PDA

View Full Version : Cerere Slot I^Dont Am citit cu Ursul si las linku de la regulament si astai cererea



N3xT-Back
03-10-2013, 10:13 PM
Grad:Slot :)
Nick:I^Dont :D
Varsta:Mam nascut pe 11 iunie 1999 am 14 ani B-)
Id de Steam: Nu am imi pare rau :((
Steam Id:Nu am imi pare rau :((
Id de Messanger: andrei_cabas@yahoo.com si ma mai puteti contacta si pe back_willbe@yahoo.com
Experienta: Ca experienta am doar pe modul zm,furien si gradele mai mari sunt helper,admin moderator B-)
Timp Jucat: 23ore 43min aproape 24 de ore >:)
Perioada:Dupa ce ies de la scoala fac temele si intru pe furien...metin2...si facebook multe...etc :->
Motiv:Vreau sa ajung la un grad mare deoarece sunt codati cand uni admini nu sunt online si streseaza jucatori,inerveaza si se scade popularitatea servarului si prezenta...
Cunostinte:Sa fiu sincer nu prea stiu dar ma documentez :-/
Promovare: Voi da la toti colegi mei din clasa statusul la messenger,skype,Pe facebook si twiter... si voi dona minim 3 euro deoarece am nevoie de 2 minim pe telefon..si mai dau itme pe metin si donez :P
Ce culuare are ursul: Vrsvl are cul0@rea r0z-de-r0z aceasta este.... :)
Si acesta este linkul de convingere <b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=14692#post14692 il veti gasi la REGULI PENTRU ADMINI :">

Tiger
03-10-2013, 10:14 PM
Se pare ca nu ai citit si modelul de cerere, astfel ai fi vazut dupa cate zile ai fi avut voie sa refaci o cerere.

:locked: