PDA

View Full Version : Problema sv!



JohnnieWalker
06-10-2013, 01:29 PM
Fiind sectiunea discutii libere vin si eu cu o problema deschizand acest topic in speranta ca deslusesc problema ;)

De fiecare data cand doresc sa intru pe furien.wargods.ro sunt scos afara din cs.Mi se pare ca mi-a dat si-un motiv dar nu l-am retinut si nici nu prea i-am dat atentie.Acum vine si intrebarea.De ce?

Astept raspunsurile celor care se pricep.Apropo,nu as vrea sa-mi schimb cs-ul deci postati aici doar daca aveti alta solutie.

P.S:Cs nvidia e 4:)

Tiger
06-10-2013, 01:53 PM
De fiecare data cand doresc sa intru pe furien.wargods.ro sunt scos afara din cs.Mi se pare ca mi-a dat si-un motiv dar nu l-am retinut si nici nu prea i-am dat atentie.Acum vine si intrebarea.De ce?

Pai, incepand de la nedescarcarea resurselor necesare pana la resurse proprii invalide.

Btw, ti-a iesit din cs cand ai intrat pe harta de_alexandra ?

WarGods | Deea
06-10-2013, 01:59 PM
`Tiger ai zis ca dai owner perm+vip+acces ftp+acces admin cu 2 euro erai tu sau unu fals?

JohnnieWalker
06-10-2013, 02:33 PM
Pai, incepand de la nedescarcarea resurselor necesare pana la resurse proprii invalide.

Btw, ti-a iesit din cs cand ai intrat pe harta de_alexandra ?

Nu neaparat pe alexandra.Nici nu m-am uitat prea bine la harta dar daca nu ma insel pe kabul ma scosese prima data cand am revenit.Oricum revin cu un edit sau post mai tarziu ca vreau sa notez si motivul:)

JohnnieWalker
06-10-2013, 03:14 PM
Iti trimit un screenshot pe mess cand intrii si tu;)

JohnnieWalker
07-10-2013, 03:33 PM
Eu nu prea foloseam varianta asta dar poftim: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
12-10-2013, 10:36 AM
Scuze, am uitat de tine.

Sterge modelul respectiv, adica models/GIB_Lung.mdl . Ar trebui sa-ti mearga sa intri pe server :)

JohnnieWalker
12-10-2013, 03:31 PM
Ok!Multumesc !:)