PDA

View Full Version : CERERE UP Mouse



Mouse
05-10-2013, 04:32 PM
Grad: Premium
NICK: Mouse
VARSTA: 15
ID DE STEAM: nu
STEAM ID: nu
ID DE MESSENGER: alex_hitman75@yahoo.com
EXPERIENTA: 2 ani
TIMP JUCAT: 113 h
PERIOADA: Zilnic
MOTIV: Pentru a ajuta serverul de codatii si multe altele
CUNOSTIINTE: Harti cs etc
PROMOVARE: Mess FB Skype + o sa donez pentru boost lunar !!!
CE CULOARE ARE URSUL: UrsuL are V3rd3

wLady-Maya
05-10-2013, 04:55 PM
Pro.Activitate pe server si comportament decent.

ruby on rails
05-10-2013, 04:58 PM
Pro, activate si va face donatii. Te astept cu PM la Max pentru a incepe sa donezi cum ai promis :))

SoCool
05-10-2013, 05:57 PM
Off: "Nam" se scrie cu cratima .

On: Pentru ca nu ai orele necesare pentru premium as spune Contra , dar tinand cont ca vrei sa donezi pentru boost lunar spun Pro!

pitiku
05-10-2013, 06:59 PM
:contra: . Parerea mea e ca esti prea crud , dovada fiind data azi pe server cand playerii jucau cu aim chiar sub ochii tai si pe dust2 si pe inferno . Am dat pe u@ de 10 ori apoi am dat si pe chat iar tu tot nu ai vazut .

[696]`vLad
05-10-2013, 07:05 PM
Una bucată but , Maya zice bine , a doua bucată but, Ruby l-a fel, pai.. eu ce pot spune ?! :))) Să curga banii/boosturile :)))
Și de la mine ai
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Edit:

:contra: . Parerea mea e ca esti prea crud , dovada fiind data azi pe server cand playerii jucau cu aim chiar sub ochii tai si pe dust2 si pe inferno . Am dat pe u@ de 10 ori apoi am dat si pe chat iar tu tot nu ai vazut .

Pote era AFK.
Cānd vii cu o acuzație de genu , parerea mea ar fii ca acea acuzație să fie īnsoțită de dovezi . :)


PS: EU TOT LA PRO RĂMĀN !

Rapid1923
05-10-2013, 07:13 PM
Premium - Boost sau Donatii + Reclama!

Pe langa asta la Helper conform noilor reglementari trebuie 150 de ore. Deci ce facem? Zici ca donezi, fa-o si apoi ai PRO din partea mea. Ca de promisiuni suntem satui, cu lucrurile concrete stam cam prost.

mZq
05-10-2013, 07:38 PM
de la mn ai pro

Teddy
05-10-2013, 07:49 PM
:contra:
N-ai ore nici de helper.
Intai doneaza si pe urma mai vorbim.

Mouse
05-10-2013, 09:43 PM
Helperu l-am luat cand era 70 de h deaia nu am atatea + ca am avut probleme cu PC si nam mai putut intra .

Deedee
06-10-2013, 01:22 AM
Sincer, eu il vad pe "soricel" in fiecare zii pe server si nu pot zice acelasi lucru de toti cei care au grad si nu zic asta cu rea intentie stiind ca toti au o viata. Tinand cont de faptul ca a luat helper pe vremea cand regulamentul era mai bland din partea mea are Pro. Legat de ce a zis Pitiku, poate nu era omul la PC sau poate facea demo, nu stiu cat de obligat e sa iti raspunda de fiecare data la apel ca in armata. Cand nu ai acces decat la kick si ss e mai greu sa faci fata uneori la toate cerintele de a verifica fiecare jucator in parte.
Cat am putut sa scriu si cati oameni am reusit sa supar intr-un singur post.

XeLa
06-10-2013, 09:20 AM
Pitikule vezi?de caracterul asta al tau spuneam, d`aia nu te accepta toata lumea.Esti invidios si de foarte multe ori nu gandesti ce scrii.Pai daca el e crud ,tu cum ai fost cand aveai vreo 2-3 reclamatii pe zi?
Cat despre Mouse, nu mi`a facut nici o problema , e foarte linistit si isi vede de jocul lui, tin sa cred ca are mai multi ani si ne`a mintit.
Up acordat si te astept cu donatiile!