PDA

View Full Version : Steaua Chelise 0-4



pitiku
02-10-2013, 09:38 AM
Steaua a suferit mult in meciul cu Chelsea, un joc in care nu i-a iesit mai nimic. Desi cu Schalke a parut sa joace mai bine, Stelei i-a lipsit sansa si a picat mental dupa ce nemtii au facut 1-0.

Revenind la meciul de aseara, trebuie spus ca a aparut o coincidenta interesanta, un fapt care arata ca Steaua are un fel de 'oglinda' in Liga.

Ieri, cu cateva ore inainte de meciul Stelei cu Chelsea, pustii de la Youth au pierdut si ei cu londonezii, tot 0-4. O echipa incropita, cu transferuri de la Academia lui Hagi, copiii Stelei nu au reusit mai mult.

Coincidenta sau nu, in urma cu doua saptamani, Steaua Youth pierdea cu 0-3 si meciul cu Schalke, pentru ca la doar cateva ore distanta si echipa mare sa faca la fel cu 'seniorii' lui Schalke.

Cate puncte reuseste Steaua in Liga, pana la finalul grupei?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teddy
02-10-2013, 11:01 AM
Daca fac 5 puncte sa fie multumiti..

ruby on rails
03-10-2013, 03:36 PM
De unde sa faca 5 puncte ?:))..Ori fac 6 pt locul 3, adica sa bata pe Basel x 2, ca pe Chelsea si Schalke s-a vazut ca nu au cum :)). ori fac maxim 2 puncte si pierd si locul 3. Tind sa cred ca a2a versiune e mai realista, totusi Basel a batut pe Chelsea iar Steaua si-a luat 4 de la ei :)).

Teddy
03-10-2013, 08:58 PM
4 puncte din dubla cu Basel si inca unul din celelalte 2 meciuri.
Desigur, asta e doar o varianta.

-=MATRIX=-
06-10-2013, 11:27 AM
totusi Basel a batut pe Chelsea iar Steaua si-a luat 4 de la ei :)).
se mai intampla si "minuni"
Steaua poate sa bata pe Basel, meciurile nu coincid..am mai auzit pe cineva: "daca si-a luat-o de la Chelsea cu 4-0, atunci de la Basel si-o ia cu 6-1"(facea referire la ce ai spus tu aici)
eu zic ca inca are sanse chiar si la locul 2..desigur, daca renasta ca pasarea Phoenix

Grupa E:
Chelsea
Steaua
Schalke
Basel
(am vrea noi..:)))

pitiku
06-10-2013, 07:25 PM
Nu mai au nicio sansa !