PDA

View Full Version : .......



luys
27-01-2011, 09:29 AM
vreau ca sa vorbiti cu wLords | Vip pentru ca injura si iam zis ca dc injura e prost? si el a inteles ca lam fkt prost si mia zis ca e varul lui negrutzu si ca o sa iau ban si el injura ca la usa cortului si iam zis ca sa nu mai injure
EU respect ca e varul lui Negrutzu si apreciez dar sa nu mai injure
vreau decat sa vorbiti cu el;) atat vreau nu vreau sa se mai dea banuri daca eu am gresit va rog sa ma scuzati!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

>Le3T
27-01-2011, 12:18 PM
1: Luys iti dai seama ca faci RECLAMA prin pozele care le-ai postat? Trebuia sa bagi in Paint un PATRAT NEGRU peste acele servere sa nu se vada (Cele din Game Menu)

2: Nici tu nu esti usa de biserica...CLICK PENTRU POZA (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

gbz
27-01-2011, 12:38 PM
frate am zis lu unu esti prost si el a zis duten .... sti si eu iam zis dute daici de prost ca sunt varu lu negru si nu am zis ca iti da bann frate.. am zis asa ca te dadeai mare ziceai lasa ca vb cu max sa iti dea ban.. ok eo nu am nicio legatura.. ok pace ?da ?

luys
27-01-2011, 01:01 PM
:)) unde iam zis eu mane ca iti da max ban am zis doar ca am sa vorbesc si radar am zis sugi asa din ituitie nu i-am zis lui iam si explicat;)

luys
27-01-2011, 01:02 PM
pace dar te rog sa nu mai InjuRI:P daca vreunu iti sparge laseru sau te injura zimi mie si am grija ca atunci cand o sa intre vreun admin sa ii dea gag:)

-=MaX=-
27-01-2011, 01:25 PM
Luys... mai mult ti-ai sapat groapa... mai bine tacea ca poate ramanea filosof macar :))
Potoliti-va amndoi ca va dau ban :))

PS: Tare poza te de avatar Radar ;)

negrutzu
27-01-2011, 06:20 PM
varule te mananca? spune ca iti dau eu ban personal:D

Sanchez
27-01-2011, 06:33 PM
Sa inteleg ca Vip e un fel de negrutzu mai mic.:))

>Le3T
27-01-2011, 07:28 PM
Luys... mai mult ti-ai sapat groapa... mai bine tacea ca poate ramanea filosof macar :))
Potoliti-va amndoi ca va dau ban :))

PS: Tare poza te de avatar Radar ;)


Cum fac altii dublu-post aici ia sa fac si eu un OFF :))

Max, aia e ANIMATIE .GIF, dragonul sufla flacari si se inroseste scrisul (DominuS) :))

Daca vrei iti fac si tie;) am si alte modele ;)

Ia sa fiu si eu ON:

Sunteti de treaba, nu va mai prostiti asa, luys mai bine nu faceai reclamatia:
1: Nu e locul potrivit
2: Dupa cum am mai zis nici tu nu esti usa de biserica :))

-=MaX=-
28-01-2011, 01:41 AM
gata

:locked: