PDA

View Full Version : Cerere slot



Holden
02-09-2013, 07:10 PM
NICK: Holden
VARSTA:25
ID DE STEAM:-
STEAM ID:-
TIMP JUCAT: 50 ore
CULOAREA URSULUI: Portocalie

Teddy
02-09-2013, 07:50 PM
Fa o cerere intreaga daca tot faci, asta e bataie de joc.
:contra:

Kitty
02-09-2013, 07:52 PM
Fa o cerere intreaga daca tot faci, asta e bataie de joc.
:contra:

ce bataie de joc vezi tu ?

AnOnIm
02-09-2013, 08:00 PM
Teddy ....vorbesti aiurea !
PRO

mitraliera004
02-09-2013, 08:12 PM
E cam incompleta cererea ta. Uite aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) modelul intreg.

mZq
02-09-2013, 08:19 PM
Cerere incompleta! dar din partea mea ai pro

Teddy
02-09-2013, 08:22 PM
Va bateti joc de mine? Cum de eu sunt ala care vorbeste aiurea si nu cererea lui e aiurea?
Poate va e lene sa dati un ochi pe la model, las' ca vi-l pun eu aici:

GRADUL: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii)
NICK: numele cu care joci pe server (toate)
VARSTA: varsta reala, nu minciuni
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678)
ID MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail
EXPERIENTA: experienta in adminat
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend)
MOTIV: un motiv relevant pentru care doresti admin/slot/upgrade
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc)
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Redirecte (daca tineti si cate tineti), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc)
CULOAREA URSULUUI: Ce culoare are ursul

Kitty
02-09-2013, 08:37 PM
No bun, cererea este pentru slot, la slot NU ai acces la nicio comanda, doar ai nick rezervat pe server . La ce foloseste ID, cunostinte, experienta, motiv ? si promovare (pe aia o fac eu atat pentru mine cat si pentru el ) . Daca am gresit cu ceva, spune-mi .

ruby on rails
02-09-2013, 08:41 PM
Pro...pe deoparte are si Teddy dreptate, insa pt slot eu cred ca ajung aceste informatii.

GAbY
02-09-2013, 08:50 PM
Pro,teddy daca tu esti atat de exigent .......nu faci nimic , pentru slot vrei sa umple o pagina intreaga,,,? e destul de ok cererea,nu mai fii atat de "superior " mai lasa de la tine, cum si asa tu nu prea intrei pe server, mai bine ai da si tu pro-uri la playeri pentru a putea avea si ei accese,cine stie poate ei vor sta mai mult ca tine on

Teddy
02-09-2013, 08:54 PM
Si de ce am senzatia ca daca era unu' cam ca mine, adica un ******** care nu are cunostinte pe server si care nu vorbeste cu nimeni, nu ii mai lua nimeni aparararea si sareau toti in capu' lui ca de ce nu completeaza toata cererea? Dar na', e de ajuns sa cunosti un admin si deja o duci bine, tipic pentru Romania. Dar cine sunt eu sa comentez in fata voastra? Ar trebui sa fiu omorat cu pietre..
Sa fiti iubiti!

EDIT: Gaby/Vzg, cum vrei sa iti zic, de cand te-am facut in noaptea aia ******** tu ai ceva cu mine? Mai omule, atunci te-am facut ******** la nervi dar acum iti zic sincer, chiar esti ********. Nu, nu vreau sa umple o pagina intreaga ci vreau ca sa nu mai fie lenes si sa completeze toata cererea ca Max cand a facut modelul nu am vazut sa fi specificat undeva ca aia care doresc slot sa completeze decat juma' de cerere. Modelul e acelasi pentru toti, fie ei doritori de admin sau slot. Daca consideri ca prin o cerinta normala si justificabila ma cred superior atunci ai probleme grave. Cat despre activitatea mea, daca crezi ca nu intru asa des da-i un pm lui Xela, spune-i ca-s degeaba in randul adminilor si gata, ai rezolvat cazul Teddy but.

Probabil acum o sa imi sara si mai multa lume in cap spunandu-mi ca-s prost si n-am dreptate. Stiti cum se spune "cei inteligenti cedeaza primii". Trebuia sa ma lasati in durerea mea de om suferind si voi sa dati pro-uri, cu atatea pro-uri si un singur contra omu' lua slotul si nu se mai ajungea la asta. Asta e parerea mea, ca si-a batut joc completand doar juma' de model, ii mai luau maxim 5 minute sa completeze tot dar cand te doare-n cur, ei bine, chiar te doare.
Va astept argumentele, jignirile, tot ce se poate, eu le primesc pe toate dar nu le-nghit. Eu nu-s genul pupincuristu' care sa taca, daca am ceva de zis, zic. Momentan atat, va astept pe voi. Nu rata sansa, poti fi primul care se ia de Teddy but. E gratis!

