PDA

View Full Version : Cerere Slot (+ Helper)



dMb
18-10-2013, 02:41 PM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii): Slot (+ Helper).
NICK: numele cu care joci pe server (toate): dMb.
VARSTA: varsta reala, nu minciuni: 14 ani jumate.
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]: Nu am din pacate insa nu joc cu coduri.
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678): Nu am.
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail: Nu il pot face public. Daca este neaparata nevoie de el va rog dati-mi un mesaj privat.
EXPERIENTA: experienta in adminat: 2 ani+.
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server: 91 ore si 17 minute.
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend): Nu am un program regulat, cand imi permite timpul.
MOTIV: motivul pentru care doresti admin: Ca sa curat serverul de codati si sa ajut la buna desfasurare a acestuia.
CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc): Eu nu stiu... dar am un amic expert in ele (stie sa le editeze, sa le traduca, sa mai scoata din buguri :X :D). El stie si HTML... s-a apucat si de programat.
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc): Reclama... nu am posibilitate sa donez si nici sa boostez serverul.
CE CULOARE ARE URSUL? : Citeste regulamentul! Acolo vei afla culoarea acestuia.: Feldspar (In regulament scrie: Vr5ul ar3 cul0ar3a Feldspar.)

Inuyasha
18-10-2013, 02:49 PM
Pro slot,nu esti pregatit pentru helper,esti imprevizibil

Sesshomaru
18-10-2013, 03:11 PM
:contra: Daca tu nu poti da id de yms aici ce vei face pe server cand or sa te roage playerii sai ajuti sau cand faci screen la codati cum vrei sa iti deie pozele?
PS:id de yms ii trebuie lu tiger in caz ca ti se accepta cererea ii trebuie datele pentru slot. Si inca ceva de multe ori daca nu iti place ca esti CT te bagi spec si intrii la T.

dMb
18-10-2013, 07:33 PM
emailu meu gabulete2003@yahoo.com si scuze ca nu lam dat mai devreme :D voi fi mai atent data vitoare

dMb
18-10-2013, 07:35 PM
si da nu voi mai face chestia cu /spec si /back va rog ma iertati

Alexx
18-10-2013, 07:49 PM
De la mine ai pro la slot , la helper nu esti pregatit.

FCSB
18-10-2013, 09:52 PM
Pro pentru slot.Dar s aincetezi cu treaba spec-back

Inuyasha
19-10-2013, 12:28 AM
Bun dar am o chestie de zis,nu mai face post-uri multiple,ai butonul de Edit

vladut1199
19-10-2013, 09:32 AM
PRO slot

Tiger
19-10-2013, 11:34 AM
Cerere acceptata ca slot.