PDA

View Full Version : propunere de arme



ionutzz28
31-08-2013, 12:16 AM
Salut!Am venit acum cu o propunere de arme,EX:
-as vrea sa se adauge arbaleta iar daca apesi fara luneta sa dea cu rachete. ;)
-m4a1 sa fie modificat adica sa fie tot numai de sange si mainile la player la fel. :D
-mini gun sa fie modificat ca in fata sa aibe tevi rotative B-)

daniel_San
31-08-2013, 10:45 AM
1: Daca tu ai pluginul sa nu mai stam sa-l facem e ok.
2: Da-ne modelul.
3: Da-ne modelul.

Cu specificatia ca propunerea 1 nu as implementa-o pentru ca deja e serverul foarte incarcat si a inceput sa dea rateuri.

WarGods | AbySs
31-08-2013, 12:33 PM
Deja am avut destul de multe plangeri ca se vrea scos supergun-ul, daca mai adaugam si alte arme unde se mai ajunge? Plus ca arbaleta despre care spui tu(este cea din half life) ar implica si multe alte lucruri, trage cu explozibil deci poti trage "dupa colt" plus ca daca se apuca sa traga mai multi odata se va incarca sv si mai mult, etc etc etc.

Eu unul nu sunt de acord cu adaugarea nici unei arme noi, adaugarea de noi skinuri nu mi se pare o idee rea :D.

Tiger
31-08-2013, 01:12 PM
1.
* <b>You have to register to ba able to see this link</b> + putine modificari la functii
* <b>You have to register to ba able to see this link</b> + modificari de skin si la functii

2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> - arata destul de bine
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b> - modelul care este pus pe ZP ca machine gun pentru survivor

Am un pack de arme full hi-tech , initial am vrut sa inlocuiesc, pe furien, armele clasice cu aceste modele , problema este ca nimeni nu sta la download >100mb :))

Cat despre primul punct, sunt de acord cu daniel + ca deja prea mult se transforma serverul in ZP...si asa cu toate schimbarile s-a cam pierdut din bio....

daniel_San
31-08-2013, 02:05 PM
Corect. Propuneri respinse.

-=MaX=-
03-09-2013, 01:44 PM
Armele raman asa cum sunt. Am niste arme pregatite pentru server, mai exact modele pentru armele existente. Dar voi baga arme noi doar in momentul in care am timp sa fac niste calcule la numarul de entitati si celelalte detalii ce implica adaugarea de modele noi.

PS: legat de transformarea in ZP si pierderea din bio, e o impresie eronata! Serverul niciodata nu a tins si nu va tinde spre ZP si nici nu s-a pierdut esenta biohazardului, tot ce am facut a fost sa intind putin limitele impuse de un server standard de biohazard pentru obtinerea serverului care este astazi! Cat despre ZP, intentionez sa fac si un server de acest fel daca o sa mai dispun de timpul necesar