PDA

View Full Version : Ban xEH cedry2k



Al3xLove
26-09-2013, 05:45 PM
Cerere ban: xEH si cedry2k
Ora: 17.40
Harta: deathrun_fdust_efinal
Motiv: injura ca niste papagali + cedry2k se ducea la arme tocmai cand intrasem pe srv.. si runda se terminase [ n`am avut timp sa fac demo] oricum o sa se vada in screen toti au zis ca a iesit..:d
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Alte comentarii: 1. bagati admini... toti fac ce vrea ei pe server..
2. merita ban acesti 2 playeri din motiv injura mereu si se goleste serverul...
Ip xEH: 92.86.30.226
Ip cedry2k: 92.85.219.206

-=killer=-
26-09-2013, 05:58 PM
:pro: ai dreptate al3x ... Si eu cand am intrat pe sv.. Kand nu era niciun admin toti injura de dumnezei

Al3xLove
26-09-2013, 08:01 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
deci frate nu se poate asa ceva... e tero, iese cu noclip din baza lui se duce pe afara face el asa bhops singur si pe aia nu`i impusca.. [x2 CT erau in baza tero] ii zic sa miste si el repede incepe s`o injure pe mama ... sa se rezolve si aceasta problema va rog.. Multumesc.

P.S - spune si clar.. madalin spune sa vina sa`l omoare inauntru, iar desteptu de Bryan spune ,, nu vin ''

Edit ora 20:50- <b>You have to register to ba able to see this link</b> ... uitati si voi ce injura...si toti playeri spun ca e un copil obosit :-j daca injuri Bryan nu rezolvi nimic. pe mine nu ma afecteaza vorbele tele ma=)) nu m`as cobori la mintea ta nici in veci:-j

daniel_San
26-09-2013, 09:06 PM
Da, cat am stat eu cu alte nume pe server am observat 2 probleme grave:
1: Injuraturile. S-ar putea scrie un dictionar cu ce injuraturi sunt pe server. Si eu stiu cum m-am abtinut sa nu dau niste ban-uri.
2: Motiv pentru care am dat si 2 ban-uri, multi jucatori au obiceiul ca terro sa iasa cu noclip sau jump din spatiul lor, iau arma, si fiind invizibili se duc pana in spawn-ul CT si omoara tot ce le iese in cale. Ei se scuza ca atata timp cat no-clip-ul este valabil si la terro, il pot utiliza.

Tiger
26-09-2013, 09:42 PM
Maine cand ajung acasa am sa rezolv problemele astea.

To do list:
* scoatere no-clip de la T;
* marire pret invizibilitate;
* block maker pe unele harti (gen deathrun_ice , daca permite si nu da crash server-ului);
* adaugare mai multe cuvinte in gag list + modificare swear filter in asa fel incat la a 3-a abatere sa ia GAG pentru 5 minute.

Al3xLove
26-09-2013, 10:08 PM
Tiger... si cu aia cum ramane? asa mai mult se goleste srv cu aia.. ei tot o sa scrie prescurtat.. deci nu rezolvi nimic cu adaugarea altor cuv cu gag daca ei o sa scrie prescurtat;)

Tiger
26-09-2013, 10:19 PM
Spune-ne macar hartiile pe care au scurtat pentru a adauga niste block-uri sa nu mai poata scurta. De banarea lor, un ban pentru 1-2 zile nu le-ar strica.

Al3xLove
27-09-2013, 08:59 AM
Dar ei n-au scurtat... au folosit mereu limbaj vulgar...

NeKuLeTzZz
27-09-2013, 10:34 AM
:)) zi ma ca nu sti sa le dai replica ... :P

Tiger
27-09-2013, 03:32 PM
Dar ei n-au scurtat... au folosit mereu limbaj vulgar...

Scuze, acum am vazut ce prostii am scris, am citit repede si a vorbit oboseala din mine, facultatea este de vina :D [6 ore de cursuri (plictisitoare) + 2 ore de laborator + 3 ore distruse degeaba (din cauza orarului prost gandit)].

O sa rezolv problemele, azi, cand voi ajunge acasa.

Al3xLove
27-09-2013, 06:27 PM
NeK de ce te bagi? N-are rost sensu` tau :| mai greseste si omu` nimeni nu e perfect ... ai zis ca te.ai retras.. poti pleca drum bun si cale batuta din nou;)

Tiger
27-09-2013, 08:10 PM
@ Al3x : Nu se referea la mine. :)

To do list:
[FACUT] * scoatere no-clip de la T;
[FACUT] * marire pret invizibilitate;
[FAIL - da crash server-ului pe deathrun_ice] * block maker pe unele harti (gen deathrun_ice , daca permite si nu da crash server-ului);
[Partial FACUT] * adaugare mai multe cuvinte in gag list + modificare swear filter in asa fel incat la a 3-a abatere sa ia GAG pentru 5 minute.

Am adaugat cuvinte noi in gag list, lipseau multe . Faza cu swear filter in asa fel incat la a 3-a abatere sa ia GAG, nu am sa o mai implementez din diverse motive.

NeKuLeTzZz
27-10-2013, 01:20 PM
NeK de ce te bagi? N-are rost sensu` tau :| mai greseste si omu` nimeni nu e perfect ... ai zis ca te.ai retras.. poti pleca drum bun si cale batuta din nou;)

:) K sa fac +posturi =)) . :| Defapt ca poate nu a injurat credry. Am mai vaz cazuri in care un player ofticat sh bot pe alt player , respectivu intra cu nick-ul celui pe care avea boala sh i strica ranku , folosea un limbaj de doamne-ajuta ...

Sounnnd♥
02-05-2014, 07:50 PM
daca tot ati scos noclip la tero scoateti si inv