PDA

View Full Version : Propunere



GAbY
18-08-2013, 01:32 AM
Am observat ca deja jucatori vechi . sau un slot au inceput sa joace cu coduri
Propun ca pedeapsa sa fie mai mare deoarece asa sii eu intru cu ,cod sii nu stiu ce nebunii imi fac in calculator ,gen santa ala de nu puteam sa dau ban,injur sii sa bag mare wall
sii dupaia poc cu 1-15 euro am scapat
propun sa fie mult mai mare pedeapsa
deoarece uitati-va si voi
smoke sau cum il chema
Presupun ca a fost misto cu wall . P.S:nu Pot scapa cumva de ban ? Donatii ceva?
Daca ar auzii el ca in loc de maxim 15 euro .maxim am zis ,ar trebuii sa plateasca mult mai mult,ar mai juca cu cod? Nu cred

SmOKEEE
18-08-2013, 04:25 PM
Cred ca ar m-ai juca :)) Sau NU ;))

ruby on rails
18-08-2013, 04:39 PM
Mie mi se pare o suma ok. Daca ar fi prea mult unii nu ar putea plati, nu ar mai juca si nu s-ar mai strange bani. Asa e ok, putin cate putin :)

AnOnIm
18-08-2013, 04:56 PM
Nu am inteles nimic din ce ai scris Gaby ...dar deduc.
Unora codati nu avem ce sa le facem ,deoarece s-au inventat ip-urile rotabile. Daca taxa ar fi prea mare ,nu o sa plateasca nimeni pentru un server ,cand m-ai au multe altele . Asa ca ,mai bine cu mai putin ,decat deloc !

ruby on rails
18-08-2013, 05:24 PM
Nu exista codat caruia sa nu ai ce sa ii faci, de accea s-au inventat plugin-uri gen destroy, sau banuri pe clasa ( intradevar riscante, insa in cazuri exterme se dovedesc a fi eficiente ).

c0d
18-08-2013, 08:38 PM
Sincer, nu cred ca cineva s-ar interesa sa plateasca o taxa pentru unban...Anonim a specificat cel mai drastic adevar, s-au inventat ip-urile rotabile care le au majoritatea playerilor.Doar 10% cred ca au ip-uri statice...

Rapid1923
18-08-2013, 10:00 PM
Si totusi MAI* in ***!

Referitor la taxa de unban este destul de corecta. La a doua abatere va creste si asa mai departe.

NIETZSCHE
18-08-2013, 10:08 PM
E bine ca taxa sa cresca in functie de numarul de abateri. Daca vine un pusti caruia ii dau parintii bani peste bani , pai intra o data cu cod , ia ban , plateste taxa si joaca iar.
Vede ca poate sa plateasca taxa , stiind in cat consta aceasta si intra iar cu cod , iar ia ban si iar plateste , dar de data asta taxa a crescut si o sa-si dea si el seama ca daca mai face abateri deja o sa trebuiasca sa plateasca mai mult decat se astepta.

mZq
18-08-2013, 10:35 PM
Mi se pare ceva corect :)