PDA

View Full Version : Cerere slot KaTa | Pro (W_^)



KaTaLyN
20-01-2011, 12:04 AM
Sall! CERERE SLOT KaTa | Pro (W_^)
NICK: KaTa | Pro (W_^) am mai jucat si cu KaTa sau KaTa Pro W dar acum numai cu primul NUME!!
VARSTA: 12 ani
ID DE STEAM: din pacate nu am dar daca este nevoie neaparat imi iau
ID DE MESSENGER: amx_kata
EXPERIENTA: am avut pe un server admin 1 an
TIMP JUCAT: am 50 ore jucate pe acest nick...
PERIOADA: dimineata pana la 12 si de la 7 pana la 11 seara in timpul scolii , iar in vacante aproape toata ziua
MOTIV: vreau sa pun la punct jucatorii care injura (dandu-le gag sau llama) iar daca mereu au acelasi comportament as da ban pentru 2-3minute sa se invete minte
REDIRECTE: Da , 1000.

killer
20-01-2011, 02:40 PM
ghini Pro

radu99a
20-01-2011, 03:30 PM
:pro:

cosmin98
20-01-2011, 03:55 PM
in primul rand daca esti slot nu poti folosi de cat comanda amx_who. dar eu iti dau :pro:

AnGeL | Pro (W_^)
20-01-2011, 05:22 PM
:pro: baga mare cu redirectele ;)

WarGods | AbySs
20-01-2011, 06:29 PM
Doar 50 de ore jucate,steam nu, redirecte tinute doar 6 ore si voi ii dati toti pro? Eu unul nu mai am cuvinte. Pot sa spun cu mana pe inima ca sunteti inconstienti. Daca voi nu puteti fi impartiali si corecti la un simplu vot ce mai pot spune despre voi ? Ca va faceti treaba bine si corect? Topicul asta spune multe dupa parerea mea.

CONTRA

VaSy
20-01-2011, 07:41 PM
de tias da contra mar bate astia:))) da nici pro ca mai ai de muncit:D...mai fa ceva redirecrte sau ore si ai pro

KuZcO
20-01-2011, 08:07 PM
Ce a spus paper se considera si spusele mele ....CONTRA Pana indeplinesti cele 3

1. Redirecte mai multe
2.Ore un pik mai multe
3.Daca ti-ai lua si steam ar fi super bine! Deci deocamdata CONTRA

luys
20-01-2011, 08:35 PM
ai ore putine Contra

-=MaX=-
21-01-2011, 10:40 AM
Paper Wings citeste modelul de cerere... slotul se da pe redirecte netinand cont de ore, oricine poate primii slot daca baga redirecte, de ore se tine cont la acordarea adminelor... anuntul e Sticky la discutii generale...

Kata daca te vad la evidenta o sa iti fac slotul ;)

PS: Kuzco si luys cititi si voi regulile! daca unul zice ceva voi va luati inconstienti dupa el, sprit de turma nimic mai mult... voi chiar nu puteti fii siguri pe voi si sa spuneti ce ganditi voi nu ce zice altul???

WarGods | AbySs
21-01-2011, 01:12 PM
Am citit modelul si inteleg ce vrei sa spui prin asta dar treaba sta cam asa.A tinut redirecte 6 ore nu a mai tinut 2 zile doar pentru a mai tine inca 2 ore si dupa tup cererea. Nu spun ca nu merita slot, daca il vad si eu ca deschide redirectele alea in fiecare zi macar 2-3 ore are pro de la mine. Sti prea bine Max cati dintre sloturi si admini nu au mai mult de 1 zi in total la redicte desi ei sunt prezenti in fiecare zi pe server. Amandoi stim cata munca bagi in serverul asta si nu pot sa stau si sa privesc cum altii vor totul asa moca. Oricum este decizia ta dar imi pare rau, eu nu pot da pro cand vad ca da drumu la redirecte doar cand isi aduce aminte.

P.S. Cat despre tot ce am spus mai sus in legatura cu steam-u si ore, incercam sa inlatur tot ce nu indeplineste pentru slot.

killer
21-01-2011, 02:10 PM
Nu mai da Pro sau Contra la altii daca nu ai slot sau admin....

KaTaLyN
22-01-2011, 12:07 PM
Deci multumesc pentru pro chiar si pt contra acum stiu la ce sa mai lucrez. Dar eu atunci cand la redirecte dau START 500 mi se blocheaza pcu si nu pot sa le tin , dar o sa mai incerc...

-=MaX=-
22-01-2011, 07:41 PM
aici are dreptate paper la faza ca tineti doar o data apoi gata, o sa fiu mai atent la detaliile astea
daca nu apari mai des la evidenta slabe sanse sa primesti...

KaTaLyN
22-01-2011, 10:25 PM
da max stiu.... dar eu cand dau start ( de ex 500) mi se blocheaza pc k e dala praf cu 512 ram , plak video 256 prafffffffff si deaia nu tin mereu redirecte ...
sper k intelegi....
cateodata nu se blocheaza si atunci cand prind momentu sa nu se blocheze pacc START 1000 si deaia am doar vreo 12 h redirecte .... sper sa intelegeti