PDA

View Full Version : Cerere Unban capi



munteanu97
03-09-2013, 04:12 PM
NUME: TnT | Capi
IP: 93.120.21.218
VARSTA:16
ID DE STEAM: nu detin
DATA: -
ORA:-
HARTA-
ADMIN: -
MOTIV: Recunosc..Aveam wacu` in bara si am dat drumu la silent..pentru a juca pe alte servere..Pe wargods mereu am jucat cu wac on..cand nu imi mergea nu jucam..pe server..Va rog mult..sa primesc unban..si promit ca nu va mai deranjez cu nimic..am incercat sa joc pe alte servere..dar nu e la fel..Va rog ..
MARTORI:-
DOVEZI: -
MENTIUNI: Va rog sa-mi dati unban...joc de 4 ani pe server..si as dori sa continui...cristy mi`a lasat adminu` pe Respawn..el a inteles..voi de ce nu ati putea..sau de ce nu vreti?

pitiku
03-09-2013, 04:28 PM
Nu cristi ti-a lasat adminul pe re , ci eu ! Pentru ca asa mi-a spus . Taxa unban si poti juca linistit !

munteanu97
03-09-2013, 04:45 PM
Eu am vorbit cu cristy ,nu cu tine..pentru a pastra adminu`

_TeIubescK_
03-09-2013, 04:55 PM
Sincer un codat ramane codat nu o sa se lase de "sportu" asta niciodata atat timp cand te-ai obisnuit cu wall/silenturi/scripturi/ cam greu sa revi la normal si fiecare admin o sa fie cu O|O pe tn...

munteanu97
03-09-2013, 05:02 PM
Am inteles..dar eu m`am lasat..pentru ca deja nu mai stiam sa trag...si nu am jucat degeaba atata timp...Acum..orice admin care doreste sa-mi faca poze..demo`uri..sunt de acord...in orice privinta.. + o sa fiu cu wacu` on ,mereu

ruby on rails
03-09-2013, 05:31 PM
ai stiut riscurile la care te supui cand ti-ai pus codul, deci tot ce ai facut a fost in cunostiinta de cauza. plateste taxa de unban si poti reveni.

munteanu97
03-09-2013, 05:37 PM
Nu mi se pare corect!:)

Deedee
03-09-2013, 05:41 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> verifica aici si vezi daca ti se pare corect....

In acest caz poate ar trebui sa folosim toti cod-uri si gata... daca tot vreti ajutor si sa fie facut totul de altcineva fii si tu destept, inventeaza drq un robot/clona si trimitel la scoala, sa ii ajute pa parinti si asa mai departe, poate ala ajunge sa faca ceva de unu singur.
Nici macar un kkt de joc nu se mai joaca fara ajutor.

munteanu97
03-09-2013, 05:53 PM
Mai vazut pe server cu vrun cod...un admin sa spuna asta..sau un jucator..si plec..!* <b>You have to register to ba able to see this link</b> * , cu 3 euro iti iei ceva..nu bagi intr`un ***** de joc cum spui tu! + nu se mai tine cont..ca jucam fy_snow si av_place 3vs3 ..cand m`am apucat pe server..:) Unii stiu mai bine..cat am stat pe server ..Am avut si priteni buni ....mzq,white angel,tiger,redman..:) Dar vad ca nu se mai tine cont si de a 2 sansa..

mitraliera004
03-09-2013, 06:20 PM
Mai vazut pe server cu vrun cod...un admin sa spuna asta..sau un jucator..si plec..!* <b>You have to register to ba able to see this link</b> * , cu 3 euro iti iei ceva..nu bagi intr`un ***** de joc cum spui tu! + nu se mai tine cont..ca jucam fy_snow si av_place 3vs3 ..cand m`am apucat pe server..:) Unii stiu mai bine..cat am stat pe server ..Am avut si priteni buni ....mzq,white angel,tiger,redman..:) Dar vad ca nu se mai tine cont si de a 2 sansa..

Cand ai apelat la acel "program ajutator" nu te-ai gandit care ar putea fi posibilele urmari? Ai facut o greseala, acum repar-o. Chiar nu stiu ce va incanta atat de mult cand folositi acele porcarii, daca-mi dai voie sa le spun asa. Nu capatati nicio experienta folosindu-le ci doar o "placere" trecatoare. Plateste taxa unban si iti poti relua activitatea. Numai bine!

Teddy
03-09-2013, 07:15 PM
De unde sa stim noi ca nu ai intrat sau ai vrut sa intri chiar pe acest server cu aim? Asta cu "vream sa intru pe alt server" o baga toti. Pai atunci stai pe server-ul ala cu tot cu aim-ul tau si gata, WarGods nu are nevoie de astfel de jucatori.
:contra: unban.

mZq
04-09-2013, 11:13 AM
Daca platesti TaxA UNBAN !

munteanu97
04-09-2013, 11:14 AM
Bun! Am inteles decizia voastra,a fost un server frumos cu playeri foarte de treaba,cu playeri experimentati...sper ca am fost o companie placuta..dar,scuze,nu voi plati taxa unban.daca nu am primit a 2 sansa asta e! Multa bafta xela,mitra,dede,redman,mzq,tiger,firma1,teiubesk,g reen,blondooo,negrutzu etc..mult noroc cu serverul ..ii multumesc lu` mzq ca m-a ajutat cu toate problemele care le-am avut cu wac-ul si nu numai,lui tiger pentru ca a avut in credere in mine si mi-a oferit primul admin pe un server de cs!:) v-am pupat,multa bafta!

FragNSTein
04-09-2013, 12:30 PM
BAN, BAN, BAN, BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN,BAN, BAN, BAN.

Stii vorba aceea: Prostia se plateste. Achiti taxa esti iertat. Nu achiti..spor la coduri pe alte servere!

Rapid1923
04-09-2013, 04:08 PM
Taxa de unban e a doua sansa. Punct.