PDA

View Full Version : [Propunere] - Ordine si disciplina



Gotze19
08-09-2013, 10:33 AM
Propun ca la fiecare sectiune ( Photoshop ) , ( Harti ) .. ( Divertisment ) sa fie pus cate un moderator experimentat si sa se produca un model facut de el .. sa fie mai multa ordine sa nu stai sa cauti .. am cautat aseara o harta .. am gasit-o si linkul de download .. ( CUCU ) .. deci vreau sa se produca cate un model de postare la fiecare sectiune si un moderator pus sa ingrijeasca bine !..

-=MaX=-
08-09-2013, 10:32 PM
Nu la orice sectiune se poate face un model generalizat, daca crearea unui anumit tip de subiect devine greoaie, din comoditate omul nu o sa mai posteze, mai ales in conditiile in care nu are nici o obligatie sau interes. De-asta am decis ca la anumite categorii sa las totul la libera alegere! Unde am considerat necesar, am pus si modele.
Cat despre linkuri, intr-adevar ar trebui verificate si raportate cele expirate, dar pentru asta am nevoie de un Helper care sa-mi dea mie mesaj privat sa le sterg pentru ca dupa stergerea unui anumit numar de subiecte trebuie reconstruite anumite adrese ale forumului, iar daca sterge alticineva fara ca eu sa stiu pierd controlul si risc sa apara subiecte orfane.
Vad ca vrei sa te implici, pe Home la site o sa fie publicat curand un articol in care vei gasi tot ce e nevoie in comunitate. Va fi totul foarte explicit si cu siguranta vei gasi ceva ce sa-ti placa acolo ;) Fii pe faza in zilele ce urmeaza!