PDA

View Full Version : Unban fraPPe



fraPPe
17-10-2013, 07:56 PM
NUME: fraPPe
IP: 89.136.237.57
VARSTA: 20
ID DE STEAM: -
DATA: 07.10.2013
ORA: 19.25
HARTA: de_nuke_rarea
ADMIN: mZq
MOTIV: Nu am WAC
MARTORI: Kitty
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (motivul pentru care mi-a dat ban mZq)
MENTIUNI: Mi-a facut si Maya poze si nu mi-a cerut WAC . Astea sunt pozele : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
P.S : mZq mi-a spus sa-mi pun WAC ca altfel imi da ban. In primul rand nici nu mi-a spus de unde sa-l iau, iar in al doilea rand nu il pot pune pentru ca imi face lag.

Kitty
17-10-2013, 08:13 PM
Ai fost anuntat de catre mzq ca pana la urmatoarea harta sa ai wacul activ . WAC se gaseste la sectia Productia Wargods, cat despre a doua suparare a ta, din propria experienta wacul nu face lag ... Atat am avut de zis . O seara buna !

Rapid1923
17-10-2013, 08:15 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> De aici il iei. Si nu-ti face nici un lag, respecta pasii si va fi ok. Si nu uita, orice admin iti poate cere sa joci cu wac on. Insa nu -mi dau seama cum ai ajuns la concluzia ca-ti face lag din moment ce nu l-ai instalat!?

fraPPe
17-10-2013, 08:17 PM
Din moment ce acel program scaneaza daca am cheat-uri e clar ca-mi face lag. Am incercat . Si plus de asta eu is la camin la facultate , si e si wireless . Nu ma loghez doar eu ci tot palierul . Intelegeti si voi !
P.S : Accept sa-mi face-ti poze cand vreti voi . Nu e nicio suparare.

ReDX
17-10-2013, 09:03 PM
In regulament scrie destul de clac ca un ADMIN poate sa iti impuna sa intri cu WAC....

Rapid1923
17-10-2013, 09:07 PM
Din moment ce acel program scaneaza daca am cheat-uri e clar ca-mi face lag. Am incercat . Si plus de asta eu is la camin la facultate , si e si wireless . Nu ma loghez doar eu ci tot palierul . Intelegeti si voi !
P.S : Accept sa-mi face-ti poze cand vreti voi . Nu e nicio suparare.


Nu e nici o suparare, dar nici noi nu facem rabat de la reguli. Conform dictongului "Incercarea moarte n-are" fa o proba in prealabil.

mZq
17-10-2013, 10:26 PM
Daca iti bagi wacu joci daca nu asta e , si cat despre spusu de unde sa-l iei eu ti-am spus de o mapa intreaga sa iei wacu daca erai interesat sa-l descarci te interesai de unde sa-i descarci:) ..o seara placuta

XeLa
18-10-2013, 12:03 AM
E simplu , ai wac activ, joci , nu`l ai ,iei ban!