PDA

View Full Version : UnBan Res-Q



Res-Q
05-09-2013, 10:54 PM
NUME: Res-Q
IP: 46.214.151.226
VARSTA: 23
ID DE STEAM: STEAM_0:1:21942869
DATA: 5.09.2013
ORA: 22:50
HARTA: de_ddust2
ADMIN: Ruby
MOTIV: poze neprezentate (nu a invatat sa dea aadaugare prieten pe !YM)
MARTORI: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

MENTIUNI: am iesit din joc ca sa ii tirmit pozele si m-a banat direct.

wLady-Maya
06-09-2013, 08:33 AM
Nu e permis sa iesi din joc si apoi sa dai add,tocmai pentru ca in momentul cand iesi nu e nicio garantie ca o sa reintrii si cu atat mai putin ca o sa dai add pe messenger.
Incarca ss pe un site de pe care pot fi downloadate,precum <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teddy
06-09-2013, 01:13 PM
De fapt nu scrie nicaieri ca nu are voie sa iasa de pe server, in regulament zice doar sa dea pozele. Daca a iesit de pe server astepti cateva minute pe mess si daca nu ti le-a dat are ban. Parerea mea, eu cel putin asa procedez, niciodata nu ma grabesc cu banul.
Poze curate, PRO unban.

ruby on rails
06-09-2013, 01:19 PM
Contra unban, este ilogic sa spui ca poate sa paraseasca serverul. Ai iesit de pe server fara sa nu dai niciun semn, atunci ban. Ti-am dat id-ul, si nu mi-ai dat add nici pana astazi, si nu te adaug eu pe tine la prieteni ( nici add nu trebuie sa dai , ajunge un buzz ) pt ca tu ai id-ul meu, nu eu pe al tau.

L.E : sunt cazuri in care poate pc-ul jucatorului nu sustine mess si cs in acelasi timp, insa in acel caz acel player poate sa spuna asta, nu sa nu raspunda cand este strigat si apoi sa dea quit.

Brand
06-09-2013, 01:32 PM
PRO Unban,poze curate.

FragNSTein
06-09-2013, 02:36 PM
Sunt ok pozele. Unban.

Rapid1923
06-09-2013, 04:08 PM
Contra unban, este ilogic sa spui ca poate sa paraseasca serverul. Ai iesit de pe server fara sa nu dai niciun semn, atunci ban. Ti-am dat id-ul, si nu mi-ai dat add nici pana astazi, si nu te adaug eu pe tine la prieteni ( nici add nu trebuie sa dai , ajunge un buzz ) pt ca tu ai id-ul meu, nu eu pe al tau.

L.E : sunt cazuri in care poate pc-ul jucatorului nu sustine mess si cs in acelasi timp, insa in acel caz acel player poate sa spuna asta, nu sa nu raspunda cand este strigat si apoi sa dea quit.

Daca a pus pozele de ce dai contra unban?

[696]`vLad
06-09-2013, 04:20 PM
Așa cum a zis Maya, īncearcă să īncarci pozele pe GirlShare (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

Pozele par curate dar nu pot să zic PRO-unban atāta timp cat sunt in alt format decāt BMP (adica formatul īn care sunt făcute SS). Cu atāt mai mult nu se pot verifica cu SS Checker (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) :) .
Nu am nici o garanție că pozele nu au fost editate :D . Mă mai joc īn PS și pot să zic: ” Se poate !! ” :)) .

Rapid1923
06-09-2013, 04:46 PM
Da, acum am vazut ca nu-s incarcate cu girlshare, dar totusi, ori am inceput sa innebunesc si eu ori tu ruby esti tot mai inflexibil.

ruby on rails
06-09-2013, 04:50 PM
Da, acum am vazut ca nu-s incarcate cu girlshare, dar totusi, ori am inceput sa innebunesc si eu ori tu ruby esti tot mai inflexibil.

Nu este vorba ca sunt inflexibil, dar cand ii dai omului id-ul si strigi dupa el nu 2 minute ci mai bine de 2 minute, nu mi se pare normal sa nu raspunda si sa zica ca iese din cs si da pozele. Plus ca nu am primit niciun add pe messanger, niciun mesaj absolut nimic. Cum poate sa spuna ca nu stiu sa dau add pe YM cand el nici macar nu m-a contactat in vreun fel. Deci cum sa fiu flexibil in acest caz cand nu mi-a dat nicio oportunitate de a spune ca este ok si nu are cod.


P.S : oricum mie unul nici nu mi se par ok pozele ( uitati-va la litere si spatiere si o sa intelegeti la ce ma refer. Poate nu observ eu bine, si daca e asa sa mi se explice si mie de ce " Poza facuta " are un spatiu in plus intre " f si a " fata de restul textelor. Mie unul asa mi se pare.

Rapid1923
06-09-2013, 06:17 PM
N-are nimic scrisul. Puteai sa-i spui foarte simplu ca nu primeste unban pana nu pune pozele cum trebuie. Tu te-ai axat doar pe ideea ca n-a dat pozele la timp. Tot ce-ai insirat aici n-are nici o legatura cu ideea topicului in sine, intelegi>

Res-Q
07-09-2013, 08:48 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

- Nu va certati ca banul oricum nu mai poate fi scos, trebuie sa ma duc din nou la providerul de internet sa imi schimb IP ca sa pot juca pe server la voi ! E al doilea ban care il iau la voi pt ca sunt cativa admini care nici steam nu detin si nu stiu sa verifice jucatorul daca joaca cu sunet, daca are STEAM. sau e cu prietenii la sala si se uila la altul in monitor!


Ruby: Folosesc Mac OS X si am inlocuit !YM cu iCHAT si pot trimite fisiere doar daca te am in lista de prieteni, altfel nu ma lasa sa fac transfer de DATE !

[696]`vLad
07-09-2013, 09:25 PM
Ce zici tu aici ?!
Pe ce te bazezi cānd spui că banul nu poate fii scos ? :))

Pozele-s curate , verificate cu SS Checker .. deci sunt nemodificate :->
Deci.. (fără deci :))) de la mine ... PRO-unban . ;)

Res-Q
07-09-2013, 10:29 PM
daca te uiti in lista de unban am mai avut o cerere pe alt IP. Adminii mi-au spus ca mi-au scos banul dar el tot a ramas. Am fost apoi si am reinoit contractul cu providerul de internet si mi s-a generat alt ip (de la cererea curenta) deci trebuie sa va verificati pluginurile de ban, sa reparati greseala din pluginuri !