PDA

View Full Version : Retragere daniel_San cstrike



daniel_San
13-09-2013, 05:17 PM
De azi nu mai fac niciun plugin/modul/incerc sa repar buguri/exploituri sau orice altceva in legatura cu jocul Counter-Strike. Pur si simplu m-am saturat sa vina niste idioti si sa strice totul. Au facut jocul asta de CS praf si pulbere. Din 3 in 3 minute ba iti da o eroare, ba nu stiu ce nu-ti aloca corect, ba nu-i Steam Only serverul, ba te trezesti cu nu stiu ce exploit intentionat uitat de cei de la Valve, ba au facut datagramul mai mic, ba se restarteaza serverul din nimic. Nu mai are rost sa investesti timp, bani si nervi intr-un joc care a ajuns de rasul curcilor. E clar ca detinatorii jocului il vor terminat si incearca asta prin orice mijloace, inclusiv stricandu-l.
WAC-ul o sa-l sustin si o sa-l dezvolt in continuare. Dar nu o sa mai fac nimic ce are legatura in mod direct cu un server de cs 1.6. Nu o sa mai raspund la intrebari cu privire la erori ale jocului/serverelor. Nu o sa mai ofer suport tehnic serverelor pentru ca nu se merita. Azi faci o chestie, maine te trezesti ca nu-ti mai merge. Asa ca, va rog, in afara de WAC sa nu mai veniti cu intrebari tehnice la mine.