PDA

View Full Version : Deathly Hallow ban permanent!



FragNSTein
16-01-2011, 09:08 AM
Deathly Hallow nu mai are ce cauta pe server. Daca il vedeti pe server, ban permanent.
L-am banat in urma cu ceva timp pentru wall clar si ieri cand l-am intrebat ce cauta pe server mi-a zis ca i-a fost scos banul de catre Alien (este in clasa cu el). Mi-a explicat ca atunci cand l-am banat cica facuse un pariu cu Alien ca poate juca 10 min cu wall fara sa ia ban. Ghinion..a fost prins a luat ban.
Alien, dupa parerea mea ar trebui sa ramai fara admin pentru asta.
Din pariul vostru ce sa inteleg: ca ne credeti prosti (pe noi adminii) sau ca ati vrut sa incercati daca merge sa jucati cu wall? Daca mergea atunci 10 min poate mai incerca alte 30 min si poate inca o zi sau o luna.
Oricum..sper ca s-a inteles ce am vrut sa spun. Pariu, nepariu, banul ramane permanent!

AlieN
16-01-2011, 10:40 AM
omule ai sa-ti spun ceva:
1.nu sunt in clasa cu el:)))e mai mic ca mn
2.e doar din sat de la mn
3.nu am facut nici un pariu cu el, pe mn putin ma intereseaza cum joaca el, i-am spus sa nu joace cu coduri
4.vezi k are ip dinamic;)

Frag daca ma crezi bine daca nu tot bine, dar defapt vreau sa ma crezi:)k nu am nici o treaba cu el;)
Am tras prea mult sa ajung un admin de grad mic si acum sa mi-se scoata pt o minciuna. O sa vb cu el>:)

Aaaa si stii ce ma deranjeaza cel mai rau faptul k joc de ceva timp pe srv, sunt si admin, si u te iei dupa el...

Caddy
16-01-2011, 11:37 AM
In sfarsit !
De cate ori l-am suspectat da cand ma bagam spec , nu prindeam mai nimic .
Cat despre pariu e foarte probabil sa minta :-?
Buna treaba Boo :)

P.S. Imi place av tau alien , Miami iNk 8->

Sky
16-01-2011, 01:28 PM
Deathly Hallow nu mai are ce cauta pe server. Daca il vedeti pe server, ban permanent.
L-am banat in urma cu ceva timp pentru wall clar si ieri cand l-am intrebat ce cauta pe server mi-a zis ca i-a fost scos banul de catre Alien (este in clasa cu el). Mi-a explicat ca atunci cand l-am banat cica facuse un pariu cu Alien ca poate juca 10 min cu wall fara sa ia ban. Ghinion..a fost prins a luat ban.
Alien, dupa parerea mea ar trebui sa ramai fara admin pentru asta.
Din pariul vostru ce sa inteleg: ca ne credeti prosti (pe noi adminii) sau ca ati vrut sa incercati daca merge sa jucati cu wall? Daca mergea atunci 10 min poate mai incerca alte 30 min si poate inca o zi sau o luna.
Oricum..sper ca s-a inteles ce am vrut sa spun. Pariu, nepariu, banul ramane permanent!


Imi aduci aminte de mine in vremurile mele bune :) ma asta micu' adica BooRaton cu awp, nu cred ca ar trebui sa ramana omu' fara admin din cauza la o mica prostie tinand cont de faptul ca toti avem "scaparile" noastre, cu ce te-ar avantaja pe tine daca lui i s-ar scoate adminul?Sincer acum...

AlieN
16-01-2011, 02:27 PM
Imi aduci aminte de mine in vremurile mele bune :) ma asta micu' adica BooRaton cu awp, nu cred ca ar trebui sa ramana omu' fara admin din cauza la o mica prostie tinand cont de faptul ca toti avem "scaparile" noastre, cu ce te-ar avantaja pe tine daca lui i s-ar scoate adminul?Sincer acum...

El stie mai bine Sky:), eu v-am spus ce am avut de zis, daca ma credeti bine daca nu asta e:).
Am vb cu Hallow si mi-a spus ca dupa ce l-ai prins cu wall prima data, el a mai intrat cu alt nume, dar dupa 2-3 saptamani a intrat iara cu Hollow si tu l-ai intrebat ca cn ti-a scos banul, iar el a spus ca AlieN pt ca credea ca nu o sa-i faci nimic pt ca ne cunoastem si nu mai stiu ce. De pariu nu stiu ce i-a venit:))(vremuri grele cer masuri disperate:|), si nu sunt in clasa cu el, e de abia a 9 si invata si la Ploiesti, pe cand eu sunt la Valeni a 11-a, deci el intra doar in weekend. Acum decid adminii si ownerii:)
Bft tututor:)


In sfarsit !
De cate ori l-am suspectat da cand ma bagam spec , nu prindeam mai nimic .
Cat despre pariu e foarte probabil sa minta :-?
Buna treaba Boo :)

P.S. Imi place av tau alien , Miami iNk 8->

Kat Von d;), ma uitam mereu pe Discovery la ei:D

Caddy
16-01-2011, 03:47 PM
Alien da-mi si mie id tau :)
Poate ne vedem prin oras la o bere .

-=MaX=-
16-01-2011, 05:10 PM
Odata banul i-a fost scos probabil de mine, cand am facut ceva modificari la server prin care s-au sters si banurile...
Adminul nu i se va lua la Alien, dar cand il vedeti pe individu' asta dati cu ban2 dupa el... va asigur ca nu va mai intra nici cu IP-ul lui dinamic...
De restul... biscuiti :))

FragNSTein
16-01-2011, 05:12 PM
Imi cer scuze Alien daca a mintit ala. Doar ca a mai zis cineva de pe server ca tu i-ai scos banul.
Scuze. Ala nu mai intra oricum.

-=MaX=-
16-01-2011, 05:16 PM
Oricum atentie mare la "conspiratii" de genul, "i-am scos banul ca e tovars cu mine" sau alte motive... de-a lungul timpului am incercat sa elimin orice nota de nepotism de pe server, asa ca nu se vor face exceptii...

AlieN
16-01-2011, 05:23 PM
nu mi-a zis sa ii scot banul, si oricum are ip dinamic. Eu nu am nimic impotriva sa ii dati ban:)

P.S:Nu trebuie sa iti ceri scuze Frag, e normal, probabil si eu as fi reactionat la fel;)
deci prieteni:);)

Sky
17-01-2011, 07:09 AM
Nu poti fi prieten cu BooRaton Pervers ca asta cu o mana da noroc si cu cealalta te injecteaza cu cianura :)) E prea pervers asta micu' ca sa faci prietenie cu el :)

AlieN
17-01-2011, 09:23 PM
Nu poti fi prieten cu BooRaton Pervers ca asta cu o mana da noroc si cu cealalta te injecteaza cu cianura :)) E prea pervers asta micu' ca sa faci prietenie cu el :)

UPS:D, nu stiam>:), dar asta e;;)speranta moare ultima:))(ce filozof mai sunt>:))

MaDDoX
18-01-2011, 04:14 AM
eu zic sa le dati ban si lu hallow si lu boo si lu alien, cine's astia ? nu-i cunosc :D

AlieN
18-01-2011, 10:52 AM
eu zic sa le dati ban si lu hallow si lu boo si lu alien, cine's astia ? nu-i cunosc :D

oare cine o fi:)))), de abia scapati de noi:D