PDA

View Full Version : cerere premium



CraZy CoBRa
05-10-2013, 04:17 PM
GRAD: Premium
NICK: CraZy CoBRa
VARSTA: 14
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: mariussavam
EXPERIENTA: aproximativ 3 luni de adminat pe gungame
TIMP JUCAT: 175 ore
PERIOADA: dupa scoala
MOTIV: Ca sa ajut serverul
PROMOVARE: Reclame
Ursul are culoarea verde

Mada
05-10-2013, 04:43 PM
Avand in vedere comportamentul tau total neadecvat pentru un asemenea grad si bineinteles pentru acest server de la mine primesti un mare si un sexy :contra: ! :D

WarGods | RbN
05-10-2013, 06:04 PM
Deci,acum tu ai slot,ai avut helper dar la-i pierdut pentru ca aveai un comportament neadecvat.Nu a trecut nici o luna de cand ai revenit la slot,si tu acum ai pretenti de premium?:l Ar trebui sa ceri odata helper si apoi posibil premium.Si de cand au fost modificate orele necesare pentru anumite grade,a fost stabilit ca cererea de up ,se face dupa o luna de la promovarea,gradul obtinut.Deci parerea mea ca ma-i ai de asteptat pentru premium,nu doar din cauza comportamentului tau din acel moment cand aveai helper,si nici nai prea multa experienta in adminat!

fzr_forzarapid_heavenboy
05-10-2013, 07:42 PM
Momentan Crazy Cobra eu nush ce sa intamplat cu tine...inainte de slot sau ce aveai u prima data erai cuminte...dupa gata ai inceput s-o iei razna.De la un Player Pozitiv ai trecut la cel Negativ?Nu te inteleg...De ce sari calul acuma!Eu iti spun fara suparare dar nu meriti Premium si nici Helper...O luna o sa fiu cu ochii pe tine sa vad ce faci pe server si o sa-ti spun daca meriti.CONTRA

Blonda
06-10-2013, 02:19 AM
Contra motivele mai sus

OaNa.
06-10-2013, 01:36 PM
Are dreptate heavenboy, erai mai cuminte pe sv.. dar acum nu stiu ce s-a intamplat cu tine. :contra: !

WarGods | AbySs
06-10-2013, 06:17 PM
Cerere respinsa.