PDA

View Full Version : Reclamatie Fane



GAbY
07-09-2013, 09:22 PM
Nume : VzG
Adminul reclamat : Exe fane
Motiv : Pur si simplu m am saturat sa fiu luat de ras , ce drq aveti ma cu mine numai kickuri imi dati slayuri , etc? Vine nebunu asta de 2 minute, Incepe el sa faca legea, sa faca pe seful,ca asa se comporta de cand are premium , eu eram pe mess cu mzq incercam sa i fac sa aiba 100 fps,cand intru ma trezesc cu kick , de la Fane sticlaru sau cum il cheama pe asta
Cu toate AStea XELOOOOOOOOOOOOOOO NUU TE MAI FACE CA NU TE UITI LA POSTU ASTA SI DA MI ODATA REMOVE CA NU MAI VREAU ADMIN ! SI PUNCT>>CAND NU OI MAI FII LUAT DE RAS , DE TOTI ADMINII CARE JOACA DE 4 LUNI PE SERVER ATUNCI POATE

Fane
07-09-2013, 09:35 PM
Eu stiam ca un admin trebuie sa fie un model pentru ceilalti.
In primu rand tu ai inteles totul gresit.Ai inceput sa te certi cu mine fara sa sti care e treaba.Ai intrebat cine ti-a dat kick,si ti-am spus ca eu.Doar atat ai vrut sa intelegi.Am intrat cu chiu cu vai..am jucat si doar am spus spec in/out!. am dat /admin am vazut ca esti helper,si te-am "strigat" de 2 ori sa vad daca raspunzi,iar dupa ti-am dat kick,erau 14-15 si tu erai spec iar daca eu am intrat greu si altii vroiau sa intre,sigur nu puteau! Dupa ce ti-am explicat cu frumosul,ai inceput sa mai si "tipi" si ma mir ca nu m-ai injurat.NU am facut nici o lege,si nu ma comport deosebit daca am premium,dar vad ca nici reclamatia ta nu a fost una decenta! :)

Teddy
07-09-2013, 09:36 PM
Vreo dovada, ceva?
Oricum, probabil ti-a dat kick din cauza ca erai afk:|

GAbY
07-09-2013, 10:17 PM
Vreo dovada, ceva?
Oricum, probabil ti-a dat kick din cauza ca erai afk:|

NU CRED CA MAi trebuie dovada , doar nu faceam asta degeaba ca as avea ceva cu el , sii nu am fost afk,va poate confirma mzq ca vbeam cu el pe mes , de cum sa si faca 100 fps! n a durat decat 5 minute cred. 2 pe westhood sii 3 pe ..hmm am uitat ce harta

mitraliera004
07-09-2013, 10:17 PM
Eram si eu de fata cand s-a intamplat "incidentul". VzG ai inteles total gresit intreaga chestiune. Fane ti-a dat kick crezand ca nu esti la pc si vazand ca serverul este plin s-o fi gandit sa faca si altor jucatori loc pentru a putea intra. Nu-l consider vinovat pe Fane, nu avea de unde sa stie ca tu esti pe mess si a actionat din instinct.
Prea duci lucrurile la extrem. Nu te-a luat nimeni in ras, Fane a incercat doar sa iti explice cum s-a intamplat toata treaba insa parea ca nu vroiai sa-l asculti. Crede-ma nu am nimic cu tine si nu-i iau nici apararea lui Fane, insa incerca sa fi mai calm data viitoare si nu te mai aprinde de la orice prostie.

Brand
07-09-2013, 10:38 PM
Mitraliera are 100% Dreptate cu fiecare cuvant.

GAbY
07-09-2013, 11:13 PM
Mitraliera are 100% Dreptate cu fiecare cuvant.

Tu vorbeste ca sa nu adormi, parca se stie CLAR < NU SE FOLOSESC COMENZI INTRE ADMINI!

Fane
07-09-2013, 11:21 PM
Ti-am spus si eu,ti-a repetat si Mitra. Ti-am dat kick pentru a face loc,dar tu o ti tot pe a ta..

mitraliera004
07-09-2013, 11:38 PM
Tu vorbeste ca sa nu adormi, parca se stie CLAR < NU SE FOLOSESC COMENZI INTRE ADMINI!

Tu chiar nu intelegi deloc ce si cum s-a intamplat?

GAbY
08-09-2013, 12:01 AM
Ba nene chiar ma disperati mitraliero tu taci ca ai venit dupa sii ai inceput sa razi , tu de ce drq fane nu le ai dat si la restu? ti am zis si cand am reintrat la ceilalti dece n ai dat , si stai lin ca nu aveau admin,dar stai tu lin,se intoarce roata

Fane
08-09-2013, 12:21 AM
Care restu ca erai decat tu? :| ce nu vrei sa intelegi? faci mare tam-tam .

mitraliera004
08-09-2013, 09:50 AM
Spune-mi te rog, asa, sa nu raman prost, de unde sti tu cand am intrat eu pe server daca tu erai pe mess? Cand v-am vazut certandu-va nu am inceput sa rad, v-am spus sa va calmati si sa terminati cu circul pe server. Insa tu in loc sa dai dovada de obedienta pentru a nu isca o cearta de moment te infuriai si mai rau. Mai maturizeaza-te ca se vede ca dabea ti-ai facut buletinul si nu vrei sa intelegi deloc tot ceea ce s-a intamplat.

