PDA

View Full Version : Cerere slot Judoka



judoka
18-10-2013, 12:39 AM
GRADUL: slot
NICK: Judoka
VARSTA: nascut in 1992
ID DE STEAM: am steam ,insa nu si licenta CS.
STEAM ID: ---
ID MESSENGER: alex.judoka01 , dar nu prea folosesc
EXPERIENTA: destul , am avut admin acum cativa ani pe ZM , plus multe alte servere
TIMP JUCAT: sunt pe comunitate de vreo 3 ani , de cand era wLords . in prezent ,am 31 ore pe CS
PERIOADA: nu am un program fix , dimineata , seara , la pranz , in functie de program.
MOTIV: doresc sa am acces cand vreau pe acest server , intrucat nivelul jocului este net peste cel al altor servere . Imi plac adminii , jucatorii ( cu mici exceptii ) , doresc sa fac parte din aceasta comunitate.
CUNOSTIINTE: AmxMod ,
PROMOVARE: Redirecte (daca ma indruma cineva cum sa trec de firewall'ul routerului , tin), Reclama (status, facebook)
REGULAMENT: citit
CULOAREA URSULUUI: mulatru

ruby on rails
18-10-2013, 12:53 AM
Sincer sa fiu cu mici scapari, imi esti simpatic...dar de ceeee nu citesti regulamentul ca sa iti pot da Pro ??...va urasc cand faceti asta unii care imi sunteti simpatici ! Pana atunci, cu parere de rau, contra ( ai gresit culoarea ursului care este clar specificata in regulament! )

judoka
18-10-2013, 12:56 AM
am observat ulterior , eu am citit regulamentul acum 2 ani . chiar acum l-am luat din nou la mana , si modificarea a aparut :)

pitiku
18-10-2013, 10:30 AM
:contra: .

ReDX
18-10-2013, 11:14 AM
Pro ore suficiente un comportament adecvat pe server

judoka
18-10-2013, 12:29 PM
Culoarea ursului este "mulatru" <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Nu inteleg...

Edit:
@pitiku : "DOAR adminii si sloturile aferenti serverului in cauza au dreptul de a se pronunta la cereri cu PRO sau CONTRA, respectiv de a argumenta decizia. CONTRA neargumentat NU va fi luat in considerare, la fel si PRO-ul nefondat!" :D

[696]`vLad
18-10-2013, 04:21 PM
De ce citiți frate regluamentul după ce faceți cererile ? .. este greu nu ? :))
..să zicem că pt slot comportamentul ar fii mai important.. deși nici aici nu stai bine :-w .
De obicei nu dau contra pentru regulament.. dar pentru comportament da.
De ce ? pentru că ai să vrei să avansezi.. ajungi la super-slot și apoi ai imunitate nu iei gag , slay.. mai pe romānește ”te doare la bască” iar playeri de genu'.. care nu-și masoară comportamentul sunt destui.. iar unu īn plus eu zic că strică :)) .
De la mine ai
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

wLady-Maya
18-10-2013, 04:27 PM
Culoarea ursului este "mulatru" <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Nu inteleg...

Edit:
@pitiku : "DOAR adminii si sloturile aferenti serverului in cauza au dreptul de a se pronunta la cereri cu PRO sau CONTRA, respectiv de a argumenta decizia. CONTRA neargumentat NU va fi luat in considerare, la fel si PRO-ul nefondat!" :D
Esti simpatic :)) Dar ai gresit culoarea ursului,si ca sa te lamuresc pentru ce e vitala intrebarea asta aparent absurda,ne prindem daca ai citit regulamentul sau nu.Ne vedem peste o luna.