PDA

View Full Version : Cerere Super Slot Dj`



SoCool
03-09-2013, 09:09 PM
GRADUL: Super Slot
NICK: Dj`
VARSTA: Fac 15 in octombrie
ID DE STEAM: nu am
STEAM ID: nu
ID MESSENGER: balu_gabriel98
EXPERIENTA: Am fost admin pe serverul unui prieten dar nu prea avea playeri si l`a inchis .
TIMP JUCAT: 51 de ore
PERIOADA: Pai de exemplu alaltaieri am stat pe cswargods 10 ore .. de obicei in fiecare zi intru sa ma joc (mai mult noaptea si dupa ce incepe scoala mai mult in weekend)
MOTIV: Doresc acest grad pentru a intra pe server cand este full si pentru a avea imunitatea , de asemenea doresc sa evoluez /avansez cat mai repede pentru ca sa stau noaptea pe server deoarece noaptea nu e nimeni .. 5-6 jucatori se joaca singuri si se injura intre ei .
CUNOSTIINTE: (amxmod) cunosc comenzile esentiale .. pe parcurs o sa invat mai multe.
PROMOVARE: Pot ajuta serverul cu reclame ..Status fb , y!m , pot sa postez serverul pe blogspotu-l fratelui meu , pot sa atasez bannere pe blogspot , dau mass-uri etc.
CULOAREA URSULUUI: Portocaliu

mZq
03-09-2013, 09:18 PM
:pro: , Chiar daca n-ai inceput cu slot . ai orele necesare :)

ruby on rails
03-09-2013, 09:31 PM
Contra super slot, pro slot ( start from bottom and reach the top ).

mitraliera004
03-09-2013, 10:28 PM
Chiar daca ai orele necesare pentru gradul cerut se incepe cu slot iar pe parcurs vei primi si superslot-ul. Pro pentru slot, de superslot vorbim mai tarziu.

NIETZSCHE
03-09-2013, 10:41 PM
:contra: pentru superslot , cum ti-am mai zis , incepi de la slot..la fel cum fac toti :D

XeLa
03-09-2013, 11:39 PM
:contra:


Se incepe cu slot , dupa super slot.Asa ca te rog frumos , revino cu o cerere de slot!
Momentan ai contra!