PDA

View Full Version : Reclamatie firma1



celeze
13-09-2013, 12:20 AM
Nume : celeze
Adminul reclamat : ca si in titlu firma1
Motiv : E cam "micut" el asa de fel...sau face pe micutul...dupa comportament asta se intelege.Totul a inceput cand am pus **** intr-o propozitie...mi-a dat kick...si dupa a inceput sa ma jigneasca. Ok,treaca de la mine.S-a schimbat harta...si am dedus eu ca se uitau pe replayer,el fiind un cunoscut de al meu[oarecum] si am zis in gluma "ba vezi ca iti dau astia ban sigur"...poc kick...am revenit a inceput sa ma ameninte si etc...jignindu-ma iar...ok treaca si asta de la mine..ca na ...e owner omu.Ultima faza vorbeam cu cineva si am zis ironic "stai asa poate imi da kick ca am zis BA"...si s-a simtit jignit de mine m-a facut lesinat,dupa a avut cateva tentative de a da ban,l-a batut adminul de vreo 4 ori...a dat shock...degeaba,tot adminul a castigat si inainte sa reuseasca sa dea ban in sfarsit,a zis ceva de mama,fara ca eu sa ii zic nici macar o jignire la adresa lui,daramite la familia lui.
p.s stiu ca nu se rezolva nimic daca ii fac reclamatie...ca pare foarte BOOOOOSS el,dar in fine...sa se mai controleze si el,ca nu toata lumea e contra lui si nu mai stiu ce.In urma acestei reclamatii as vrea sa mi se scoata banul,daca da...o sa revin cu edit cu ip-ul si steamid-ul,daca nu...multa bafta

[696]`vLad
13-09-2013, 12:29 AM
Bun.. īn primul rānd īți trebuie dovezi cam pentru tot ce ai scris aici.
Īn al doilea rānd dacă știai că nu rezolvi nimic cu reclamația de ce ai mai facut-o ?! .. spui că vrei unban.. nu ? .. păi īți trebuie făcută cerere unban (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).. după model (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!).. desigur + dovezi.. :D

Teddy
13-09-2013, 12:31 AM
Asa e firma, n-ai ce-i face. Si eu mi-am luat la ban-uri de la el de....si mai am si admin. Pur si simplu e prea impulsiv, stiu cum e sa te injure fara sa-i faci nimic, dar asa e cand noi suntem mici, trebuie sa inghitim galusca ca altfel dezlantuim furia neagra.
Lasa ip-ul pentru unban.

celeze
13-09-2013, 12:49 AM
:) vlad[ce ciudat e sa ma adresez cuiva cu numele asta,fiind si numele meu] am dovada,poza de la shock,daca + inca nu am iesit din cs,pot face imediat cateva printuri cu ceea ce s-a intamplat,dar nu cred ca e cazul...nu o sa pateasca ceva...am vrut mai mult sincer doar sa ii fac public comportamentul,pentru ca sincer un om ca el,nu merita respect:),cel putin de la mine nu il va primi.

ip : 188.25.242.91 ,probabil nu a banat si steamid-ul ...nu cred ca stie

[696]`vLad
13-09-2013, 10:31 AM
Eu ți-am zis cam ce ai avea de făcut . Pānă la urma tu știi ce faci :D . Eu am īncercat să fiu de folos :) .

daniel_San
13-09-2013, 11:09 AM
Nu teddy, nu trebuie sa inghiti. Nu are nimeni dreptul sa-si bata joc de tine prin jigniri si ban-uri aiurea.

_TeIubescK_
13-09-2013, 12:39 PM
Cele ai rds ptr ce iti mai trebuie un unban poti sa intri direct ...

ruby on rails
13-09-2013, 02:14 PM
Nu teddy, nu trebuie sa inghiti. Nu are nimeni dreptul sa-si bata joc de tine prin jigniri si ban-uri aiurea.

