PDA

View Full Version : Cere Unban Domenique



Domenique
06-10-2013, 07:32 PM
NUME Domenique
Ip 86.126.42.111
VARSTA 20
ID DE STEAM : RuFF194
DATA 6/10/2013
ORA 19:20
HARTA de_train32
ADMIN e.x.e*FaNe
MOTIV Nu am idee,frustrare cel mai probabil.
MARTORI Nu cunosc.
DOVEZI:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

MENTIUNI : Nimic iesit din comun,manierele sa si le revizuiasca.

negrutzu
06-10-2013, 08:10 PM
Da eu ti'am dat ban,era Abys, mi'a zis ca ti sau facut poze,si nu le'ai prezentat,si ai iesit dupa servar,Ai procedat bine cu cererea de unban.Am sa iti dau unban,Cand ti se face poze,te'as ruga sa dai pozele,daca nu ai sa patesti ca mai devreme.

Domenique
06-10-2013, 08:14 PM
Da eu ti'am dat ban,era Abys, mi'a zis ca ti sau facut poze,si nu le'ai prezentat,si ai iesit dupa servar,Ai procedat bine cu cererea de unban.Am sa iti dau unban,Cand ti se face poze,te'as ruga sa dai pozele,daca nu ai sa patesti ca mai devreme.
Multumesc frumos,tin sa precizez ca nu am plecat de pe server ci am fost banat,iar pozele le-am prezentat insa nu a vrut sa mi le accepte desii mi`a zis ca`s ok,si le-am uploadat aici.

WarGods | AbySs
06-10-2013, 08:34 PM
Nu ai dat pozele asa ca a Fane te-a banat, la 5 minute dupa aceea ai intrat inapoi pe server de parca nimic nu s-a intamplat. Daca doresti unban fa trebui sa pui pozele intr-o arhiva si sa le urci pe un girlshare pentru a putea fi verificate.

Domenique
06-10-2013, 08:52 PM
Nu ai dat pozele asa ca a Fane te-a banat, la 5 minute dupa aceea ai intrat inapoi pe server de parca nimic nu s-a intamplat. Daca doresti unban fa trebui sa pui pozele intr-o arhiva si sa le urci pe un girlshare pentru a putea fi verificate.
Sunt urcate in primul post,dura mai putin de 1 minut sa te uiti si aceasta conversatie nu isi mai avea rostul.
Unban`ul l-am primit asa ca iti doresc o zi frumoasa!

WarGods | AbySs
06-10-2013, 09:37 PM
Sunt urcate in primul post,dura mai putin de 1 minut sa te uiti si aceasta conversatie nu isi mai avea rostul.
Unban`ul l-am primit asa ca iti doresc o zi frumoasa!

Si vi cu arhiva cu poze sau ai sa ai banul inapoi, e simplu.
P.S. Am vazut si eu ca le-ai pus mai sus dar nu ma intereseaza ca nu le pot verifica, daca nu ai nimic de ascuns ai sa urci o arhiva cu ele.

Fane
06-10-2013, 11:01 PM
Dupa ce am facut poze,am asteptat 4 min si ti-am dat ban!:) Nu cred ca trebuie sa-mi revizuiesc comportamentul pentru ca aprezciez playeri de la cel mai "but" pana la cel mai bun. Daca trebuie ceva,sunt aici!

XeLa
08-10-2013, 06:54 PM
A trecut prea mult timp , ban`ul ramane!