminul vostru ''tiger'' care nu cred ca are mai mult de 13 ani mi`a dat ban fara motiv aveam wac on , si fara sa`mi faca poze mi`a dat ban si uitati ce`mi zice el pe mess despre poze, ca el nu mi`a facut poze ca are program de detectat codatii =)) .... as dori sa mi se scoata banu . Joc pe serveru asta de 2 luni si n`am avut probleme ma cunosc aproximativ toti adminii..si se trezeste un mucos..de 13 ani.. ca altfel nu pot sa`i spun sa imi dea mie ban. Uitati poza cu discutia. El are program anticodatii =))). . Sper sa rezolvati cu el . Multumesc anticipat.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
18-10-2013, 03:52 PM
Perfect adevarat este proverbul "Prostul nu este prost destul, daca nu este si fudul". Tu faci parte dintre acei prosti.

Daca tot ai pus screenshot cu discutia noastra, de ce nu ai pus-o toata? Sau iti era frica?

Screenshot-uri discutie pe ym:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Screenshot ce dovedeste ca nu ai avut WAC activ in momentul in care te-am rugat sa dai add pe ym: Click aici! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Pentru cultura ta generala, chiar exista o aplicatie, creata de mine, impotriva codatilor ca tine: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Acestea fiind spuse, jet. Mai treci inapoi pe la cei 7 ani de acasa, deoarece iti lipsesc cu desavarsire.

Commy
18-10-2013, 03:55 PM
Daca tu ai pc din din sarma , esti un valver ***** si nu`ti apare wacu` puteai sa faci poze. Dar se vede ca esti un pripas de 13 ani care habar nare pe ce lume traieste . La cs esti pamant. Apuca`te de mario.

Tiger
18-10-2013, 03:57 PM
Iti urez un ban permanent pe forum pentru prostie pura :)

Deedee
18-10-2013, 04:02 PM
Ok, este timpul sa intervin. PC-ul meu de piatra a zis sa iti transmit ca lui nu ii apareai cu WAC activ. Am fost pe server si poate daca lasai atitudinea pe care o ai si acum nu primeai ban dar se vede si din discutia postata ca il meriti cu varf si indesat dar probabil esti iritat ca nu ti sa schimbat pampersul.
Din partea mea doar din pricina limbajului infect folosit ar trebui sa nu primesti unban pentru ca eu una nu tolerez astfel de persoane.

judoka
18-10-2013, 04:03 PM
cei 7 ani de acasa cred ca i-ai facut pe maidan domnul comy .
Sa presupunem prin absurd ca Tiger PRO (W_w) este un incapabil si ti-a dat ban degeaba. Limbajul asta de balta si de maidan il folosesti cu parintii si familia ta, nu aici.
Plus , nu crezi ca serverul are o baza de date cu cine foloseste wac si cine nu? Nu crezi ca era mai civilizat o simpla reclamatie , si poate poate te ierta cineva?
INJURA!!!!! ca sigur vei rezolva problema :D . Cat despre cei 13 ani ai lui tiger , judecand dupa limbajul si comportamentul tau , zic ca mai de graba varsta asta frageda o ai tu.
O seara buna!

Rapid1923
18-10-2013, 04:38 PM
N-avem nevoie de astfel de specimene. Closed!