PDA

View Full Version : Va salut!



Paul
23-09-2013, 11:22 PM
Ma numesc Paul, joc cs de cand eram copil si am ajuns sa joc cs la varsta la care ar trebui sa am un copil, dupa o pauza de 4~5 ani. Am gasit serverul vostru din greseala si l-am adaugat la fav. datorite unei singure persoane.
Am jucat cs la nivelul concursurilor insa nu am participat niciodata oficial in PGL.
Trag mult prin pereti, cutii, pozitie viitoare sau posibila pozitie, joc la sunet de cele mai multe ori (ca idee pe d2 din baza ct aud cand se cumpara arme in baza t), am destul de multa experienta incat sa trezesc suspiciuni.
Am incercat wac-ul, insa imi ingreuneaza performantele jocului si stau foarte prost cu rabdarea sau "toleranta" :D
Astept sa-mi reintru in forma pentru primele screen-uri :D
Nu-mi plac codatii, suferinzii si agramatii. Consider ca fac parte din generatia "old" ai jucatorilor de cs, nu-mi plac hartile generatiei "noi" (insa fiind la moda le accept) si vreau doar sa ma joc linistit intr-un mediu in care sa nu intru in conflict cu nimeni.
Ah si cu aceasta ocazie vreau sa vi-l prezint pe prietenul meu cel mai fidel, in materie de gaming- logitech g5, prietenie pe care o am cu "dansul" inca din 2003.
In speranta ca ma voi integra in comunitatea voastra va urez,
Happy "fragging".

LE:
nu am personalizat inca profilul pe forum, consider ca cele scrise mai sus ofera o imagine destul de clara in ceea ce ma priveste.

WarGods | Deea
23-09-2013, 11:25 PM
Sa te simti bine in comunitatea WarGods:X Bine Ai Sosit! Sa ne intelegem ff bine.;);)

Teddy
24-09-2013, 01:32 AM
Cam modest tu asa de felul tau..
Crede-ma, WAC-ul nu ingreuneaza nimic.
P.S. Bun venit in comunitate. Sa te simti bine aici.

Paul
24-09-2013, 03:16 AM
hah Teddy, mi s-a mai spus.. :D
PS: o sa-l mai incerc o data.

-=MaX=-
25-09-2013, 10:49 AM
Bine ai venit! Avand in vedere cele mentionate, o sa-ti palca la noi. Nivelul de maturitate a membriilor e destul de mare, pe planul asta te-ai putea integra usor si cu siguranta o sa gasesti si adversari pe masura, sunt jucatori foarte buni la noi pe server.
Am vazut ca ti-a explicat in mare parte daniel_San treaba cu WAC-ul, ca sa eviti o parte din deranjul cu screenuri ar fi indicat sa-l folosesti. Restul tine de tine.

Succes! ;)

Paul
25-09-2013, 07:19 PM
nu ma deranjeaza screenurile, demourile, etc.
Atitudinea e singura problema din toata chestiunea asta. Nu zic ca am intalnit-o si la voi pe server :D
Incep sa inteleg ideea wac-ului si utilitatea lui si o sa continui discutia pe subiectul asta in cealalta sectiune.
Spor!

-=killer=-
25-09-2013, 07:31 PM
Bine ai venit!!

pitiku
26-09-2013, 08:22 AM
Bine ai venit !

kamikaze
25-10-2013, 10:20 PM
Bine ai venit!!