Citind inca o data tot ce am scris imi dau seama ca par mult mai prost decat paream inainte, dar asta nu ma face sa nu dau click pe "posteaza raspuns".

pitiku
02-09-2013, 08:54 PM
:pro:
Ps : Teddy eu ti-am lasat si un privat .Sper ca ai inteles .

GAbY
02-09-2013, 08:58 PM
Si de ce am senzatia ca daca era unu' cam ca mine, adica un ******** care nu are cunostinte pe server si care nu vorbeste cu nimeni, nu ii mai lua nimeni aparararea si sareau toti in capu' lui ca de ce nu completeaza toata cererea? Dar na', e de ajuns sa cunosti un admin si deja o duci bine, tipic pentru Romania. Dar cine sunt eu sa comentez in fata voastra? Ar trebui sa fiu omorat cu pietre..
Sa fiti iubiti!
Dumnezeu cu tine fiule
Edit : Inceteaza sa te mai descrii , nu i frumos :)
Edit x2 : Se vede ca traiesti in alta era :))) omorat cu pietre? prea de tot :))))))) vorbe de oameni mari,da nu esti =)))))Get a life.z,z,z,z,z,z
NIGGA
EDIT: M ai disperat cu spunei lu xela spunei lu xela
ho ma nu te enerva ca dupaia musti din posturi de pe aici,relax is just a game ! so shut de **** up! brr z-z
Nu vreau sa te vad ca faci vreo criza pe aici ,ca n am baterie sa sunt la 112 ,deci te rog,dupa te iau vecini cu pietre ca faci zgomot

ReDX
02-09-2013, 09:02 PM
:pro:

Ingerash micutz
02-09-2013, 09:05 PM
Iar ati inceput cu certurile chiar si la o simpla cerere se slot asa ceva fratilor..Pro slot.

NIETZSCHE
02-09-2013, 09:07 PM
Pro slot....voi va certati de la orice lucru....

pitiku
02-09-2013, 09:13 PM
Teddy se crede peste toti ceilalti si daia ... acum isi face ,, admiratori " .

Ingerash micutz
02-09-2013, 09:15 PM
Teddy se crede peste toti ceilalti si daia ... acum isi face ,, admiratori " .

Nu se crede nimic el si-a spus parerea si atat.

GAbY
02-09-2013, 09:16 PM
Nu se crede nimic el si-a spus parerea si atat.
Daca isi spunea doar parerea mai bine tacea si gata,asta dupa ce si-a spus-o dar din cate se pare el,e peste noi ! Tedy nu toti avem imaginatia ta sa umplem atatea pagini ok? ia-ne mai usor! Plz

Kitty
02-09-2013, 09:19 PM
Propun TC, iar restul depinde de voi daca continuati sau nu. Imi cer scuze Teddy, daca din cauza mea s-a ajuns aici . Cat despre cerere, o sa joace si fara slot . O seara buna !

Teddy
02-09-2013, 09:30 PM
Pai nu in asta consta viata, sa te certi?. Glumesc. Intr-adevar, am exagerat, dar exagerarea nu inseamna ca nu am dreptate. Dar totusi am scris romane si le vor intelege doar cei care nu-i nevoie, cei pentru care am scris sunt in continuare in tara fagadunintei. Indiferent de ce/cate raspunsuri o sa mai primesc asta e ultima mea postare in acest topic ca vorba aia "n-ai cu cine". Asa ca profitati, injurati-ma ca nu o sa va mai raspund.

Gaby, exceptand engleza aia posomorata pe care ai folosit-o si glumele de cizmar (nu m-am exprimat bine ca daca excludem toate astea nu avem ce sa mai luam in considerare, ca asa e toata postarea) ai dreptate. Cat despre partea cu "spunei lui Xela" mna', el e bo$$u', cand ai o problema i te adresezi lui. E ca la politie, de unde sa stie ofiteru' ca ti s-a furat tie bicicleta daca tu nu reclami disparitia ei. Desigur ca mai intai trebuie sa incerci sa discuti cu problemantu' (nu stiu daca exista cuvantul asta, ma refer la ala care face probleme, in cazul de fata: eu) si sa rezolvati lucrurile dar daca eu am un IQ negativ du-te direct la Inalta Curte si nu-ti mai bate capu' cu mine. Mi-e sila sa vad reprosuri din astea aruncate-n sila..

