PDA

View Full Version : Cerere slot



AID***rl@@SHOOT_BOGDAN
15-08-2013, 12:11 AM
GRAD:slot
NICK:AID***rl@@SHOOT_BOGDAN
VARSTA:12 ani
ID DE STEAM:nu am
ID DE MAIL:lungubogdanandrei@yahoo.com
EXPERIENTA:joc cs de 5 ani
TIMP JUCAT:pe nicku asta 25 ore pe toate nick-urile peste 60
PERIOADA:mai ales seara si dimineata
MOTIV:intram pe sv si nu erau admini on playeri isi faceau de cap injurau si toate cele si nici nu ma ascultau cand ziceam sa se potoleasca.
CUNOSTINTE:pluginuri,amxmodx,harti cs.
PROMOVARE:reclama si boosting.
CULOAREA URSULUI:portocaliu(scris cu culoarea portocaliu)

Garfield
15-08-2013, 02:07 PM
:pro: dar acu gasesti admini mereu:))

RaZz0R
15-08-2013, 02:18 PM
Contra. Ai un limbaj pe sv.... ai 5-6 gaguri numai de la mine

dNzfTw # BLasTeR
15-08-2013, 05:15 PM
Contra in legatura cu playerii cred ca tu te injurai cu ei ...

AID***rl@@SHOOT_BOGDAN
15-08-2013, 09:24 PM
Acum ceva timp tu vedeai ca AID injura da nu stiai cn este la pc.Mai demult parinti verilor mei au plecat in alta tara pt 3 saptamani si verrii mei au ramas la mn.Ei nu au pic de bun simt.Au vru sa se joace pe pc si leam dat cs am intrat pe sv si iam lasat sa se joace cu numele meu.Eu am intrat pe facebook de pe telefon.Mai tarziu am mers sa vad ce fac si ei injurau in chat.Tu erai on si le dadeai gag.App verii au 15 ani.Ms inca odata pt contra.

AID***rl@@SHOOT_BOGDAN
15-08-2013, 09:34 PM
Oricum eu nu inteleg “moda“ ast cu injuratul pe sv.Arati doar cat de prost crescut esti.Nicusor ar trebui sa intri pe sv am 60 ore si nu team vazut nici odata pe sv.Nu iei decizii fara sa sti nimic despre jucator.Trebuia sa vi cu argument la raspunsul tau.Puteti sa intrebati pe oricine ma cunoaste sa va spuna ca nu imi place sa injur mai ales la jocuri online.

dNzfTw # BLasTeR
16-08-2013, 09:04 AM
Ori esti chior ori minti cum de nu mai vazut pe sv mai copile

luys
16-08-2013, 09:21 AM
eu nu lam vzt sa injure pe server :pro:

AID***rl@@SHOOT_BOGDAN
16-08-2013, 10:39 AM
Eu iti spun ca nu te-am vazut nici o data pe zombie.wargods.ro sau nu stiu ce nick ai.

WarGods | AbySs
16-08-2013, 11:12 AM
1. Inceteaza cu dublu post.
2. Poate spui adevarul ca nu erai tu sau poate minti, idea este ca eu nu iti dau tie slot sau orice alt grad sa intre varul tau, fratele, sora etc si sa injure in continuare. Deci vaza asta cu "verii mei injurau" este egala cu zero pentru noi. Daca nu doresti sa ti se faca un nume prost nu ii lasi sa joace pe zm de la pc-u tau. Ca sa nu mai spun cat de mare este minciuna asta, daca chiar erau verii tai si nu tu nu ii lasai cu nick-u tau.

Cerere respinsa.