PDA

View Full Version : Reclamatie Tenze



RuFFuS
05-09-2013, 12:48 AM
Nume: aLLsTaRs | RuFFuS
Numele reclamantului: WarGods | -=T3nz3=-
Motiv : Isi da slay cand este zombie !
Dovezi :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pff si astazi am mai avut una tot la fel,dar am uitat sa dau snapshot,iar dupa i-am spus ca ii fac reclamatie si a spus ca imi da contra.
De contra nu-mi pasa,dar macar sa nu abuzeze de adm...

Oana si Silvester au fost pe server si poate sa va spuna ce a facut astazi pe toxic_house,va rog fiti sinceri:)

C@mp3R
05-09-2013, 01:18 AM
Hm ma bag si eu pe aici:)) un pic cam banal pana la urma putea scrie kill in consola si tot aea era. si pana la urma a folosit pe el insusi nu pe alt cineva.( Si am de spus un lucru Uneori cand te transformi in zombi ramii blocat am patito si eu).

daniel_San
05-09-2013, 10:07 AM
Si eu cred ca era blocat sau iesit din mapa. Nu prea vad alt motiv sa-ti dai slay singur. Consumi banii degeba pe zspawn.
Dupa cum a spus si monster, putea sa scrie kill in consola, aceeasi chestie.
Fara logica reclamatia.

RuFFuS
05-09-2013, 11:32 AM
Poza aia e facuta cam acum 2 sapt...a fost prima oara..Atunci a fost grasu pe sv.
Iar astazi a facut dinou,m-am dus in consola dar nu am dat snapshot,dar a fost Oana si Silvester
Fratiilor ce sa ramana blocat? Si-a dat slay pt ca a fost zombie singur.Intodeauna seara cand este sv mai gol face asa.

grasuxxl
05-09-2013, 12:57 PM
da am fost si eu pe sv at si isi mai da slay singur ca sa nu il omoare

WarGods | RbN
05-09-2013, 01:12 PM
De multe ori isi da slay cand e ultimul zm,dar nu cred ca de aia isi da ca nu vrea sa-l omoare cienva cu arma sau cu laser :P un slay un dead in top,oricum tot acolo ajunge..

RuFFuS
05-09-2013, 01:16 PM
Da frate dar cand suntem putini si el e primu zombie isi da slay ca sa scape sau ce?:-?? Nu este cinstit oricum,abuzeaza !

RedLine
05-09-2013, 01:36 PM
n-ar cam trebui sa ma bag in zona ZM ... dar sunt 50 - 50 .... dau un ex. daca 3 adm sunt zombie si isi dau toti slay poate tie ca si ”vanat” nu iti convine .
Parerea mea . nu sunt nici PRO nici CONTRA :)

daniel_San
05-09-2013, 01:57 PM
Eu tot nu inteleg de ce ti-ai da slay... Ce mi-e ca mori intr-un laser, ce mi-e ca mori de slay. Tot aia pentru tine...
E adevarat, e frustranta chestia asta si nu e foarte corect sa folosesti comanda. Daca vrei sa te omori, folosesti "kill". Chiar daca iei slay de la server runda urmatoare.
Consider ca e o tactica puerila pentru ca ceilalti sa nu faca rank pe seama ta. Minte de copil...
Adevarat, se numeste ca face abuz de comanda aia. Dar nu stiu cat de grav e atata timp cat se poate omora prin alte mijloace.

WarGods | Deea
05-09-2013, 02:02 PM
Ai dreptate daniel tot aia e daca mori in laser sau daca mori de altcineva tot aia e.Hmm am sa vb cu el pe mess cand merge:D.

WarGods | AbySs
05-09-2013, 02:17 PM
Nu stiu cat de mult a tinut reclamatia asta de corectitudinea problemei, nu prea vad de ce te-ai ambala asa ca si-a dat slay dupa cum a spus si daniel, daca isi dadea kill mai faceai reclamatia? Si poate a vrut sa se puna spectator de s-a omorat. Sau aveai supergun si asta te-a enervat? Oricum, am discutat si cu el si am sa te rog si pe tine sa faci reclamatie pentru ceva putin mai important.