PDA

View Full Version : Reclamatie Unguru si Llama



Prince
28-01-2011, 04:39 PM
Poza 1: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poza 2: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poza 3: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Unguru a inceput sa sparga laseru lui Aim0st, dupa aceea a injurat toti jucatorii si sa luat "in gura" cu Llama.

Martor/i: Aim0st, Angel Pro si ceilalti jucatori ce erau pe sv.

>Le3T
28-01-2011, 04:42 PM
Unguru a mai intrat si cu nick-ul o_O si injura mai rau ca la usa cortului, acest player NU merita GAG... Merita BAN, injura de cate ori are ocazia...

Tiger
28-01-2011, 05:49 PM
ai grija ca faci reclama la alte sv prin poza 4

cat despre llama doar va apara pe voi,dar asta nu inseamna ca trebuie sa vb urat pe sv... cat despre unguru, daca il (ii) voi prinde ca injura va (vor) primi gag/llama

gbz
28-01-2011, 06:36 PM
eram si eu de fata cand anjuraau

KuZcO
28-01-2011, 09:05 PM
Nu ma mira faptul ca acestia injura deoarece m-au injurat si pe mine fata in fata spunandu-i "LIMBAJUL" si el imi spune "taci ba prostule" "esti prost" dar nu le iau in consideratie si in + ca nu o sa se potoleasca pana nu o sa ia BAN chiar daca ia gag/slay/kick/llama ei nu se SPERIE ca tot poate juca si as avea o preopunere daca amx_destroy e sau nu e baga sa fie bagata :D

-=MaX=-
29-01-2011, 09:40 AM
pentru injuraturi nu se da destroy, asta sa fie clar la toata lumea, dati gag pe 100, 200 de minute daca nu se potolesc baietii, iar daca nici asa nu tac dati ban pe 30 sau 60 de minute.. atunci garantez eu ca se calmeaza...

Prince
29-01-2011, 10:22 AM
Sry, am scos poza 4

P.S:Kuzco da mai bine spank si gata =)), spank= umple hardiskul de poze cu cs si trebuie sa-ti instalezi alt windows:))

P.S: ma enerveaza O_o asta... de fiecare data cand il luam cu laseru/m4a1 ma injura toata ziua si nu-i ziceam nimic il lasam sa injure, eu zic ca ii trebuie ban lui unguru/o_o asta

AnGeL | Pro (W_^)
29-01-2011, 11:33 AM
Si pe mine ma enerveaza sparge laserele albastre si injura.. sa nu mai spun merita BAN!