PDA

View Full Version : Reclamatie wGods Rapid



Gabii # plaY HARD!
21-09-2013, 04:15 PM
Nume : Gabii # plaY HARD!
Adminul reclamat : Rapid
Motiv : el zice motiv : block . dar eu nu`l inteleg ma bateam cu un adversar iar el tragea intr-un ts de-al nostru , m-a jignit facandu`ma prost , si a inceput cu amenintari de genu zbori . ( urmeaza o serie de 3 kick`uri )
Frate nu va inteleg , daca sunteti co-owner s-au m-ai stiu eu ce si contribuiti la plata serverului va permite voua sa va dati mari zmei ? Jucatori ca rapid am inalnit cu 100 pe serverele pe care am jucat " OFTICATI " ai murit o iei de la capat nu incerci tu sa dai vina pe mine sau pe X , si sa-ti arati suprematia pe server incepi sa dai niste comenzi aiurea ! :) Gandeste de 3 x inainte sa m-ai scri o comanda , nu`mi este greu nici mie sa dau acum 70-80 de lei , sa platesc hostu pe luna viitoare si sa-mi bat joc de tine o luna intreaga , Co - ownere !
Nu doresc sa se aplice nici o sanctiune asupra nimanui doar am vrut sa atrag atentia la ce se petrece pe server ! :)
Dovezi am dar cred ca numai este nevoie , poate recunoaste si el de cate ori mi`a dat kick :) !

Rapid1923
21-09-2013, 04:58 PM
Te provoc ca luna viitoare sa platesti hostul si boost-ul si promit ca te las sa-ti bati joc o luna intreaga de mine daca tot ai adus in discutie acest aspect.
Insa nu inteleg de ce o dai in clisee d-astea tampite din moment ce nu are nici o legatura sula cu prefectura. Nu neg nimic, m-ai blocat la scari pe aztec de n-am mai putut face nimic, te-am avertizat ca te zbori daca mai procedzi o data asa. Ai zis ca nu crezi. Sper ca m-am facut inteles acum, atitudinea ta sfidatoare si aroganta (pe care o afisezi si aici pe forum) a fost taxata si asa va fi mereu. Cum te prind te taxez pana inveti sa vorbesti.

Gabii # plaY HARD!
21-09-2013, 05:00 PM
Cred ca tu ar trebui sa inveti sa vorbesti ! :) Am zis " nu cred " spre deosebire de tine care m-ai facut " prost " ;)

Rapid1923
21-09-2013, 05:01 PM
Si tind sa cred ca esti in continuare prost...crescut. Ciao.

Totusi, n-ai raspuns la provocare zmeule, la dat din gura toti sunteti olimpici.

p.s. Ca o sugestie, reciteste-ti "de 3 X" postul inainte de a da trimite, analfabetule.

Gabii # plaY HARD!
21-09-2013, 05:06 PM
Deci clar tie ti s`au urcat gradele la cap :)) ! sal pa !

Rapid1923
21-09-2013, 05:10 PM
Esti jalnic, nu te duce capul ca combati nimic.
Pentru ultima oara te invit sa raspunzi la provocare inainte sa inchid topicul.

Gabii # plaY HARD!
21-09-2013, 05:28 PM
omule , am incercat sa vorbesc frumos cu tine , m-am abtinut cat am putut , dar vad ca tu nu ai masura ! Ce vrei sa vezi ? ca o sa vb cu xela sa platesc hostu si o sa te iau pe pu`la cand mi se scoala ?
ADMIN wGods | Rapid1923: timeout Gabii # plaY HARD !

Rapid1923
21-09-2013, 05:34 PM
Cu max vorbeste. Pana atunci doar asa te voi trata. Puteai frumos sa-ti ceri scuze de la inceput dar tu ai preferat alta traiectorie. Te asteptam in staff-ul nostru atunci ;)

ruby on rails
21-09-2013, 05:36 PM
:))) nu costa 70-80 de lei hostul, asta te asigur. De asemenea pe Rapid nu prea l-am vazut comportandu-se imatur, data fiind varsta sa. Astept si eu sa vad daca platesti hostul intreg si boost-ul o luna intreaga, chiar sunt curios acum :).

De asemenea ar trebui sa afisezi un pic de respect, nu datorita gradului pe care il are Rapid, ci datorita varstei.

_TeIubescK_
21-09-2013, 06:06 PM
puteai macar sa vb frumos gaby cand un om Ie nibun si nervos mai bn il lasi in pacea lui ca trece...

wLady-Maya
21-09-2013, 06:36 PM
Hai cu banu' Gabrielllllll.Fara numar timp de o luna.

Gabii # plaY HARD!
21-09-2013, 07:57 PM
am respectat cat am putut , eu cred ca fiecare are o limita :) !

:))) nu costa 70-80 de lei hostul, asta te asigur. De asemenea pe Rapid nu prea l-am vazut comportandu-se imatur, data fiind varsta sa. Astept si eu sa vad daca platesti hostul intreg si boost-ul o luna intreaga, chiar sunt curios acum :).

De asemenea ar trebui sa afisezi un pic de respect, nu datorita gradului pe care il are Rapid, ci datorita varstei.

Rapid1923
21-09-2013, 08:57 PM
Vorba lunga saracia omului. Te astept cu fapte concrete referitor la provocarea ta si cat mai curand. Pana atunci sa nu dai ochii cu mine ca dupa kick si timeout urmeaza shock. Pa.

Max sau xela sa-mi confirmati daca v-a virat omul banii. Merci.