PDA

View Full Version : Cerere Slot !!!



DraaKmonst
30-09-2013, 10:16 PM
GRADUL: Slot
NICK: DraKmonst
VARSTA: 11
ID DE STEAM: nu am
STEAM ID: nu am
ID MESSENGER: drak_monst@yahoo.com
EXPERIENTA: 3 ani
TIMP JUCAT: +40h
PERIOADA: Mereu ( Toata ziua)
MOTIV: loc ocupat pe server
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: mess
CULOAREA URSULUUI: Verde :)

Silvester
01-10-2013, 03:06 PM
pro :::::

TuDoR
01-10-2013, 04:48 PM
Man nu prea cred ca meriti slot de multe ori team vazut injurand pe sv, si dadand retry,,, Contra

DraaKmonst
01-10-2013, 06:07 PM
Nu am injurat Poate am zis " Esti but " sau cv de genu` si But = Incepator ;)

daniel_San
01-10-2013, 07:35 PM
Contra!
Nu esti in stare sa pui o poza pe forum...

DraaKmonst
01-10-2013, 08:01 PM
Ce legature Poza cu Cererea?? :|

WarGods | RbN
01-10-2013, 08:47 PM
Drakmonst?Parca ar fi trebuit sa citesti regulamentul,nu?O dovada ca nu la'i citit,regulamentul zice clar ca doar admini si sloturile au voie sa raspunda la cereri!Tu raspunzi DOAR cand un admin te intreaba ceva!Nu vi sa comentezi fiecare "pro sau contra"!
Confirm cele zise de tudor,de cateva ori vorbesti urat,nu mereu,dar daca cateodata iti scapa o "injuratura" ce vei face cand playeri te vor stresa cu niste intrebari,ei nu inteleg,degeaba le explici,ii vei injura?
In legatura cu poza,daca vrei exista "youtube,google" gasesti o suta de "tutoriale"
La 11 ani,ai 3 ani experienta?Adica experienta in adminat 3 ani? :O La 8 ani tu aveai deja "Admin",nu prea cred.Mentioneaza si in ce ai experienta!
:contra:

Edit: Deci in primul rand,na-m zis cu nici un cuvant ca are nevoie de experienta pentru slot,ia-m atras atentia ca ma-m mirat ca la o varsta atat de fragila ar fi avut admin(la 8 ani)pentru ca daca cititi modelul scrie clar sa scriem experienta noastra in adminat!
Lui sa ii dam inca o sansa acum,dar acum in ultimul timp s-a respins cateva cereri pentru ca playerul respectiv avea un limbaj prea colorat pe server.Pe server playeri care au cerut slot,na-u primit,se uita la celalalalt care nu se comporta mai frumos ca ei dar tot primeste grad.Inca un motiv de cearta pe server.Daca credeti ca merita,dati slot-ul si fiti cu ochi pe el,dar in punctul meu de vedere acest lucru nu e ok!

hannibal lecter
01-10-2013, 10:01 PM
Sunt de acord cu colegi pe o parte dar sa nu uitam ca cere doar Slot si in orice moment se poate retira gradu la prima greseala facuta.
Acum stie ca daca primeste Slot,suntem cu ochii pe el,eu sunt de parere sa-i dam PRO si de restu depinde de el.
Ce exerienta are nevoie ca Slot?nici nu are nevoie de multe cunostine in functia asta.
Nu inteleg ce atata zarva,a fost avertizat ca a fost vazut ca a vb urat,mai departe trebue sa inteleaga el insusi ca nu mai are voie ca sa continuie cu acest comportament.
Toatalumea are dreptu-l la o seansa de schimbare.

DraaKmonst
01-10-2013, 11:02 PM
Global la 8 ani nu aveam admin dar am experienta 3 ani decand jok cs ! :D

Mada
02-10-2013, 04:33 PM
Idem Hanibal! :pro: [Draak, te rog lasa triplu post-ul! :))]

M@ryus
02-10-2013, 11:18 PM
Un PRO de incurajare , sincer sa fiu nu am intrat pe server de mult , din motiv ca nu am mai avut timp sa intru la pc , te-am vazut de putine ori pe server , dar sa fii mereu la joc , ore vad ca ai , fii activ ! Bafta ;)

fzr_forzarapid_heavenboy
03-10-2013, 07:18 AM
Global sunt de acord cu tine...iar la faza cu experienta,daca el a inceput la 8 ani sa invete lucruri despre adminat bravo lui...dar pentru restu lucrurilor facute in aceasta cerere sunt nevoit sai dau CONTRA!si in + nush daca lui DarkMont ii convine nick-ul tau...daca grasu vedea ca altii au nickul lui...trb sal schimbe

Blonda
04-10-2013, 02:13 PM
Nici nai facut bine a 2 cerere si iara ai facut una CONTRA

WarGods | AbySs
05-10-2013, 04:11 PM
Pe forum nu ai mai spus nimic daca ai rezolvat cu wac-u sau nu, pe mess nici acum nu mi-ai dat add, pentru ce ai mai facut cererea asta?

Cerere respinsa.