PDA

View Full Version : Reclamatie Deea..



Al3xLove
19-09-2013, 10:34 AM
Nick reclamat: Deea
Nick meu: Al3x # LoveSense
Motiv: sun TS ii pun capcana moare.. dupa cateva secunde imi da gag motiv .. : bot.. [asta e jignire] .. al 2 lea motiv.. in poza o sa vedeti ca ma injura... tot serveru` zice ca sa dat pe langa cristi si a luat helper.. la 12 ore .. !? nici 12 ani nu are la cum se comporta cu playerii.. ne mai si injura :-j .. o sa se duca de rapa serveru` cu un asa admin=))
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | Deea
19-09-2013, 10:38 AM
Am 4 motive:
1:Mai injurat odata si lam chemat pe t3nz3
2:Tiam dat gag pt ca mai injurat atunci.
3:Mia dat cristy.
4.Fac orele.
ceai ma nu mam dat esti asa plecat unpik lam intrebat omg :)))

bbt
19-09-2013, 10:46 AM
Este un analfabet (travestit) are in jur de 11/12 ani. Cand am intrat pe DR am loat slay 3 runde ca cica nu iam dat admin pe ploiesti!

bLLue
19-09-2013, 02:55 PM
Este un analfabet (travestit) are in jur de 11/12 ani. Cand am intrat pe DR am loat slay 3 runde ca cica nu iam dat admin pe ploiesti!
Cine bbt?
Deea ai remove nu esti capabila sa adminezi !

bbt
19-09-2013, 03:17 PM
Nu este capabil :) se da fata aiurea. :) lasati-l in pace si nu il mai bagati ca si admin etc :) el vrea din prima owner sau daca nu-i oferi se multumesc cu slot si in maxim 3 zile face cerere de premium =))!

Al3xLove
19-09-2013, 05:35 PM
bai frate.. nu stiu ce zici deea [ daca esti fata dar nu cred intreaba cristi tot srv la limbaju` tau/.. azi puteam sa te prind de 2 ori in screen cu lbj ,, f.m.m '' ma scuzati.. ] dar hai ...credeam ca esti asa de treeaba dar ma rog... nu stiu cand te.am injurat.. si oricum daca te injurasem trebuia sa`mi dai ca motiv: Bot/? omg.. ce gay ...=))