Pitiku, nu mai fa tu pe folosofu' in mesaje private si inceteaza si cu amenintarile ca nu rezolvi nimic. Eu nu tac cand consider ca am dreptate. Daca postam toate nebuniile mele la sectiunea Respawn pe care o administrezi mai ziceam dar asa nu vad ce te bagi. Lasa-l pe Xela sau pe Max sa-mi zica ca am gresit, de fapt nici nu e nevoie ca imi dau seama singur. Un om inteligent nu reactiona asa cum am facut eu, dar asa e viata, nu toti suntem destepti.

Cam atat, as mai zice multe dar le zic degeaba ca oricum in urma la toata nebunia asta eu am picat cel mai prost.

Sa fiti iubiti fratii mei albi!

Edit: Mai am doar ceva de adaugat:

Iti multumesc Ingerash, ai perfecta dreptate.

Kitty, nu ai de ce sa iti ceri scuze, nu din cauza ta s-a ajuns aici ci din vina mea. Eu te apreciez pe tine..

Cat despre Gaby si Pitiku, ma voi ati luat-o prea personal. Eu nu am nimic cu nimeni, dar nu suport ipocrizia de care dati dovada. Eu nu ma cred superior voua, nu ma cred superior nimanui. Probabil s-a inteles gresit din cauza ca nu stiu sa imi prezint opinia asa cum trebuie. Desi nu am de ce, ca nu consider sa va fi gresit cu ceva, eu imi cer scuze amandurora si tututor de pe aceasta comunitatea frumoasa numita WarGods. Deja am patat prea mult forumul prin prostia mea, eu am mai luat ban o data pe forum doar pentru ca nu m-am putut abtine si am spus ce gandesc. Daca se va repeta istoria, asta e, eu nu regret nimic. Mie-mi pare bine de clipele frumoase petrecute aici.

Hai ca am dat-o-n melancolie si deja ma depaseste situatia. O seara faina!

GAbY
02-09-2013, 09:33 PM
Pa PA Fratele meu , mai "bronzat "=))) la bec nu altundeva

pitiku
02-09-2013, 09:59 PM
Sa incheiem noi gaby ar fi cel mai bun lucru , pentru ca dintr-o cerere s-a ajuns la chat :| . O seara minunata !

[696]`vLad
02-09-2013, 11:08 PM
:pro:

Brand
02-09-2013, 11:20 PM
Nu se crede nimic el si-a spus parerea si atat.

Asa este.
Pitiku si Gaby , se vede ca debea v-ati facut buletinele , mai ales Gaby ale carui posturi imi e si rusine sa le citesc la cata rautate si "engleza" sunt in ele iar Pitikule tu intotdeauna vorbesti ca sa acumulezi posturi si sa fii mot.
PRO la cerere.

seight
03-09-2013, 12:19 AM
pro.
piticule inafara de posturi de-a-n p**ea mai stii altceva? de ce te ai bagat in seama aiurea ca de obicei daca vezi ca se cearta teddy cu vzg.
Si tu vzg daca vezi ca omu iti zice pa nu mai pune paie pe foc..
Deja o dati in balarii ...

mZq
03-09-2013, 12:47 AM
=)))))))))))))))))))))))))))))) cum sa faci atata scandal=))) pitikule,vzg aveti ceva sa-i spuneti la teddy faceti-o in pm si mai vedetiva si voi lungul nasului oricine isi poate da parerea:) scuzati off-topicul:)

NIETZSCHE
03-09-2013, 01:58 PM
Voi de la o simpla cerere de slot , ati ajuns la asemenea chestii? :| Teddy si-a spus parerea atat , iar voi 2 (pitiku si gaby ) nu trebuia sa ii sariti omului in cap si sa-l luati la misto pentru ceea ce a scris.

EDIT1 : Pentru un amarat de slot , care este numai cu numele ,ca nu te ajuta la nimic doar..v-ati lungit 3 pagini..pline de balarii .

Deedee
03-09-2013, 02:01 PM
Pro! Comportament preponderent decent si are suficiente ore.

XeLa
04-09-2013, 10:48 PM
Va rog frumos sa va rezumati la topic si nu la alte chestii puerile!Sa nu mai va prind ca degenerati discutii aiurea intr`un topic de cerere slot.
Slot acordat !