PDA

View Full Version : Cerere Slot Jony



Jhonny
30-08-2013, 11:37 AM
GRADUL: Slot
NICK: Jony
VARSTA: 21
ID DE STEAM: nu
STEAM ID: -----
ID MESSENGER: matei92_ip@yahoo.com
EXPERIENTA: 3 ani
TIMP JUCAT: app 1 sapt
PERIOADA: depinde cum lucrez --- dimineatza sau dupa masa
MOTIV: sa nu intre nimeni cu numele meu
CUNOSTIINTE: nu am cunostinte
PROMOVARE: Bani,promovare pe site, facebook ,mess. .....
CULOAREA URSULUUI: Cacaniu:D:))

BluE X
30-08-2013, 11:54 AM
Culoare Ursului Jony nu e cacanie :))

pitiku
30-08-2013, 01:41 PM
:contra: . Atitidinea te strica .

Fane
30-08-2013, 05:08 PM
Contra. nu ai citit regulamentul si vorbesti fara rost. a zis bine pitiku

Sunn:X
30-08-2013, 06:01 PM
Contra,motivele mai sus

_TeIubescK_
30-08-2013, 06:50 PM
Incearca sa te abti de la comuri aiurea si momenta contra mai joaca 1 sap fi cuminte si restu "IE" cancan:D

costica34
30-08-2013, 07:49 PM
:contra:

Teddy
30-08-2013, 09:33 PM
Numele specificat nici nu apare pe Gametracker si nici nu imi aduc aminte sa te fi vazut pe server.
:contra:

Jhonny
31-08-2013, 10:29 AM
Va multumesc, 1. Nu ma prea vedeti pt ca eu lucrez de la ora 19-7 dim , si joc doar dimineatza pana la ora 12-1 , 2. Piticule nu ai vocabular vulgar dar instigi lumea la cearta, si cand cineva iti spune adevaru ameninti cu gag ...... chesti de genu ....,fane iti dau dreptate ieri am fost beat, nu am injurat pur si simplu am vb mult ....si degeaba , oricum va multumesc pentru decizii ,poate alta data
Puteti da T/C.

[696]`vLad
31-08-2013, 11:39 AM
Hamm.. fi atent aici ..
M-am uitat pe GAMETRACKER (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) și īntr-adevăr nu apari.
Ceea ce vreau să zic este că exista o diferenta intre Jony , JONY, Johny...etc..
Eu te-am văzut pe server chiar ți-am făcut chiar și SS dar nu mai știu exact cu care dintre cele 3 nickuri de mai sus .

(sper că tu ești acel Jony)

Dacă īntr-adevăr vrei SLOT , citește regulamentul aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) , vei găsi și culoarea ursului :)) , ai grijă la comportament (am văzut că īți place să faci ”glume” pe seama playerilor , iar daca cineva se ia de tine.. cu atāt mai mult nu īncetezi :-w ) , păstrează-ți un nick , fă-ți numărul de ore (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) pentru gradul dorit. Poți verifica pe server cate ore ai jucate prin ”/orejucate” dar și aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .
...și nu īn ultimul rānd , folosește WAC (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)-ul .

Sper că am fost de folos deși ai :contra: de la mine de data asta , dacă o să existe o data viitoare sper că ști ce ai de făcut.

mZq
31-08-2013, 12:27 PM
Eu l-am vazut pe sv cum a zis el intra dim:) , poate nu vorbim de acelas jony dar mie nu mi se pare ca are o atitudine urata eu sunt :pro: oricum nu cred ca conteaza pro-ul meu prea mult

[696]`vLad
31-08-2013, 12:31 PM
Contează.... conteaza ca ti-ai spus punctul de vedere..
/si poate ai dreptate ...poate nu vorbim de același jony

Jhonny
31-08-2013, 07:58 PM
Da intradevar aveti dreptate dar de ce pe joc numele meu e Jony si pe gametracker imi apare JONY?? asta nu pricep? ce se intampla ultima oara aveam 22 de ore si vreo 20 min si pe gametracker apar cu JONY si 22 si ceva?? dece in joc imi apare Jony si pe gametracker JONY???
oricum nu va faceti probleme o sa fiu mai calm si o sa tac de acuma in colo slotul il vroiam pentru ca sa nu intre nimeni pe nick-ul meu de oarece sunt alti care isi bat joc de rank-ul playerilor..


<b>You have to register to ba able to see this link</b> uitati si dovada a orelor care le am si ca joc pe numele Jony

XeLa
03-09-2013, 11:41 AM
Slot acordat !