PDA

View Full Version : Cerere Helper TheKiller



TheKiller.
19-08-2013, 02:46 PM
GRADUL: Helper
NICK: TheKiller
VARSTA: 23
ID DE STEAM: djxs06 - original
STEAM ID: STEAM_0:0:62225903
ID MESSENGER: deejay_xs06 - yahoo || contact@djxs.ro - e-mail || xs.deejay - skype
EXPERIENTA: da
TIMP JUCAT: peste 60
PERIOADA: ziua, seara, noaptea (mai putin weekend-urile)
MOTIV: Sa mentin liniste si pace pe server.
CUNOSTIINTE: amxmodx, photoshop
PROMOVARE: Donatie, iar momentan lucrez la un banner pentru al pune pe site-ul meu personal
CULOAREA URSULUUI: Portocalie

pitiku
19-08-2013, 03:31 PM
:pro:

c0d
19-08-2013, 04:17 PM
Daca publici cateva poze prin care faci reclama la server, Ai ''PRO'' de la mine.

TheKiller.
19-08-2013, 11:38 PM
Daca publici cateva poze prin care faci reclama la server, Ai ''PRO'' de la mine.

1. Crezi ca daca iti postez tie poze cu reclama facuta e si adevarat? Daca ai fi atent la discutiile de pe forum ai fi stiu ce am mai spus. O poza cum ca fac reclama pe facebook, forumuri s.s.m.d. e usor de facut, falsificat.
2. Ai abia slot. Deci mai asteapta pana sa imi ceri socoteala.
3. Am spus clar ca lucrez la un banner pentru site-ul meu personal si care se poate verifica oricand ca nu e doar de ochii lumii. Asa pe facebook sau alte forumuri postarile se pot sterge in secunda 2 dupa ce ai facut ss-ul cum ca ai facut reclama sau l-ai dat da vezi doar tu.
4. Am observat ca ai si tu o cerere pentru super slot si ca ai trecut la cunostinte ca ai invatat ceva grafica, ar fi trebuit sa stii ca asa ceva se poate face foarte usor, mai exact sa modifici un ss cum ca faci reclama.
5. Nu te mai baga sa faci postari pe forum.
6. Nu imi purta pica ca nu ti-am spus nimic cu rautate ci sa iti deschizi ochii. A face reclama nu inseamna doar sa postezi pe facebook sau pe nu stiu ce forum adresa forumului/serverului. Ci sa indrumi jucatori spre server si nu doar sa intre pentru 3 4 minute cat sa te lauzi ca tu lai adus si dupa sa uite de acest server.
7. + ca, chiar daca in model spune doar de promovare, gen reclama si donatie, poti face mult mai multe decat atat.
8. Esti inca mic, presupun ca inca esti la generala, inca nu ai cunostinte de management si promovare.





Pro dar sa ai un comportament mai adecvat in leg cu playeri care tin lanterna aprinsa si stii tu la ce ma refer

sper ca pe noul macbook sa nu mai am probleme din cauza lor... maine facem proba :))
daca nu facem in asa fel incat sa nu se mai poata aprinda :D


eu am spus ca se pot falsifica :)) nu imi mai furati replicile :)):)):))
iar eu am argumentat :D :))

ruby on rails
20-08-2013, 12:14 AM
1. Crezi ca daca iti postez tie poze cu reclama facuta e si adevarat? Daca ai fi atent la discutiile de pe forum ai fi stiu ce am mai spus. O poza cum ca fac reclama pe facebook, forumuri s.s.m.d. e usor de facut, falsificat.
2. Ai abia slot. Deci mai asteapta pana sa imi ceri socoteala.
3. Am spus clar ca lucrez la un banner pentru site-ul meu personal si care se poate verifica oricand ca nu e doar de ochii lumii. Asa pe facebook sau alte forumuri postarile se pot sterge in secunda 2 dupa ce ai facut ss-ul cum ca ai facut reclama sau l-ai dat da vezi doar tu.
4. Am observat ca ai si tu o cerere pentru super slot si ca ai trecut la cunostinte ca ai invatat ceva grafica, ar fi trebuit sa stii ca asa ceva se poate face foarte usor, mai exact sa modifici un ss cum ca faci reclama.
5. Nu te mai baga sa faci postari pe forum.
6. Nu imi purta pica ca nu ti-am spus nimic cu rautate ci sa iti deschizi ochii. A face reclama nu inseamna doar sa postezi pe facebook sau pe nu stiu ce forum adresa forumului/serverului. Ci sa indrumi jucatori spre server si nu doar sa intre pentru 3 4 minute cat sa te lauzi ca tu lai adus si dupa sa uite de acest server.
7. + ca, chiar daca in model spune doar de promovare, gen reclama si donatie, poti face mult mai multe decat atat.
8. Esti inca mic, presupun ca inca esti la generala, inca nu ai cunostinte de management si promovare.


Chillllllllllllll guys :) Pro

P.S eu am spus ca se pot falsifica :)) nu imi mai furati replicile :)):)):))

mZq
20-08-2013, 12:47 AM
Pro dar sa ai un comportament mai adecvat in leg cu playeri care tin lanterna aprinsa si stii tu la ce ma refer

Teddy
20-08-2013, 01:20 AM
:pro:

_TeIubescK_
20-08-2013, 02:20 AM
Pro

NIETZSCHE
20-08-2013, 12:25 PM
:pro: clar.

Brand
20-08-2013, 02:03 PM
:pro:

mitraliera004
20-08-2013, 06:23 PM
Pro.

WarGods | RbN
20-08-2013, 06:27 PM
:pro:

XeLa
20-08-2013, 10:01 PM
Helper acordat!
Vreau sa vad mai multa activitate din partea ta, saptamana trecuta am jucat zilnic si nu cred ca te`am vazut vreo zi, sper ca nu ceri helper si dupa te faci invizibil ca majoritatea.
Mare grija !