Nu este vorba de a inghiti, eu unul cred ca ar trebui ca in momentul in care se scrie un post, persoana ce scrie sa isi aleaga cu grija cuvintele. In niciun caz nu trebuie inghitita o anumita atitudine, insa trebuie inteleasa situatia. Nu tin partea nimanui aici, insa se stie ca firma este mai impulsiv de fel, dar nici nu pot crede ca a inceput sa injure degeaba. Mi-ar fi placut sa vad un printscreen cu ce s-a intamplat la inceput pentru a putea avea un view mai bun al situatie, pana atunci nu tin partea nimanui.

celeze
13-09-2013, 02:20 PM
Aseara era destul de tarziu,nu am mai stat.Dar am explicat foarte clar cum a fost treaba. Am pus 4 stelute intr-o fraza mi-a dat kick...si am intrat am zis "ca eu am pus stelutele ,la ce dai kick...las-o dracu de treaba" au incercat si alti admini sa ii explice situatia si el nimic...continua pe traseul lui,facandu-ma lesinat.Nu am de ce sa inventez sau sa aberez pentru ca nu castig nimic.

seight
13-09-2013, 04:10 PM
Eu ti-am dat kick pe inferno cand i-ai zis lui replayer "vezi ca ti dau astia ban" pentru ca aveam demo on si tu ii zici sa scoata "codul".
Daca stii ca firma e cum e ,de ce faci misto de el si te pui in gura cu el?
O cauti si tu...

mZq
13-09-2013, 04:32 PM
Cele ai rds ptr ce iti mai trebuie un unban poti sa intri direct ...

primeste ban pe steam degeaba da rr la modem:)

celeze
13-09-2013, 04:52 PM
Eu pana ieri nu am schimbat 2 cuvinte cu firma1 si brusc el vorbea si ma jignea ca si cum as fi fost cel mai vechi prieten al lui.Nu stiu cum e,nu ma intereseaza...nu am de gand sa intru sa isi bata cineva **** de mine ca e el mare owner.Intru sa ma joc,nu creez probleme as vrea ca nici problemele sa nu ma caute pentru ca normal ca voi raspunde la unele provocari.Cat despre kick-ul tau seight...si demoul tau,poti sa ii faci 1000 acelui jucator,gasesti nimic.Daca tu ai dat kick de ce to firma era cu gurita maricica?In fine...nu mai am ce sa spun,asa ca intreb...las steamid-ul sau nu are rost?

Rapid1923
13-09-2013, 05:06 PM
.Cat despre kick-ul tau seight...si demoul tau,poti sa ii faci 1000 acelui jucator,gasesti nimic.

Intelegeti odata pentru totdeauna (vorbesc la modul general aici). Nu dam 2 bani pe sfaturi de genul asta sau pareri asupra unor jucatori, adminul facedemo sau poze cand vrea si cui vrea. In fond cine esti tu sa ne zici ca ala n-are nimic? Tu vezi-ti de jocul tau si nu mai intra aiiurea in polemici. Din ce-ai descris in primul post ti-ai cam cautat-o.

Daniele, si tu il cunosti pe firma si toata lumea e de acord ca mai greseste din cand in cand, insa sa-ti spun ceva ce probabil stii sau nu. Daca nu era firma, luna asta serverul nu mai avea host si n-ar mai fi existat acest diferend.

celeze
13-09-2013, 11:24 PM
Daca a reprosa cuiva o greseala inseamna a cauta scandal...e ok...ai dreptate...dar nu e cazul aici...Tipul s-a enervat si sa arate ca e cocos...a luat-o pe limbaj dulcinel.In fond cine imi poate interzice sa imi dau o parere despre un anumit jucator?Atata timp cat respect regulile,am voie sa spun ce imi pofteste inima.In fine,nu mai are rost sa lungim aiurea subiectul asta,las steamid-ul aici,desi e si la cerere unban,cu o cerere mai veche. STEAM_0:1:27172447.Il scoateti, bine,nu...bafta in continuare