PDA

View Full Version : Cerere de slot KGB



iulian:X:X:X
11-10-2013, 09:08 AM
•GRADUL: Slot
•NICK: KGB
•VARSTA: 18
•ID DE STEAM:Nu am
•STEAM ID: Nu am
•ID MESSENGER: popaiulian430@yahoo.com
•EXPERIENTA: 2 ani
•TIMP JUCAT: de 1 an am 153 de ore
•PERIOADA: Seara dimineata
•MOTIV: Sa am nume rezervat pe srv
•CUNOSTIINTE: amx_mod plugin etc..
•PROMOVARE: reclama pe mes pe fb
•CULOAREA URSULUUI: Verde:)

Silvester
11-10-2013, 01:25 PM
pro ai ore mult :)

TuDoR
11-10-2013, 08:35 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> :)

WarGods | RbN
11-10-2013, 08:52 PM
Ciudat...ultima cerere pe numele KGB a fost facuta de "PopaGabriel2" asta e facuta de iulian,acum ceva timp iulian a facut cerere pe numele "BioShock".iulian cred ca cam vrea admin/slot pe numele altora :l

RaZz0R
12-10-2013, 07:57 AM
E cam ciudat... Abiss i-a respins cererea de admin pe 8.10 si el a făcut altă cerere la 11.10 ce S-a īntāmplat cu timpul īntre cereri?:-? Parcă trebuia să astepti o luna pentru o altă cerere... Ati schimbat ceva si eu nu stiu? Din cāte am văzut modelul de cerere e la fel. E ceva ciudat aici. Nu a modificat nici email.ul :-?

fzr_forzarapid_heavenboy
12-10-2013, 01:30 PM
[img=<b>You have to register to ba able to see this link</b>] (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Omule de ce razi de noi?Ne crezi pe noi fraieri?Sa vedem ce zice AbySs
CONTRA

WarGods | AbySs
12-10-2013, 06:06 PM
E cam ciudat... Abiss i-a respins cererea de admin pe 8.10 si el a făcut altă cerere la 11.10 ce S-a īntāmplat cu timpul īntre cereri?:-? Parcă trebuia să astepti o luna pentru o altă cerere... Ati schimbat ceva si eu nu stiu? Din cāte am văzut modelul de cerere e la fel. E ceva ciudat aici. Nu a modificat nici email.ul :-?

Tu esti batut in cap? Intradevar nu se admite ca dupa doar 2 zile sa credem ca vai ce s-a schimbat si sigur ca merita pro chiar daca inainte merita doar contra, dar citeste in puii mei corect daca citesti CERERE UP se face dupa o luna.

Vad ca cele doua conturi implicate in problema asta sunt pe ip-uri diferite desi eu tin minte ca te verificasem si era acelasi ip pentru vreo 7 conturi. Idea este ca oricum nu se admite asa ceva, daca ti-a fost intentia de a-ti bate joc atunci bvo, iar daca nu asta ti-a fost intentia atunci ghinionul este al tau pentru ca asa ceva nu acceptam si cine va mai avea incredere in tine de acum incolo?

Cerere respinsa.