Teddy
08-09-2013, 07:04 PM
Ba, cu toate ca ma bag ca tanga-n cur din moment ce nu am fost pe server, nu ma rabda inima sa nu intervin. De unde atata ipocrizie nu stiu..
Mai VzG, nu mai suferi ma omule ca nu are nimeni nimic cu tine. Din moment ce tu erai pe mess insemana ca pe cs erai afk si de aceea ai luat kick, ce e asa greu de inteles? Intradevar, in regulament scrie sa nu se foloseasca comenzi intre admini, dar din moment ce tu nu erai pe cs ci erai pe mess, doar nu voiai sa stea lume dupa tine pana se termina runda, nu? Plus ca era server-ul plin si tu tineai un loc ocupat degeaba din moment ce nu jucai, intelegi tu asta sau vrei sa-ti desenez?

Brand
08-09-2013, 07:36 PM
Iti rupe dracu mana daca da retry sau dublu click din nou pe server , se poate intampla atatea lucruri trebuie sa fii atent in zilele noastre.

Sa nu folosesti comenziile pe admin gen : ban , slay , gag. Dar kick ma zau asa , intra inapoi ce e mare branza , te oftici ca pierzi orele, naspa.

AnOnIm
08-09-2013, 08:04 PM
Clarific eu !
1. Gaby /Vzg ce nume mai ai . Baiatule tu suferi grav si ai suferit si la mine ,ai grija ca nu-mi place.
Trecand peste asta care intra la alt topic.
2. NU SE FOLOSESTE COMANDA PE ADMIN .CLARO ?! EU FACEAM CIRC ! De maine arunc si eu cu kick-uri pe admini ,ca nah ne permitem?
3. Imi place ca va folositi adminele pentru lucruri de genul asta ,dar pe server nu sunteti in stare sa bagati o mapa la vot !

PENIBIL !

p.s: Gaby / VzG ...Nu te mai da atat in spectacol ,ca nu ai "greutatea" necesara de a suferi pe aici .
Teddy ,impusca-te !

Rapid1923
08-09-2013, 09:30 PM
Anonim, daca serverul e full se da kick si adminilor care s-au carat o partida de pescuit in fotoliu. Si eu am mai adormit pe sub birou si mi-am luat kick de la owneri pe buna dreptate. Deci fane a procedat corect.

murder 66
09-09-2013, 12:42 AM
Gaby ..din cate stiu ai si un comportament neadecvat ...ai primit si de la mn ban pt chestiile astea ;) . Nu te ia nimeni de prost fara un motiv!..

GAbY
09-09-2013, 10:41 AM
Clarific eu !
1. Gaby /Vzg ce nume mai ai . Baiatule tu suferi grav si ai suferit si la mine ,ai grija ca nu-mi place.
Trecand peste asta care intra la alt topic.
2. NU SE FOLOSESTE COMANDA PE ADMIN .CLARO ?! EU FACEAM CIRC ! De maine arunc si eu cu kick-uri pe admini ,ca nah ne permitem?
3. Imi place ca va folositi adminele pentru lucruri de genul asta ,dar pe server nu sunteti in stare sa bagati o mapa la vot !

PENIBIL !

p.s: Gaby / VzG ...Nu te mai da atat in spectacol ,ca nu ai "greutatea" necesara de a suferi pe aici .
Teddy ,impusca-te !

Si apropo murder,mai lasa suferintele ma iei cu "in starea in care sunt acum , iti dau ban " suferinte..sii ai 11 posturi pe forum , in locu tau nici nu mai comentam
STAI LINISTIT CA INAFARA DE TINE SII INCA CATIVA , maxim 10 , joc de mai mult timp , sii acei maxim 10 tii pot numara pe degete...deci ....

GAbY
09-09-2013, 10:43 AM
Anonim, daca serverul e full se da kick si adminilor care s-au carat o partida de pescuit in fotoliu. Si eu am mai adormit pe sub birou si mi-am luat kick de la owneri pe buna dreptate. Deci fane a procedat corect.

Asa Scuze de dublu- post Rapid ai mare dreptate , dar daca primeam de la alt admin cu grad mai mare,mai taceam,dar sa primesc de la unu care joaca de 2 luni pe server e prea de tot

bobby_maryan(kbytza)
09-09-2013, 12:12 PM
vzg.........pt ultima data iti atrag atentia!!!!!!.........nu stiu care a fost faza...si sincer nu ma inteteseaza........dar ai mare grija la limbajul folosit in topicuri la adresa adminilor!!!!.......si mai las-o moale cu chestii de gen;" xeloooo dai remove! ca : bla bla......" crde-ma ca nu impresionezi pe nimeni........eu te stiu un baiat linistit..dar din ce vad acum ma faci sa-mi schim parerea........iar pt un kick/slay/etc.....mi-se pare aberant sa faci reclamatie....lolooooooollllll........chiar ridicol!...dar in fine......PT CUM TE-AI COMPORTAT PANA ACUM PE SERV. SI K PLAYER SI K ADMIN...RESPECT!

AnOnIm
09-09-2013, 07:05 PM
Rapid,ma pot duce sa fumez o tigare si Fane striga la mine ,nu raspundeam ...imi luam kick nu ? Pai e frumos asa ?! Si eu m-am chinuit sa intru pe server 20 de minute ,ma baga pe zombi ...tare nu ? dar n-am dat kick la admini ;)- am dat shock :)). Cum m-am chinuit eu sa intru (si nu sunt singurul) ...putea si altu .
Nu stau sa ma cert pentru asta acum ,dar nu e frumos ce se intampla .


Apropo de ce a zis Vzg cu remove ...CREZI CA AFECTEAZA PE CINEVA ?! :))